REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

wirus

# lidka

13.08.2003 22:40

mam tego wirusa ktory włacza i wyłacza komputer po wejściu do internetu, mówili o nim w dzienniku tv, co robić?

# Milupa_Odzywka

14.08.2003 00:04

Jak to co, Lidko ? "format c:" ( mozesz przyprawic dodatkowymi opcjami, jesli chcesz... ) i Glowa Do Gory, Piers Do Przodu, Piesn na Usta i do Stolowego Marsz..szu...szu... na kolejne wydanie Wieczornych Wiadomosci. Tam zawsze o czyms ciekawym mowia :)

# Marcin

14.08.2003 07:24

niestety, w moim przypadku musiałem sformatować dysk C :( i posłużyć sie AntyTrojanami a także MKS_Virem on-line. Teraz wydaje mi się, że jest już ok. powodzenia!

REKLAMA

# Kotkaa

14.08.2003 08:35

Jest jakiś hakerski sposób bez formatowania - ale tak na przyszłość to warto podzielić dysk na partycje. Niedługo mam dostać maila z tym sposobem, od razu się skontaktuję.

# robert

15.08.2003 16:41

www.winxp.com.pl jest tam wytlumaczone jak sie go pozbyc
pozdrawiam

# robert

15.08.2003 16:43

http://error.xp.pl/ ta strona jest lepsza

REKLAMA

# lidka

16.08.2003 14:42

dzięki Robercie, wypróbowałam już wszystkie sposoby i ten drań ciągle się pojawia. Pozostaje chyba tylko formatowanie.Pozdrawiam
,

# jack73

19.08.2003 15:56

zapros mnie do domu - ja Ci usune tego wirusa :-)))))))))

# Kotkaa

19.08.2003 16:46

Wirus został usunięty (error.xp.pl - była super), i przy okazji sex-dialer - te paskudy się pojawiaja niewiadomo skąd. Dzięki wszystkim!
Łatwy sposób na sex-dialery: sprawdzić, jak nazywa się plik (np. poprzez "start" "szukaj" "wg daty utworzenia" - ostatnio utworzony to dialer), następnie wcisnąć ctrl+alt+del, zaznaczyć plik i zakończyć zadanie, po czym spokojnie go usunąć z lokalizacji podanej przez "szukaj" - zazwyczaj siędzą w Windows i mają w nazwie sys, a rozszerzenie exe.

REKLAMA

# QQłka

22.08.2003 23:22

Do Kotkii- dzięki serdeczne, za wskazówki. Usunęłam sex- dialera!!!!

# Kotkaa

23.08.2003 09:21

Podobno pojawił się nowy wirus pocztowy, zapycha skrzynkę wiadomościami od dziwnych nadawców (np. od muzeów). Ktoś zna jakiś sposób poza "nie otwierać i kasować od razu bez korzystania z outlooka"?

# RDKM

31.08.2003 00:11

Najlepiej sprawdzać pocztę przez serwer WWW. A jeśli chodzi o tego robaka MS Blaster (W32.Blaster.Worm) t onie trzeba formatować dysku. Wystarczy sciagnac łatę ze strony Microsoftu i ściągnąć program wygrywający i usuwający robaka. Usuwanie robaka i instalowanie łatki odbywa się przy ODŁĄcCZONYM Internecie.
Pozdrawiam :)

REKLAMA

# RDKM

31.08.2003 00:12

PS. Sorka za literoofki ;-)
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024