REKLAMA

Forum › Wola

REKLAMA

# Mark

01.03.2012 21:09

Jak chodziłem do szkoły to miałem tam WF. A potem piwko piłem. Teraz tylko to można tam robić. Chyba mi tego nie zabiorą?

# bodzio

12.03.2012 11:57

mam 12 lat teraz gram w varsovi zaczynałem w sarmacie mieli zbudować nam duże boisko ale Warszawa nas oszukała , moim mażeniem jest wrócić do sarmaty ale narazie nie ma do czego
Warszawo pomóż nam odzyskać boisko

# wolak

12.03.2012 12:20

młody człowieku Bodzio popieram cię w stu procentach,że władze Warszawy na czele z panią Prezydent wykiwały Klub sarmata . Z tego co wiem Pani Prezydent obiecała przed poprzednimi wyborami żę wybuduje boisko pełnowymiarowe dla sarmaty i co ? wyszło jak zawsze.
Na Woli powstają tylko banki i budynki, ale żeby Banki i deweloperzy wspomogli dzieciaków z Sarmaty to nie ?
Wola ma co prawda hale sportową na obozowej ale kluby muszą za nią płacić i to nie mało . nie stać na to Klubu Sarmaty.

REKLAMA

# kolin

12.03.2012 13:44

Szanowni państwo , prosze spojrzeć na inne gminy co robią dla młodzieży w sprawach sportu, robią wszystko aby młodziesz miała gdzie trenować a Wola co wielkie nic .Powstała jedna hala osir na obozowej za którą kluby Sarmaty i Olimpi muszą płacić a są to kluby z tradycjami które wychowały wielu znanych sportowców i trenerów piłki nożnej
Pani prezydent i samorządowcy powinni się obudzić
Boisko dla sarmaty musi powstać bo to przyszłość dla naszych dzieci
Gmina bemowo to przykład dwa piękne boiska na obrońców tobruku, nie muwiąc już o halach . Walczmy o to boisko dla Sarmaty.

# gienek2

12.03.2012 14:00

Myślę że autor tekstu o Sarmacie powinien skontaktować się z prezesem klubu panem Swawomirem Tajerkaufem kontakt dostępny na stronie RKS Sarmata
Bardzo ciekawy artykuł o sarmacie , jak największa rzesza ludzi powinna się dowiedzieć , co zamierzją samorządowcy zrobić z terenem pod boisko dla sarmaty.Ludzie niedopuśćmy do zmiany planu zagospodarowania, tam musi być boisko pełnowymiarowe z trybunami i zapleczem socjalnym dla klubu Sarmata ( patrz boisko obrońców tobtuku)

# gulasz

14.03.2012 08:57

popieram! tam musi być boisko a nie ściernisko

REKLAMA

# antyurzędnik

25.03.2012 19:19

Pewnie Was to nie ucieszy, ale na Białołęce sytuacja jest podobna. Boisko Polfy Tarchomin przy Fleminga jest na terenie należącym do zakładów farmaceutycznych, które są kupowane przez prywatną firmę Staraka. Za chwilę w miejscu, gdzie jest jedyne trawiaste boisko pełnowymiarowe na Białołęce będą stały apartamentowce lub biurowce.

# Waryjot_X

16.07.2012 03:06

A na co komu na Woli jakieś tam zieleńce? Co to wieś? Mają być PIĘKNE APARTAMENTOWCE Z ŻELBETONU KRYTEGO STYROPIANEM, takie co wytrzymają inwazję czarnej pleśni i nawet wybuch średniej bomby. I wysokie, dorodne, żeby było na ulicy ciemno jak w... Sami wiecie. Ma być duszno, ciem,no i śmierdząco, to jest pachnąco tak, jak pachniało NASZYM WŁODARZOM w slumsach u Białego Człowieka, gdy na czarno robili przy azbeście i segregacji śmieci, zanim nie wrócili.

# Waryjot_X

16.07.2012 03:14

Aha, i jeszcze jedno: Rada Woli uchwaliła, że Kino WZ to zabytek, ale na szczęście nasz Ukochany Pan Burmistrz Woli Andruk; oby żył wiecznie, dopilnował, aby to szkaradzieństwo wyburzyć, a dawny bar i restaurację Wenecja sprzedać w diabły na prywatny szpital. Dom towarowy PDT Wola już dawniej jakiś Włodarz, oby żył wiecznie, zdążył przerobić na biura i nędzny jak umysł urzędnika m.st.Warszawy z nadania PO sklep, a raczej sklepinę. Tak z centrum Woli udało się zrobić wzorową SYF-MALARIĘ, i miejsce idealne by popaść w nastroje samobójcze. Ciemno, pusto, wilgotno, ponuro. Stamtąd się nawet pijaczkowie z ławek wynieśli, jest taki nastrój, że człowiek na alkohol patrzeć nie może

REKLAMA

Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuWola

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy