REKLAMA

Forum › Wawer

REKLAMA

# Niezdecydowany

31.01.2020 13:12

FIrm od fotowoltaiki jak grzybów po deszczu - nie wiadomo kogo wysłać. Ja rozmawiam teraz z ekofachowcami, jak na razie sensownie radzą.

# jan

03.02.2020 08:20

z dopłatą się opłaca

# qvertz

10.02.2020 21:09

Bez solidnej dotacji nie opłaca się. Poza tym jest za mało słońca w Polsce, by baterie osiągały pełną wydajność. Dodatkowo, jeśli mimo to ludziom opłaci się finansowo, lobby energetyczne oraz państwo szybko posunięciami administracyjnymi zniechęcą do takich inwestycji.

REKLAMA

# Adam68

29.09.2020 19:27

Ja polecam firmę SOLARIS https://fotowoltaikasolaris.pl - jak ktoś myśli o instalacji paneli na domu to ta firma ma bardzo dobre opinie i osobiście jestem zadowolony.

# koders

13.11.2020 10:28

Ale co w tym dziwnego? Przecież nie długo panele będą na kilkunastu procentach domów w Polsce. Jak miałoby się to nie opłacać? No raczej. Tylko trzeba odpowiednio dopasować instalację. Naszą mamy od lokalnej firmy, ale nie szukaliśmy sami - EcoFachowcy nam ją znaleźli. To coś na zasadzie porównywarki takich ofert. Wyszło taniej niż zakładaliśmy. I na tym nam zależało.

# kamest

09.12.2020 10:42

Odnośnie do tego - ekofachowcy.pl Mogę polecić.
I to zdecydowanie, bo podają od razu na tacy porównanie wszystkich ofert. To wygodne.
Nie tracisz czasu na robienie tego ręcznie. Tylko trzeba pamiętać, że ważniejsza od ceny jest marka i długa gwarancja. Przecież taka instalacja ma działać przez lata!

REKLAMA

Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuWawer

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA