REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Forum Wola

REKLAMA

# MMKS

08.09.2022 21:29

Spece od przestrzeni publicznej nie mają na co wydawać kasy? Może by postawili wiecej koszy na śmieci wzdłuż ulic, np. Towarowej, Okopowej, Solidarności? Są tam ławki, wokół których piętrzą się pety i inne śmieci, bo nie ma ich do czego wyrzucać. Mało kto swoje brudy zabiera ze sobą, by gdzieś po drodze szukać kosza.
Po co za ciężką kasę nowe ławki w parkach, tamte wcale nie są złe. Zainwestujcie więcej w czystość dzielnicy, która miejscami przypomina slumsy. Zainwestujcie w myjki ciśnieniowe, niech ktoś choć raz do roku umyje chodniki przy głównych ulicach. Zainwestujcie w altany śmietnikowe na osiedlach. Wola jest tak brudna, że aż żal patrzeć.

# nnn

12.09.2022 14:58

Szwagier już na ławkach zarabia. Potem tylko trzeba ponarzekać jak to Kaczor Warszawie pieniądze zabiera i gotowe.

# qvertz

21.09.2022 20:38

Po to jest policja, by na ławeczkach nie siedziała pijana i agresywna "żulernia", tylko zwykli ludzie. Ale skoro nie ma mundurowych chodzących po ulicach naszego pięknego miasta, to nie jest dziwne, że najbardziej z ławeczek ucieszy się łobuzeria, zaczepiająca spokojnych ludzi. To w ogóle smutne, że ludzie są przerażeni (i słusznie!), że ławki niczym w zamierzchłym PRL-u mogą być po prostu miejscem spotkań półświatka, bandziorów, dilerów narkotyków i zwyczajnej rozwydrzonej młodzieży, która potraktuje je jako miejsce imprez okraszonych alkoholem, agresywnym zachowaniem i wszechobecnym śmieceniem wokół. Czyli, co? Ławeczki, czy spokój? Wybór należy do nas.

REKLAMA

Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

REKLAMA

REKLAMA