REKLAMA

Forum › Bielany

REKLAMA

# rfv

19.11.2019 20:49

Tak wygląda szczyt manipulacji motłochem .Tak się tworzy niewolników współczesnego świata.
Tak w oparach absurdu uciekają resztki rozumu i człowieczeństwa.

# Empik42ZŁOTE

02.12.2019 13:49

Generalnie, poprzednia loteria to był Mercedes za 180k PLN. Wygrał jakiś studenciak, który nawet się nie cieszył ze zwycięstwa - obstawiam że to było ustawione czyli kupony losowane były z puli, gdzie były fikcyjne nazwiska oraz większość kuponów z nazwiskiem pana Michała Jakubowskiego - który nawet Social Mediów nie ma.
Mieszkanie mysle, że nie było ustawione ale zauważyłem że 70% ludzi sprawdzała datę paragonu, a nie datę REJESTRACJI paragonu i dlatego tak wiele wylosowanych paragonów nie znalazło zwycięzcy ;) Frajerzy.
Galerio Młociny! A może jakieś zdjęcie ze zwycięzcą lub wywiad, cokolwiek żeby poznać szczęśliwca? W końcu tyle kasy utopiliście na promowaniu galerii więc chyba przetwarzanie wizerunku powinien Wam udostępnić laureat mieszkania na Wólczyńskiej? Poza tym to był facet, a nie kobieta więc w artykule jest błąd.

# monisia

03.12.2019 22:50

a ja uwazam ze to super akcje! zazdroszcze zwyciezcom :P mam nadzieje, ze galeria bedzie organizowac w przyszlosci wiecej takich loterii, bo przydaloby mi sie nowe mieszkanko hahaha :P

REKLAMA

# rex

04.12.2019 14:11

monisia ,idz ,zrób sobie brain-lifting.może jeszcze nie jest za pózno.

# kinia

05.12.2019 18:03

tym razem nie udało mi sie wygrac, ale w galerii jestem często i pewnie na 1 takiej akcji się nie skończy. galeria młociny cały czas wymyśla jakieś atrakcje za co ją uwielbiam <3

# Michal

08.12.2019 14:23

dobrze że takie loterie są organizowane zawsze można spróbować swojego szczęścia

REKLAMA

# snnow

14.12.2019 08:37

Jestem pod wrażeniem ile oni atrakcji wymyślają... Tu jakaś loteria tu lodowisko na dachu. W fajny sposób przyciągają klientów ;)

# maks

14.12.2019 11:35

Generalnie nie byłem do końca przekonany ale koniec końców było fajnie

# Les

17.12.2019 15:38

akurat z loterii nie korzystałem ale na lodowisko się wybieram

REKLAMA

Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBielany

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe