REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

wirus

# lidka

13.08.2003 22:40

mam tego wirusa ktory włacza i wyłacza komputer po wejściu do internetu, mówili o nim w dzienniku tv, co robić?

# Milupa_Odzywka

14.08.2003 00:04

Jak to co, Lidko ? "format c:" ( mozesz przyprawic dodatkowymi opcjami, jesli chcesz... ) i Glowa Do Gory, Piers Do Przodu, Piesn na Usta i do Stolowego Marsz..szu...szu... na kolejne wydanie Wieczornych Wiadomosci. Tam zawsze o czyms ciekawym mowia :)

# Marcin

14.08.2003 07:24

niestety, w moim przypadku musiałem sformatować dysk C :( i posłużyć sie AntyTrojanami a także MKS_Virem on-line. Teraz wydaje mi się, że jest już ok. powodzenia!

REKLAMA

# Kotkaa

14.08.2003 08:35

Jest jakiś hakerski sposób bez formatowania - ale tak na przyszłość to warto podzielić dysk na partycje. Niedługo mam dostać maila z tym sposobem, od razu się skontaktuję.

# robert

15.08.2003 16:41

www.winxp.com.pl jest tam wytlumaczone jak sie go pozbyc
pozdrawiam

# robert

15.08.2003 16:43

http://error.xp.pl/ ta strona jest lepsza

REKLAMA

# lidka

16.08.2003 14:42

dzięki Robercie, wypróbowałam już wszystkie sposoby i ten drań ciągle się pojawia. Pozostaje chyba tylko formatowanie.Pozdrawiam
,

# jack73

19.08.2003 15:56

zapros mnie do domu - ja Ci usune tego wirusa :-)))))))))

# Kotkaa

19.08.2003 16:46

Wirus został usunięty (error.xp.pl - była super), i przy okazji sex-dialer - te paskudy się pojawiaja niewiadomo skąd. Dzięki wszystkim!
Łatwy sposób na sex-dialery: sprawdzić, jak nazywa się plik (np. poprzez "start" "szukaj" "wg daty utworzenia" - ostatnio utworzony to dialer), następnie wcisnąć ctrl+alt+del, zaznaczyć plik i zakończyć zadanie, po czym spokojnie go usunąć z lokalizacji podanej przez "szukaj" - zazwyczaj siędzą w Windows i mają w nazwie sys, a rozszerzenie exe.

REKLAMA

# QQłka

22.08.2003 23:22

Do Kotkii- dzięki serdeczne, za wskazówki. Usunęłam sex- dialera!!!!

# Kotkaa

23.08.2003 09:21

Podobno pojawił się nowy wirus pocztowy, zapycha skrzynkę wiadomościami od dziwnych nadawców (np. od muzeów). Ktoś zna jakiś sposób poza "nie otwierać i kasować od razu bez korzystania z outlooka"?

# RDKM

31.08.2003 00:11

Najlepiej sprawdzać pocztę przez serwer WWW. A jeśli chodzi o tego robaka MS Blaster (W32.Blaster.Worm) t onie trzeba formatować dysku. Wystarczy sciagnac łatę ze strony Microsoftu i ściągnąć program wygrywający i usuwający robaka. Usuwanie robaka i instalowanie łatki odbywa się przy ODŁĄcCZONYM Internecie.
Pozdrawiam :)

REKLAMA

# RDKM

31.08.2003 00:12

PS. Sorka za literoofki ;-)
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy