REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

Uwaga - Taxi Wawa wóz numer 104

# Paweł Cz

04.05.2003 00:40

uwaga od lat korzytsam z tej korporacji i wszystko było do tej pory w porządku. Tzn zawsze ul. Książkowa była liczona jako strefa warszawska. Jednakże w dniu 03.05.2003 miałem przyjemnoś jechać "moją" korporacją wozem nr 104 marki Daewoo i zobaczyłem nagle iż Pan "uprzejmy" włączył 4-tą strefę zbliżając się do bloków przy Książkowej. Zarobił na mnie 5 zł gdyż tyle więcej zapłaciłem niż normalnie. Załuję iż na takich cwaniakach typu taxi z Centarlnego tracą inni uczciwi kierowcy z tej korporacji. Obecnie trudno będzie mi zawołać taxi z tej korporacji gdyż nie mam zmiaru zastanawiać się czy zostanę znowu naciągnięty przez jakiegoś cwaniaczka.
A zatem bądzcie uważni.
A może by tak poruszyć ten temat ponownie w gazetce białołęckiej i bezpośrednio zapytać się szefów Wawa Taxi jak to jest.
Paweł

 Przewoos

04.05.2003 19:28

Heh, też kiedyś miałem takiego cwaniaka z 919 chyba. Przy Mehoffera włączył mi 2gą strefę, nie chciałem oponować, bo byłem po imprezie, ale policzyłem się z dziadem złotówka do złotowki. Zwykle zostawiam taksiarzom końcówki, ale temu skurczybykowi nie podarowałem.

# Kotkaa

05.05.2003 20:36

Ja z miasta jeżdżę 9622, stosunkowo niedrogo i zawsze mili i uczciwi kierowcy. A stąd -- taxi tarchomin czy to, co ma postój przy Ćmielowskiej - oni na przykład liczą jako 1 strefę zieloną Białołękę, niezależnie od tego, jak ona jest akurat liczona przez miasto. Podobno ostatnio wycofano się z pomysłu, by tereny za Modlińską uznać za "jedynkę"?

REKLAMA

# Dorota Vladymirowa

05.05.2003 23:08

Potwierdzam, że Tarchomin Taxi (tel. 811-33-97), stacjonujące kolo domu handlowego Tarchomin, liczy pierwszą strefę na całej Białołęce, a także na Aluzyjnej. Są przy tym punktualni i uprzejmi.

# aza

06.05.2003 08:45

Jedyny minusik Taxi Tarchomin (dalej jako TT), ale taki tyci tyci, że jak wzywasz taxi do centruma poczekasz ok 10 minut. Ale ja poczekam, mnie się nie spieszy :)
Jednak należy uważać, ponieważ wszędzie znajdzie się jakaś czarna ofca i tak tez jest w TT - kolega jechał do domu, a taksówkarz przy Forcie Piontek myk taksometr na 2 strefe. Kolega niestety nie zachował przytomności umysłu (był dodatkowo osłabiony) i zapłacił wg przestawionego taksometru. Szkoda, mógł przecież "zagrozić", że zadzwoni do biura TT, aby wyjaśnić sprawę granicy 1 strefy.
Cóż, za gapiostwo się płaci...
Pozdrowionka

# madlen

21.05.2013 18:22

Witam. Chciałabym ostrzec Państwa przed kierowcą wawa taxi nr 457 czarny samochód firmowej floty chevrolet orlando. Za przejazd z ul. Targowej na Nowy Świat zapłaciłam 60zł ( normalnie płacę ok 20-25zł ). Kierowca był strasznie niemiły, nażekał na swoją korporację, palił podczas jazdy i rozmawiał przez telefon( nieszczędząc niecenzuralnych słów ). Po zakończonym kursie zapytałam czemu tak dużo mam zapłacić, stwierdził że jest dopłata za klimatyzację, że korki były itp. Spieszyłam się i nie chciałam już się wykłucać więc wyciągnęłam karte płatniczą ( na szybie była informacja o możliwości płatności kartą ) na co po chamsku usłyszałam że tylko gotówka że niebedzie czekał aż pieniądze spłyną na konto a pozatym ma rozładowany czytnik kart. NIGDY, PRZENIGDY NIE SKORZYSTAM Z USŁUG TEJ ZŁODZIEJSKIEJ FIRMY WAWA TAXI I WAM TEŻ ODRADZAM.

REKLAMA

# taxi

23.05.2013 16:09

Czy macie rachunek? Następnie dzwonimy do korporacji i opisujemy problem- gwarantuję, że kierowca dostanie solidną karę (finansową w postaci np. kilkudniowego zakazu jeżdżenia, nie będzie dostawał zleceń). Korporacje bardzo restrykcyjnie podchodzą do takich sytuacji.

# doradca

23.05.2013 23:57

Podaję link do mapy Warszawy z zaznaczeniem I strefy taxi: http://mapa.um.warszawa. pl/mapaApp1/mapa?service=mapa
Proponuję wydrukować (po powiększeniu interesującego nas rejonu) i stale mieć w torebce / neseserze. Wtedy będzie po kłopocie i nikt nas nie "rąbnie" na kasę...

# wawa

27.05.2013 14:08

Szanowna Pani '#madlen',
Proszę o kontakt w Pani sprawie, poniżej przekazuję numer telefonu i adres email.
Ze swojej strony dodam że Kierowca którego Pani opisuje w trybie natychmiastowym został zlokalizowany i usunięty z naszej firmy (samochód został również pozbawiony oklein z logotypem Wawa Taxi).
Nasza firma nigdy nie tolerowała i nigdy nie będzie tolerowała takich zachowań Kierowców. Tę sprawę chciałbym przekazać do organów Państwowych które wyciągną dalsze konsekwencje od kierowcy.
Naszym celem jest zapewnienie najwyższej jakości obsługi Klientów oraz bezpieczeństwa.
Pozdrawiam,
Grzegorz Bedyński
602-391-300
grzegorz.bedynski@wawataxi.pl

REKLAMA

# tronto

06.06.2013 13:05

Sawa jest OK. Taksówki przyjeżdżają na czas. Może nie są najtańsi, ale przynajmniej auta są dobre, nie ma machlojek, niezamawianych wycieczek, no i jeden numer na całą Polskę - 19 123. Bo oni należą do Polskiej Sieci Taxi, co nie?

 Lider5

06.06.2013 18:06

Trzeba uważać na tych co nie chcą tych świstków dawać!!! rzadko kiedy jeżdże taxówkami, ale zdarza się i oszustów nie brakuje!

# kserus

15.07.2014 13:58

A ja cenię Eco-car. Nie są najtańsi na mieście, ale za to mają nowe auta, płatności kartą i przy okazji fotelik dla dziecka, co dla mnie ma na prawdę duże znaczenie. No i jedziemy zawsze najkrótszą trasą, a nie trasą przypadkową.

REKLAMA

# klient z warszawy

09.09.2014 16:18

Najlepsza korporacja to EURO TAXI kierowcy kulturalni dobrze wychowani uczciwi no i znający miasto nie to co w MPT kilka razy przewieźli mnie mpeciarze powiedziałem ze już więcej do nich nie wsiądę W EURO TAXI to przynajmniej wiesz ze ci nie oszukają naprawdę polecam ta korporacje nie jeżdżą na około no i przyjezdzają na czas Oby tak dalej tylko pogratulować

# klient z warszawy

09.09.2014 16:20

Najlepsza korporacja to EURO TAXI kierowcy kulturalni dobrze wychowani uczciwi no i znający miasto nie to co w MPT kilka razy przewieźli mnie mpeciarze powiedziałem ze już więcej do nich nie wsiądę W EURO TAXI to przynajmniej wiesz ze ci nie oszukają naprawdę polecam ta korporacje nie jeżdżą na około no i przyjezdzają na czas Oby tak dalej tylko pogratulować

# Iga

22.12.2014 16:06

Tarchomin taxi odradzam, chamstwo to mało powiedziane, zadzwoniłam po taksówkę bo mam chore dziecko, chciałam pojechac z ulicy odkrytej na strumykowa, wyśmiał mnie dyspozytor i dodał"tak myślałem i się rozłączył"

REKLAMA

# baron

26.07.2015 18:27

Niektóre taksówki bagażowe mają przystępne ceny za oferowane usługi klientom, dokładne ceny znajdują się na stronach korporacji, włącznie z ceną i jakością oferowanych usług.

 maczynskijurek

05.08.2015 13:00

Ciekawe widze z taksowkarzai jest Mnie niedawno wbil 4 strefe jak wracalem ze spotkania portalu http://www.nieruchomosci.com.pl/ i troche to zadziwilo, ale po delikatne uwadze policzyl mnie normalnie, mysli ze kazdy kto po polnoc to pijany i glupi

# ricki21

19.02.2016 12:48

Mnie pozytywnie w Warszawie zaskoczyła firma Mega. Dostałem do nich kontakt od znajomego, który prowadzi porównywarki taksówek hobbystycznie właśnie w stolicy. U nich transport osób jest najtańszy, ponieważ działają na zasadzie jazdy nieoznakowanymi samochodami. To bardziej można powiedzieć firma prywatna zajmująca się przewozem osób. Bardzo duża konkurencja dla standardowych taksówek. Jeździłem już z nimi ponad 20 razy i nigdy nie czułem się oszukany. Ich numer to 22 1006 106.

REKLAMA

# merry455

18.07.2016 08:53

W stolicy najbardziej polecam firmę iTaxi. Ze względu na atrakcyjne ceny, dużą flotę samochodów i kompetentnych kierowców to według mnie najlepsze taxi w Warszawie. http://itaxi.pl/taxi-warszawa/

# merry455

18.07.2016 08:55

Zdecydowanie najlepsze http://itaxi.pl/taxi-warszawa/ to iTaxi. Bardzo niskie ceny, nowe samochody i wykwalifikowani kierowcy.

 kamil1

06.04.2017 16:44

ja mialem wynajmowany transport z Wiki
http://transportprywatny.com/
dobra ekipa szybko sprawnie i nie wzieli duzo

REKLAMA

# Gumba

22.11.2017 14:40

Polecam korzystać z Atu taxi. Nigdy przenigdy mnie nie oszukali, wszystko zawsze jest jasne i niezmienne. A jeźdżę juz z nimi ładnych parę lat.

# w453

25.11.2017 14:57

ja polecam taxi zawiercie www.taxizawiercie.eu, bardzo rzetelni, dobre ceny

# exevvv

20.06.2018 17:19

ja polecam tanią firmę taxi , która ma vany i w ofercie przewóz 6 osobowy na terenie Wisły, komfortowy przewóz osób , gorąco polecam jakbyście byli w moich okolicach łapcie do nich kontakt: http://www.taxiwisla.pl/http://www.taxiwisla.pl/

REKLAMA

# Ktoś

08.08.2019 14:28

Witam,
mam pytanie dotyczące wystawiania dokumentów skarbowych. Chodzi o fakturę VAT.
Może po krótce opiszę:
W dniu 30 lipca 2019 roku zamówiłem usługę przewozową firmy Wawa Taxi Sp. z o.o. (ul. Zajęcza 15, 00-351 Warszawa) dzwoniąc pod numer telefonu tel. 22 333 4444.
Poprosiłem o przewiezienie mnie z ulicy (Aleja Szucha) na Ulicę Łucką i róg Żelaznej. Poprosiłem o kierowcę, który wystawi mi fakturę VAT. Obiecano, że takiego mi przyślą. Przyjechał, przewiózł mnie, skasował ok. 30 zł, ale nie umiał wystawić faktury, więc skasował pieniądze i poprosił, o dane do faktury, zapewniając, że jeszcze tego samego dnia prześle drogą mailową. Oczywiście, nie wysłał, a na wszelkie próby skomunikowania się z nim, codziennie słyszałem stek kłamstw, i zapewnienie, że już wysłano, że wyślą jutro, że za chwilkę. Tak mijają dni, a wulgarna obsługa z tej firmy rozłącza się i mówi, to proszę składać skargi. Kierowca numer 353.
Minął już okres rozliczeniowy, a faktury, jak nie było, tak nie ma do tej pory. Za każdym razem, proszą mnie kolejny raz o podawanie tych samych danych, po czym w niemiły sposób, najczęściej z epitetami, rozłączają się.
I tak, ze względu na namowę pracowników, czy też funkcjonariuszy firmy "Wawa Taxi Sp. z o.o. tel. 22 333 4444" postanowiłem zapytać Państwa, co mogę zrobić w tym temacie?
Moc słonecznych pozdrowień, życzę miłego dnia.
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon
Wstąp do księgarni

REKLAMA

City Break
City Break

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA