REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

UWAGA w Auchan oszukują!

# Nowodworek

23.03.2004 19:38

Dzisiaj kupowałem Soki dr Witt i wodę Staropolankę. Zamiast 3,37 zł za litr i 1,59 zł ceny były zawyżone : do 3,55 zł i 1,80 zł. Kupowałem zgrzewki 6 szt. Sprawdzajcie otrzymane rachunki. Personel wcale sie nie speszył i w zasadzie nawet nie przeprosił. Łaskawie poinformowano że mi zwrócą róznicę. Ilu nieświadomych podstępu klientów nabili w butelkę? Może i Ty dałeś się zwieść

# Królewna Fiona

23.03.2004 22:15

Kiedyś chyba w Auchan była taka zasada, że przy pomyłce zwracają wielokrotność różnicy... Widocznie za drogo im wychodziło

# marcinek

24.03.2004 01:25

Była ale w Wola Parku.

REKLAMA

 Olena

24.03.2004 11:53

niestety w Auchan ceny na półkach bardzo często różnią się od tych na kasie...

# TOST

26.03.2004 20:10

DZISIAJ KUPOWAŁEM KLAPKI NA PLYWALNIĘ , NA STOISKU 7.99 PRZY KASIE 9.99...........

# Andrzej

03.04.2004 20:03

Mnie tez próbowali nabić w butelke. Dziś - 03.04.04 Cena Nałęczowianki 1,59 a w kasie 1,85. (kupowałem sześć butelek). Reakcja personelu podobna: "A napisał Pan reklamacje?" Bez komentaża.... Po prostu uważajcie i liczcie.

REKLAMA

# antypis

03.04.2004 20:08

A mnie wnerwia program Skarbonka. Dziś wydałem 550 zł, a na koncie Skarbonki przybyło mi 3 zł. O Bożego Narodzenia nazbierałem razem 27 zł. Wydałem kilka tysięcy.

# ooo

03.04.2004 21:37

Kilka tysiecy??? Malo Wam jeszcze doniesien o myciu zielonych kurczakow, czy naklejaniu metek z nowymi datami przydatnosci?
Ja (jezeli juz sie zdarzy) kupuje w hipermarketach tylko produkty markowe, oryginalnie zapakowane, choc nawet to nie jest bezpieczne. Podobno walka o cene powoduje, ze czesto producenci do hipermarketow wysylaja inne partie towaru niz do pozostalych sklepow. Niby produkt jest tak samo zapakowany, a jakosc nizsza.

# antypis

05.04.2004 09:11

Ja tez w Auchan i Championie nie kupuję mięsa, staram się nie kupować serów, bo są przeterminowane i niesmaczne. Mięso świeże jest na bazarku, sery stamtąd tez inaczej smakują. Mimo to wydałem w Auchan kilka tysięcy - proszki do prania, do zmywarki, mydła,szampony itd, pieluchy i inne dla dzieci, zywność puszkowana, w słoikach, mleko i tak dalej. Kwota się robi naprawdę wielka przez kilka miesięcy, a Skarbonka wciąż pusta. Taka promocja nie tylko nie jest zachęcająca, ale wręcz zniechęca do wydawania w Auchan kasy.

REKLAMA

Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break