REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

Uwaga na wyprzedaże w hipermarkecie A....!!!

# ewunia

11.01.2007 13:09

Artykuły w tym sklepie z gazetki wcale nie zgadzają się z ceną rzeczywistą. Następna sprawa to jeśli kupują klienci więcej towaru w zgrzewce mleko,woda,batony cena jest droższa niż na sztuki.
Jesli przy kasie towar nie ma kodu to na serwis trzeba czekać nawet 30 min. Mankamentem kolejnym jest długie stanie w kolejkach, ponieważ nikt nie chce pracować za 700zl kasjerki sa niemiłe wiec bądzmy Państwo wyrozumiali, gdy kasjerki pakują nasze towary.
Jakią macie Państwo opinnie na temat sklepu A...

# antyA

11.01.2007 17:39

Między innymi dlatego (poza względami ekonomicznymi) należałoby wyeliminować supermarkety z przestrzeni społecznej. Ale kto to zrozumie?

# taki jeden

11.01.2007 19:26

i gdzie sklepiki osiedlowe by się wtedy zaopatrywały??

REKLAMA

# antyS

12.01.2007 00:43

w hurtowni

# Uważny

12.01.2007 21:12

..w hurtowni.. Selgros;)

# klient

13.01.2007 17:54

Niekoniecznie w Selgrosie, są również inne, tańsze hurtownie. Trochę inwencji właściciela sklepiku i ma towar.

REKLAMA

# Blady

16.01.2007 09:06

A mi się podoba. Nie spotkałem tam jeszcze niemiłej kasjerki, a jak stwierdzisz, że cena towaru sie nie zgadza, to w punkcie obsługi klienta zwrócą ci kase.
Nie kupiłem też nigdy czegoś zepsutego, tak jak kilkakrotnie w małych sklepikach osiedlowych.
Z tymi 30 minutami oczekiwania też przesadziłaś.
No i jest "Skarbonka".

# ttt

14.02.2007 12:51

znowu statek z Chin z towarem dla Auchana przypłynął...???
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break