REKLAMA

Forum › Bielany

REKLAMA

# ASTeroida

11.03.2015 23:13

No to sobie pan Zaniewski na cudował. Wreszcie zacznie się normalna praca bez jątrzenia.

# R17

11.03.2015 23:39

Nie wiem jak on pracował. Ale jeśli z 25 radnych 15 głosuje a 10 jak mniemam z PiS po prostu nie głosuje to chyba coś musi być na rzeczy z jego pracą. Bo ani jedna osoba go nie broniła na sesji tylko facet jest tam już 12 lat a nikt nie wiedział przed wyborem jaki jest? Nie najlepiej to o innych również świadczy.

# hanka

12.03.2015 14:07

Dla mnie te głosowania na Bielanach to fikcja: kiedyś jak byłam na sesji to ci z PISu produkowali się co niemiara, PO ziewała, a koniec końców i tak wszyscy wiedzieli jaki będzie wynik. Tak samo tutaj: skoro PO+SLD ma większość to po co w ogóle pisać o jakiś powodach, dyskusjach itd.: chodziło o POkazanie kto "tutaj rządzi" to POkazali. Gdyby miało być merytorycznie to by najpierw odwołali Roberta Wróbla ksywka "ogłaszam przerwe". Ci z PISu na czele z Zaniewskim w ogóle powinni byli nie przychodzić na tę sesję tak jak to robiło PO.

REKLAMA

# eRDe

12.03.2015 14:56

#R17 napisał(a) 11.03.2015 23:39
jeśli z 25 radnych 15 głosuje a 10 jak mniemam z PiS po prostu nie głosuje to chyba coś musi być na rzeczy z jego pracą.

A może tych dziesięciu (nieistotne w tej chwili z jakiego ugrupowania) nie chciało firmować kpin z demokracji w wykonaniu bielańskim?

# R17

12.03.2015 17:24

#eRDe
Nie wiem co nimi kierowało. Ale dla mnie to akurat było by głupie. Teoretycznie wszystko zawsze przed głosowaniem wiadomo i czy to ma znaczyć, że jak z góry jesteśmy przegrani to po prostu nie głosujemy? Wynik 14 ZA 0 PRZECIW tak to wygląda. Nie nie rozumiem co chcieli by tym pokazać, że nie biorą w tym udziału to niech w ogóle nie głosują, bo i tak wiadomo iż koalicja wszystko raczej przegłosuje. Ale jednak 14 do 10, to nie 14 do 0.

# eRDe

12.03.2015 21:32

Masz sporo racji, ale doświadczenia warszawskiej demokracji mogą zniechęcać do udziału w farsie. Ostatnio ciekawie mówił o tym Stasiek Wielanek (akurat nie bielańska sprawa, ale ciekawie mówił o tym jak wygląda głosowanie w radach)

REKLAMA

# R17

12.03.2015 23:58

#eRDe napisał(a) 12.03.2015 21:32
Masz sporo racji, ale doświadczenia warszawskiej demokracji mogą zniechęcać do udziału w farsie. Ostatnio ciekawie mówił o tym Stasiek Wielanek (akurat nie bielańska sprawa, ale ciekawie mówił o tym jak wygląda głosowanie w radach)

Akurat nie wiem chyba co mówił, nie słyszałem/nie czytałem. Ale niestety tak to jest jak jest za dużo polityki. Jak z tobą czasami się zgadzam z twoimi wypowiedziami tutaj a czasami w całej rozciągłości nie. Ale w życiu nie wyobrażam sobie bycie na NIE dla zasady. To tylko dzielnica i wierzę, że i tu macki Fabisiak czy Kierwińskiego sięgają niestety. I to jest problem.

# BBielan

13.03.2015 09:16

czy ja wiem czy wynik "14 za 10 przeciw" jest lepszy niż "14 za 0 przeciw bo odmówili udziału w głosowaniu"? to są nieistotne szczegóły bo równie dobrze mozna powiedzieć że druga opcja jest lepsza bo przynajmniej choc troche zwraca uwage na jakis protest, a w pierwszej byloby to zwykle, przegrane glosowanie. koncowy efekt twaki sam

# R17

14.03.2015 19:01

#BBielan napisał(a) 13.03.2015 09:16
czy ja wiem czy wynik "14 za 10 przeciw" jest lepszy niż "14 za 0 przeciw bo odmówili udziału w głosowaniu"? to są nieistotne szczegóły bo równie dobrze mozna powiedzieć że druga opcja jest lepsza bo przynajmniej choc troche zwraca uwage na jakis protest, a w pierwszej byloby to zwykle, przegrane glosowanie. koncowy efekt twaki sam

No dla mnie wstrzymanie się lub nie głosowanie to nie wyrażenie zdania. Powody? te mogą być różne. Mogli w proteście, mogli bo źle wybrali a nie chcą się przyznać, mogli z wielu innych pewnie powodów. Głosowanie PRZECIW to jasna sytuacja.
Niestety również na niższych szczeblach samorządu jest wiele polityki. I w teorii mogą nie głosować nigdy, bo i tak wiadomo zazwyczaj jaki będzie wynik. Ale dla mnie to nie jest normalna sytuacja. Przyjście na sesję i podniesienie ręki tak lub inaczej.
Choć taki kamyczek do artykułu. Przydało by się aby też jakiegoś radnego PiS po prostu spytać i sprawa była by jasna. Takie przedstawianie sprawy jest po prostu nierzetelne. PiS powiedział by, że to protest to nadal do mnie taka forma by nie trafiała bo ich obowiązkiem jest brać udział ale sprawa była by przynajmniej jasna.

REKLAMA

Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBielany

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe