REKLAMA

Forum › Bielany

REKLAMA

# sadasd

24.05.2023 13:52

Bernardelli chodzi po dzielni i patrzy, co by tu jeszcze spi******

# Magara

26.05.2023 09:10

Pomysł brzmi interesująco ale diabeł tkwi w szczegółach. Czyli w wykonaniu.
Czy będzie to tak zrealizowany projekt jak siłownia na tym samym osiedlu? Plac zabaw który przez dwa lata nie mógł być oddany do użytkowania?
Jak z gwarancją, utrzymaniem potem tego parku?
Tego w projekcie nikt nie pisze

# Mieszkanka osiedla

26.05.2023 09:23

Dlaczego taki projekt nie zostanie zrealizowany np na Kepie Potockiej lub na jakimś innym dużym parku ? Park PHPP jest mały i spędzają tam czas mieszkańcy osiedla razem z dziećmi, przyjaciółmi czy chociażby psiakami. Znowu ktoś tu kombinuje z działkami i przy okazji chce z siebie zrobić bohatera. Nie dajcie się nabrać!

REKLAMA

# neph

26.05.2023 15:34

Panie (jr), pan sobie daruje szantaż emocjonalny. Ja mam w sobie dużo empatii i tolerancji, ale ten pomysł jest bez sensu z kilku powodów. Przede wszystkim do parku, który leży w środku osiedla (a z jednej strony ma trasę toruńską) trudno jest dojechać i nie ma gdzie zaparkować - a przecież osoby niepełnosprawne musiałyby się tam jakoś dostać. Po drugie, realizacja takiego projektu oznaczałaby de facto koniec parku - on jest po prostu za mały na takie przedsięwzięcie. O wiele lepszym pomysłem byłaby pobliska Kępa Potocka. Jest też spora łąka (nie wiem o jakim statusie) między Kępą a parkiem linowym - może tam? p

# redit

29.05.2023 14:14

BO to forma terroru mniejszości. Ktoś znajduje sobie kawałek "wolnego" miejsca, wymyśla jakąś bzdurę, a jak ludzie (mniejszość) zagłosują za pomysłem, to choćby był nie wiem jak szkodliwy i poroniony, większość nie ma nawet możliwości wniesienia sprzeciwu. I tak kawałek po kawałku nasza wspólna przestrzeń zostaje upstrzona do cna owocami chorej wyobraźni nadaktywnych społecznie jednostek, które lepiej by zrobiły, zajmując się czymś zgoła innym.
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBielany

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA