REKLAMA

Forum › Wawer

REKLAMA

# oleksy2345

21.02.2022 20:23

Przy Kadetów z wielką pompą sadzono drzewa w ramach czynu społecznego.
Dziś stoją one "po pas" w wodzie, zastanawiam się ile z nich przetrwa takie warunki.
I czy rzeczywiście to było właściwe miejsca na takie nasadzenia.

# Wredny Kocur

22.02.2022 12:05

Fajne jeziora się robią w tej serii dziadostwa i niedoróbek między ONZ a 40-tolatka. Jak tylko to oddali, to znalazłem i udokumentowałem koło 50 przykładów niedbalstwa w wykonaniu i braku jakiejkolwiek logiki i myślenia w projektowaniu. Ręce mi opadły jak się tamtędy przespacerowałem. Ale fajny widok jak po deszczach ludzie jak akrobaci lawirują krawężnikiem albo bezceremonialnie ulicą omijają jezioro. Kwiaty oczywiście pływają pod wodą - powinni tam ryż zasadzić - przynajmniej był by pożytek, a i warunki sprzyjające.

# Rozbawiony

22.02.2022 22:00

Dlaczego? Istnieją 4 sposoby wydawania pieniędzy. Jeden z nich polega na tym że wydaje się nie swoje pieniądze, na nie swoje potrzeby. To jest najgorszy sposób pod każdym względem, nie tylko ekonomicznym. Z tego też powodu, świnie ciągnie do koryta. Jeśli ktoś do tej pory nie zrozumiał jaki to ma związek np.z wycinankami to ...słabo

REKLAMA

Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuWawer

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA