REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Wakacje

09.07.2017 22:02 Magda Mol
Zastanawiam się, gdzie planujecie w tym roku wakacje i jaki budżet przeznaczyliście na wyjazdy i urlop?
Mnie strasznie kręci spa ventushotel.pl na Mazurach, żeby porządnie wypocząć.
Z tego, co już zdążyłam się zorientować na stronie, mają ciekawe pakiety specjalne, więc można skorzystać z takiej oferty.
Czy ktoś z Was miał okazję odwiedzić to miejsce?
10.07.2017 12:43 #Paula
Ja byłam. Było ślicznie ;) Pospacerowaliśmy trochę popływali, powędkowali... Oboje z mężem uwielbiamy to ostatnie, więc miejsce dla nas było wymarzone, na pewno tam wrócimy ;)
11.07.2017 09:38 #Agata Zając
#Paula napisał(a) 10.07.2017 12:43

Ja byłam. Było ślicznie ;) Pospacerowaliśmy trochę popływali, powędkowali... Oboje z mężem uwielbiamy to ostatnie, więc miejsce dla nas było wymarzone, na pewno tam wrócimy ;)
Skoro znacie się na wędkarstwie mam pytanie: Czy taka wędka będzie dobrym prezentem dla brata - początkującego wędkarza?
22.07.2017 14:09 #joulie
Hiszpania w tym roku nas czeka, mamy już ogarnięte loty i zarezerwowane noclegi na Bookaparcie więc wszystko gotowe:) Nie mogę się doczekać.
22.07.2017 22:41 #grizelina
My w tym roku zastanawiamy się nad zwiedzeniem Skandynawii i chyba wybierzemy rejs http://www.stenaline.pl - ja od paru lat chciałam odwiedzić Szwecję, głownie z uwagi na wspaniałe widoki no i dlatego jeszcze dyskutujemy, czy nie zabrać na taki wyjazd rowerów i nie biwakować na łonie przyrody. To będzie wymagało na pewno sporych przygotowań i przede wszystkim rozplanowania bagażu i zabrania niezbędnego minimum, bo nie damy rady walizki przewieźć rowerwem :) no ale ja akurat lubię aktywne wakacje i dla mnie takie wyjazdy są najfajniesze
02.08.2017 14:29 krelma
A ja w tym roku szykuję się do wyprawy z mężem do Czech i na Słowację. W Ostawie mieszka mój szwagier, który gościł u nas z wizytą w zeszłym roku. Teraz kolej na nasze odwiedziny, już nie mogę się doczekać, bo ruszamy za niecałe dwa tygodnie. Mam tylko nadzieję, że pogoda nam dopisze, bo wszyscy wiemy, jaki deszczowy lipiec był w Polsce. Dodatkowo pozwiedzamy sobie trochę Pragi i Słowacji, ale nurtuje mnie jeszcze jedna rzecz. Otóż ostatnio koleżanka podpowiedziała mi, że warto abyśmy zadbali o dodatkowe ubezpieczenie turystyczne. Poleciła mi nawet firmę Gothaer, która specjalizuje się w tego typu ubezpieczeniach - http://www.gothaer.pl/pl-oferta Poczytałam trochę na ich stronie i ubezpieczenie wygląda dosyć korzystnie. Obejmuje bowiem szereg różnych przypadków, w których osoba ubezpieczona może liczyć na odszkodowanie. Kiedyś nie zależałoby mi na takim ubezpieczeniu, ale to były czasy młodości. Teraz mam dziecko, 3-letniego synka, z którym wyruszamy w podróż i do takiej wyprawy musimy podchodzić o wiele roztropniej. Chyba lepiej być zabezpieczonym przed wypadkami losowymi, prawda? A moje pytanie do Was brzmi, czy korzystaliście z usług Gothaera i jaką macie o nich opinię? Dzięki za wszelkie podpowiedzi.
04.08.2017 21:29 Misska
My w tym roku jedziemy w dłuższą podróż, bo aż do Chorwacji ;) Jest to zorganizowana wycieczka, więc niestety psa musimy zostawić w Polsce.... czy możecie polecić mi jakiś dobry hotel dla psów? Znalazłam pozytywne opinie na temat Pensjonatu "U Zoopsychologa" pod Warszawą, gdzie psy mają duży wybieg, klimatyzowane boksy oraz fachową opiekę psiej behawiorystki... Może jest tutaj ktoś, kto korzystał z ich usług?
09.08.2017 13:49 ubon88
W przypadku wakacji warto kupić ubezpieczenie turystyczne na ubezpieczenie podróżne kalk...styczna.pl
12.08.2017 00:07 Jan Z
Ja byłem w tym roku nad polskim morzem i też było spoko. Wybraliśmy pensjonat nad samym morzem (Kaszubianka się nazywa) w Ustroniach Morskich. I powiem Wam, że nawet jak nie było pogody, to się tam nie nudziliśmy, bo było co robić (jakieś wydarzenia towarzyszące czy coś). W każdym razie gorąco polecam - jakby ktoś chciał link to zapraszam na http://www.kaszubianka.com.pl/
26.09.2017 15:16 #carlys
W tym roku byłam na wakacjach w Portugalii. Udało mi się złapać całkiem tanie loty, zarezerwowałam też niezłe noclegi na bookaparcie. Było miło i bardzo ciepło wspominam te wakacje. Chętnie tam wrócę.
REKLAMA
27.09.2017 09:14 #syfiasssta reklama
co za debbbbil od syfiastej reklamy sze.ptanej

ludzie tu reklamują się same najgorsze firmy, na darmowym portalu, reklamowane przez chyba uchodźców
masakra, co za poziom... ,...
23.10.2017 13:36 #johny88
ja z własnego doświadczenia mogę polecić Majorkę, byliśmy w tym roku i zakochaliśmy sie w tym miejscu. widok na morze śródziemne, pogoda, luksusowa willa i czego chcieć więcej. Sprawdźcie sobie sami http://blueskymallorca.com/ Na pewno tam wrócimy.
24.10.2017 20:30 #Maspert
Nie polecam nikomu to syf najgorszy
24.10.2017 21:01 #Łucja
a ja jeszcze nie byłam nigdzie w tym roku. Chyba wybiore sie już tak totalnie po sezonie, w listopadzie. już nie dużo, ale są jeszcze jakieś lasty w iurach podroży, Itaka ma np fajną opcje na Kanary. Czemu nie? w końcu kiedyś trezba odpocząć!
24.10.2017 23:20 #Maspert
Nie polecam nikomu to syf najgorszy..
25.10.2017 10:56 Cameron
Ja szukam sama tanich lotów w okresie jesienno-zimowym, potem nocleg na portalach typu Airbnb i nie dość, że całość wychodzi bardzo tanio w porównaniu z wakacjami w sezonie i z biur podróży, to jeszcze mogę więcej pozwiedzać, nie muszę ograniczać się do jedengo hotelu i jednego miasta.
25.10.2017 12:40 #Kauczer
Niestety problem z urwanym klockiem dopadł i mnie. Pomocy forumowicze, ktoś coś?
Czy spece od reklamy ssssz.eptanej coś poradzą? Może też macie problem z urwanym klocem?

Myślę, że to własnie gotowanie na parze powoduje problemy z urwanym klockiem

nie polecam
25.10.2017 23:43 Annapol
Bułgaria oby była wspaniała pogoda tanio i pięknie i woda ciepla
26.10.2017 08:56 #syfiassta reklama
co za debbbbil od syfiastej reklamy sze.ptanej

ludzie tu reklamują się same najgorsze firmy, na darmowym portalu, reklamowane przez chyba uchodźców
masakra, co za poziom..- ,. ,,
30.10.2017 16:01 #irinna
#carlys napisał(a) 26.09.2017 15:16

W tym roku byłam na wakacjach w Portugalii. Udało mi się złapać całkiem tanie loty, zarezerwowałam też niezłe noclegi na bookaparcie. Było miło i bardzo ciepło wspominam te wakacje. Chętnie tam wrócę.
Brzmi nieźle.
REKLAMA
30.10.2017 20:05 #Volturia
25.11.2017 20:48 #lenka88

Ja zrobiłam podobnie tyle, że z Hiszpanią. ;)
26.11.2017 12:34 #Branic.hu.jecki
18.12.2017 00:33 #natsy

Zazdroszczę :D
19.12.2017 19:36 #Syfiasta reklama a
Nie polecam nikomu to syf najgorszy od
22.04.2018 20:12 #fokira
Ja to bym chciała w te wakacje wyruszyć z nimi https://time2moto.pl/ na wyprawę motocyklową bo Gruzji. W zeszłym roku byłam na wyprawie po Polsce jednak ciągnie mnie w dalsze rejony. Mam nadzieje, że uda mi się zrealizować ten plan bo byłoby to spełnienie marzeń. W końcu spełnianie marzeń jest najważniejsze :)
22.04.2018 20:25 #Syf reklama
Nie polecam nikomu to jest syf najgorszy
24.04.2018 01:16 #j_ch
Tak, planuję wakacje, chcę spędzić je na portugalskiej wyspie, Maderze. Nie mogę się ich doczekać! Lot mam z Lotniska Chopina, jednakże zupełnie nie wiem, gdzie podczas swojej nieobecności pozostawić swój samochód. Czy macie jakieś pomysły? Mówiąc szczerze sam się zastanawiam, czy nie skorzystać z oferty https://www.parking-lotnisko.pl/ i nie pozostawić go na nim.
24.04.2018 08:57 #anty spam
Szukam szm.at szepta.nych do marketingu sz.eptanego.
Czujesz, że jesteś szm.atą szep.taną ?, nie potrafisz robić nic innego ?
Będziesz pisać gowniane posty na zlecenie innych.
To praca dla ciebie !!!
Razem z mężem uważamy, że to doskonały czas dla sz.mat sz.eptanych.
Warto się teraz tym zainteresować..
24.04.2018 14:04 ewa2lama
Może coś z oferty www.tanierejsowanie.pl? W dzisiejszych czasach można znaleźć naprawdę sporo fajnych rozwiązań jeśli chodzi o wakacje i podróże dalsze :)
REKLAMA
24.04.2018 15:35 #anty spam.
Szukam szm.at szepta.nych do marketingu sz.eptanego.
Czujesz, że jesteś szm.atą szep.taną ?, nie potrafisz robić nic innego ?
Będziesz pisać gowniane posty na zlecenie innych.
To praca dla ciebie !!!
Razem z mężem uważamy, że to doskonały czas dla sz.mat sz.eptanych.
Warto się teraz tym zainteresować..
29.08.2018 15:34 #marko
Polecam rezerwację hoteli na booking.com ze zniżką 50 PLN. Tylko przez link: https://www.booking.com/s/57_6/f054be7e
15.10.2018 10:34 #vvd
Dla mnie Włochy są najlepsze na wyjazd narciarski. Ceny mają rozsądne w przeciwieństwie do innych alpejskich krajów i też ludzie mam wrażenie że są tacy bardziej otwarci na turystów. Co do noclegu to mam sprawdzone biuro Gryf (tu są zbiorczo noclegi we Włoszech -gryftravel.pl/narty/wlochy). Masz stawki wszystko opisane czarno na białym bez pudrowania rzeczywistości.
22.10.2018 01:08 #misiak
#vvd napisał(a) 15.10.2018 10:34

Dla mnie Włochy są najlepsze na wyjazd narciarski. Ceny mają rozsądne w przeciwieństwie do innych alpejskich krajów i też ludzie mam wrażenie że są tacy bardziej otwarci na turystów.
O tak! Włochy to kraj zdecydowanie warty odwiedzenia. Polecam oczywiście stolicę Rzym oraz Mediolan.
W tych miastach nie można się nudzić, a przebywanie wśród tak pięknej architektury pozytywnie nastraja.
Raz w roku po prostu muszę odwiedzić te miasta. Staram się podróżować tanio, dlatego jeżdżę autobusem.
Bilety zawsze kupuję za pośrednictwem serwisu https://dworzeconline.pl/szukaj
22.10.2018 01:09 #misiak
#vvd napisał(a) 15.10.2018 10:34

Dla mnie Włochy są najlepsze na wyjazd narciarski. Ceny mają rozsądne w przeciwieństwie do innych alpejskich krajów i też ludzie mam wrażenie że są tacy bardziej otwarci na turystów.
O tak! Włochy to kraj zdecydowanie warty odwiedzenia. Polecam oczywiście stolicę Rzym oraz Mediolan.
W tych miastach nie można się nudzić, a przebywanie wśród tak pięknej architektury pozytywnie nastraja.
Raz w roku po prostu muszę odwiedzić te miasta. Staram się podróżować tanio, dlatego jeżdżę autobusem.
Bilety zawsze kupuję za pośrednictwem serwisu https://dworzeconline.pl/szukaj
22.10.2018 12:18 #Zobacz wpis!
Najlepsze promocje na rabaty.czastech.pl
07.11.2018 13:57 #paniadams30
ja polecam wybrać się do Izraela!! Byłam w tym roku na wycieczce zorganizowanej z konsorcjum Mozaika Izraela i wrócilam zachwycona! niezwykłe przeżycia duchowe, piękny kolorowy kraj, mnóstwo kultur i religii - ach!
07.11.2018 19:47 #karina7922
Widzieliście na stronie podrozeirejsy.pl oferty na lato 2019? Rejs po Wyspach Greckich? Ach... Marzenie. Mam nadzieję, że uda mi się wybrać na taką wycieczkę, ponieważ marzy mi się odpoczynek i marzy mi się trochę wolnego. Ceny wydają się być całkiem w porządku, jeśli jesteśmy w ich klubie.
24.12.2018 02:43 #elizaaaa
W poszukiwaniu miejsc na spędzenie wakacji warto zajrzeć na http://spotcameras.com/pl/ .
13.02.2019 12:01 #kata.ole
ja wakacje zawsze planuje wczesniej bo wtedy są najlepsze oferty :D i tak właśnie w tym roku padło na Zanzibar w maju z Itaką za pół ceny!
13.02.2019 12:26 LukashSavitsky
Planujemy wakacje w Egipcie. M poszedłem w zeszłym roku i podobało nam się. A cena jest dobra.
19.02.2019 23:44 #Maga3
Czy ktoś miał sytuację że hotel 4 gwiazdki a na miejscu karaluchy?
20.02.2019 16:06 #Gościak
My na razie nie zastanawiamy się jeszcze nad wakacjami (chociaż pewnie musielibyśmy juz zacząć). Na razie ogarniam wyjazd majówkowy do Słowenii z Wytwórnią Wypraw. Objazdówka co prawda nie wszystkim pasuje ale ja uwielbiam. Najwięcej można zobaczyć.
20.02.2019 23:57 #IngaS
#Maga3 napisał(a) 19.02.2019 23:44

Czy ktoś miał sytuację że hotel 4 gwiazdki a na miejscu karaluchy?
Niestety ja miałam, zrób zdjęcia i skontaktuj się z kancelarią partner z krakowa, oni powiedzą w jaki sposób udokumentować takie okłamanie.
21.02.2019 00:43 #Maga3
O dzięki skorzystam na pewno.
28.02.2019 11:47 pieknyolek
Polecam wakacje na Sardynii https://wakacjenasardynii.pl/
28.02.2019 15:31 #Annaz34
Jak na razie to tylko syn ma zaplanowane wakacje, jedzie na obóz zagraniczny z but-em. Już długo mówił o tym, że by chciał. Drugi syn jeszcze za mały jest więc gdzieś z nami na wakacje pojedzie tylko jak my będziemy jechać to gdzieś w Polsce na wycieczkę może Mazury albo góry zobaczymy.
10.05.2019 14:12 #olek9201
Będąc nad polskim morzem możecie sprawdzać sobie przeróżne atrakcje. Jedną z nich na pewno jest Labirynt Luster w Trzęsaczu. Labirynt stworzony jest z setek luster i posiada dodatkowe efekty świetlne, które mogą wiele namieszać w tym, aby znaleźć odpowiednią drogę do wyjścia. Bardzo fajna przygoda.
17.05.2019 15:32 Smith
Zdecydowanie mogę polecić wypad na kitesurfing jedna z ciekawszych atrakcji nad polskim morzem. Można się zapisać łatwo na kurs. Już robi się ciepło, więc można zdecydowanie spróbować swoich sił.
22.05.2019 13:29 #omet54a
a gdzie puszczacie swoje pociechy na kolonie? zna ktoś firmę www.centrumar.pl?
24.05.2019 19:56 #Wiosna
Dzięki Wiośnie, każda Polka i Polak do 26 roku życia będą mogli bezpłatnie podróżować po Unii Europejskiej. #wiosna #wiosnabiedronia #KGawkowski
https://imgbbb.com/image/emzjZ
19.06.2019 10:00 #Kaszott
My myślimy wynająć sobie busa w tej kr...iej firmie i jechać na objazdówkę po Europie. Mam nadzieję, że sporo zobaczymy :)
20.06.2019 17:58 #olga h
My w tym roku jednak postawimy nasze rodzime krajobrazy. Dokładnie jeszcze nie planowaliśmy wyjazdy ale albo ruszymy na mazury albo południe, może znów wybierzemy się w okolice zakopanego i krakowa, o będzie można znów wpaść na dobre jedzonko i piwko do piwnicy pod złotą pipą. Wspaniałe miejsce i każdy jak jest w krakowie powinien do nich zajrzeć.
11.07.2019 13:57 #Kultursyta
Ja polecam cichy zakątek przy pieknym krajobrazie, tutaj macie wiecej info ponizej

Uzdrowisko
23.07.2019 09:10 #Margolka
Już jestem po wakacjach, byliśmy ze znajomymi w Krynicy Zdrój, koleżnka wynajęła fajny apartament Halna Residence. Po takim odpoczynku nie chciało sie wracac do pracy. Nie wiem jak inni ale osobiście bardziej góry wolę niż morze.
26.07.2019 10:28 #porrto
My w tym roku byliśmy w Hajduszoboszlo na Węgrzech. Polecam tam wakacje, jeżeli ktoś ma małe dzieci. Jest tam tyle atrakcji dla dzieciaków, że nie można się nudzić. Minusem jest brak miejsc, gdzie można pójść ze znajomymi wieczorem, dlatego dla osób, którzy jadą z paczką znajomych ta miejscowość nie będzie zbyt atrakcyjna.
18.09.2019 13:29 #dominik
Moim hitem tych wakacji była Madera, gdzie pojechałem na ślub przyjaciół. Organizatorem całości było madeira dreams, stąd też wszystko było dopięte na ostatni guzik, a wczasy rewelacja - wyspa robi niesamowite wrażenie, widoki cudne, a i kulinaria na medal!
22.09.2019 14:44 #polichka
Pójdę do Lwowa pod koniec października. Zarezerwowałem już hotel, w którym mieszkali moi przyjaciele https://vintagehotel.com.ua/en/ . Naprawdę podobał im się hotel. To będzie moja pierwsza podróż do Lwowa. Mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze
15.11.2019 12:43 #Kamila898
Ja w tym roku byłam u znajomych, którzy zajmują się nieruchomościami nad morzem tzn wynajmem apartamentów. Mi udostępnili ten od Lubicz Apartamenty w Rowach, jestem im bardzo wdzięczna, ponieważ mają kilka apartamentów i w każdym maxymalne obłożenie. Może warto rozważyć wakacje nad morzem? Hotel ma swoje uroki ale w apartamencie jest się bardziej wolnym :)
30.11.2019 13:42 renne
Z biurem podróży CT Poland ruszycie w dzikie, egzotyczne zakątki Azji! Na stronie jest pełne harmonogram podróży, a biuro wszystko zapewnia - ubezpieczenie, przeloty, noclegi, wyżywienie, bilety wstępów do obiektów wymienionych w programie, opiekę polskiego pilota. Koniecznie sprawdźcie!
13.12.2019 12:49 #Taria
Ja polecam gorąco zebrać większą ekipkę i wynająć dom w górach. Ze znajomymi wynajęliśmy w tym roku Chatę pod Przechybą https://www.chatapodprzehyba.pl/ położoną w malowniczym krajobrazie Beskidu Sądeckiego. Świetne warunki, a klimat aranżacji domu dodatkowo podkreśla piękno okolicy. Planujemy wybrać się tam ponownie w okresie zimowym.
13.12.2019 12:54 Manasa
Polecam sprawdzić ranking odkurzaczy pionowych https://rankingodkurzacz.pl/
wpis modyfikowany 2 razy, 13.12.2019 12:55 
28.04.2020 11:21 aniella45
Jak wakacje nad polskim morzem to tylko Jantar! http://klinika-medyk.pl/baza-hotelowa/ Słońce, plaża, drinki, piękne kobiety. Tego tam jeszcze nie ma, ale to kwestia czasu. Warto wybrać się do Jantaru.
18.08.2020 16:15 #julitk67
jak wakacje to w pięknym miejscu, ostatnio (rok temu;)) byłam na maderze, przepiękna wyspa, polecam polską przewodnik z madeira dreams
18.08.2020 23:28 #perdita
W tym roku wakacje są dosyć specyficzne. Ja dopiero we wrześniu jadę gdzieś w okolice mazur. Wtedy będzie może mniej ludzi, no i ceny na pewno będą niższe. Zobaczymy jeszcze co z tym planów wyjdzie.
30.03.2021 12:29 Zosia
Jeśli planujecie wyjazd zagraniczny to w tych niepewnych czasach warto się ubezpieczyć. Polecam poczytać o ubezpieczeniu w odniesieniu do koronawirusa np. tutaj Ubezpieczenie turystyczne W...a COVID-19
04.05.2021 22:08 Syśka
Ostatnio weekend spędziłem w mieście portowym - Gdyni i przyznam, że jestem bardzo zadowolony. Jeżeli chodzi o nocleg, to zatrzymałem się w apartamentach https://www.gdynia-apartament.pl , które moge Wam z czystym sumieniem polecić.

133/5262 

• Poleć
  • Polub Tu Stolica
  • Udostępnij

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (tj. adresu IP, który zapisze się automatycznie) przez Echo Media Plus sp. z o.o. z siedzibą w Legionowie, ul. Wspólna 3.
Niniejsza zgoda jest warunkiem koniecznym do skomentowania artykułu i/lub opublikowania posta na forum portalu tustolica.pl zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.
Dane osobowe są przetwarzane w sposób zapewniający ich bezpieczeństwo i poufność. Z Inspektorem Ochrony Danych można kontaktować się mailowo pod adresem poczty elektronicznej: rodo@gazetaecho.pl.
Dane osobowe są przetwarzane wyłącznie w zakresie celu ich podania, tj. skomentowania artykułu i/lub opublikowania posta na forum portalu tustolica.pl.
W tym wypadku nie jest możliwe wycofanie zgody na przetwarzanie danych osobowych w postaci adresu IP.
Mają Państwo prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych w zakresie naruszenia prawa do ochrony danych osobowych lub innych praw przyznanych na mocy RODO.

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
REKLAMA
REKLAMA