REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

# _mieszkaniec

19.03.2018 13:26

Zajęcia sportowe na lodowisku trwały 15min. Najpierw się po dzwonku idzie do szatni-ok.15min, potem zajęcia 15min, a następnie szatnia kolejne 15min. Potem biegiem na następne lekcje...Czy ma to sens??? Nie można zestawić dwóch lekcji w-fu na specjalne zajęcia sportowe? A poza tym za moich czasów człowiek był przebrany i przygotowany na przerwie i grało się do dzwonka...

# Sebastian Gut

20.03.2018 23:26

W SP 356 lekcje WF na korzytarzu są standardem - powinno być tak, że 1 zajęcia na dużej saali, 1 na sali korekcyjnej i 1 na korytarzu, ale akurat mój syn ma 2 razy w tygodniu na korytarzu.
Ciekawe jak ta sytuacja ma się do programów Min. Sportu i Turystyki mających zachęcić dzieci do udziału w lekcjach - "STOP zwolnieniom z WF" czy "WF z Mistrzem"???
PS. Kto może, to prosśba o wsparcie lokalnej akcji mieszkańców - www.ParkPrzySzkole.pl

# IPN

21.03.2018 07:40

#Sebastian Gut napisał(a) 20.03.2018 23:26
W SP 356 lekcje WF na korzytarzu są standardem - powinno być tak, że 1 zajęcia na dużej saali, 1 na sali korekcyjnej i 1 na korytarzu, ale akurat mój syn ma 2 razy w tygodniu na korytarzu.
Ciekawe jak ta sytuacja ma się do programów Min. Sportu i Turystyki mających zachęcić dzieci do udziału w lekcjach - "STOP zwolnieniom z WF" czy "WF z Mistrzem"???
PS. Kto może, to prosśba o wsparcie lokalnej akcji mieszkańców - www.ParkPrzySzkole.pl

A po diabła tu MSiT mieszać? Może jeszcze Boga? To skandal, że dzieciaki na Białołęce W-F mają na korytarzu, ale pretensje trzeba mieć w 100% do najwyraźniej bardzo nieudolnych władz samorządowych. Tych z Placu Bankowego i tych dzielnicowych, że Światowida. Koniec i kropka.
Ps. Parków chcemy jak najwięcej, ale tylko w ostatnim roku Białołęka nie wykorzystała podobno ok. 40 mln zł i zwróciliśmy je na Plac Bankowy! Ja myślę, że za taką kasę można byłoby kilka parków zorganizować, bez żebrania o cudzą własność.

REKLAMA

# Obłuda

21.03.2018 16:42

Z tym parkiem to obłuda straszna. Mam wrażenie, że chodzi o trampoline wyborczą tych, co wiele zepsuli przez ostatnie laya

 Darful

21.03.2018 16:46

Czy jest się czym łudzić,w końcu mieszkamy w piękny m kraju,Polsce...
A Wawe i niektóre instytucje niektórzy traktują jak swój własny folwark!

# irekv

22.03.2018 10:55

Na tych halach ktoś robi niezły biznes kosztem dzieci i rodzicow z Białołeki. To nie radny PO Tyburc tak lobbowal za balonami??

REKLAMA

Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024