REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

UWAGA ELEKTORAT SLD Z BIAŁOŁĘKI !!!!!

# Yes

24.01.2004 17:29

Wasi towarzysze: Jerzy Kalisz. Mirosława Kątna,.Andrzej Celiński, Wiesław Kaczmarek, Michał Tober, Borowski oraz Jerzy Kulej nie lubią mieszkańców Warszawy (mimo, że są jej posłami) i głosowali przeciwko dotacjom na metro (niech sie Warszawiacy gniotą w środkach komunikacji miejskiej oni wszak jeżdża swoimi limuzynami).
Ps. Tow. Jerzy Kulej ma swoje biuro poselskie przy ul. Picassa i jest częstym gościem SLD-owskich notabli z Białołęki. KANDYDOWAŁ Z OKRĘGU NA BIAŁOŁĘCE I WIE CZYM DLA NAS JEST SZYBKIE POŁĄCZENIE Z CENTRUM WARSZAWY zresztą w swojej kampanii wyborczej obiecywał zajać się sprawą metra. Faktycznie zajął sie nią obcinajac dotację. Nic dodać nic ująć. Czy w dalszym ciagu chcecie takiego posła z Białołęki, czy chcecie aby SLD było u wladzy ? Odpowiedzcie sobie na to sami. Ja na SLD nie głosowałem i mam czyste sumienie

 Kotka

25.01.2004 01:59

RYSZARD KALISZ

# Henryków

25.01.2004 12:11

Jak go zwał to go zwał wiadomo o kogo chodzi, kalisz to Kalisz. W ustach frazesy, a w praktyce działanie na szkodę mieszkańców stolicy. Dziwie się temu, ze ktoś takie osoby wybierał. Moim zdaniem wynika to ze zrobienia elektoratowi SLD wody z mózgu, co skutkowało takim a nie innym wyborem. Swoją drogą wstydź sie elektoracie SLD.

REKLAMA

# Kacper

26.01.2004 09:35

A moim zdaniem to wam psychiatra potrzebny. Wiecie dlaczego ? Już pokazuję i objaśniam:
- nie cierpicie SLD, ale nie dlatego, że precyzyjnie i szczegółowo przeanalizowaliście program tej partii, tylko dlatego, że zasrana grupka ziemian i kamieniczników wam takie gó ... no do głowy kładzie. Ilu z was ma praktykę w kierowaniu beznadziejnym tłumem? Jak widać poddajecie się wpływom i będa wam tak klepać, a wy klapki na oczy i za grosz własnego zdania? Nie twierdzę, że wszystkie posunięcia SLD są cacy, ale dla mnie to jest juz odmienna kwestia, bo to wina konkretnych ludzi, których poprostu trzeba wypieprzyć i zastąpić normalnymi, którzy zrealizują program i objetnice przedwyborcze. Trzeba wybrać ludzi, którzy społeczeństwu dadzą pracę, stworzą mechanizmy rozwoju gospodarczego, postarają się rozwiązać problemy mieszkaniowe młodych ludzi ... etc.
Ale uwierzcie mi, żaden prawicowy głąb wam tego nie da. Rządy prawicowe to likwidacja socjalu, służby zdrowia i wszelkich udogodnień dla biednych. Przy prawicy pamiętajcie, że jak nie będziecie mieli kasy, to zapomnijcie o lekarzu, przedszkolu itd.
Sami wybierajcie ...

# Wiktoria

26.01.2004 10:01

Dla mnie to Kacper ma rację, chociaż ci ludzie z SLD mnie przerażają !!!

# Yes

26.01.2004 12:09

Piszesz Kacper, ze trzeba wybrac odpowiednich ludzi, dlaczego więc tego nie robicie. Mieliście okazje to zrobić, a dosłownie jak stado baranów wybraliście Kwiatkowskiego, Czarzastego, Jagiełłę itp. indywidua. Czego więc nie wybraliście dobrych? Kto wam bronił?
Taka partia jacy jej członkowie. Co ty chrzanisz o jakiś ziemianach, kamienicznikach itp. Wspomnij jeszcze kułaków. Dosłownie gadasz jak politruk z okresu wczesnego Stalina,. Odbiło ci. Piszesz, że SLD ma dobry program Jak dobry widać po wzroście poziomu bezrobocia, coraz większej biedzie. Macie swoistą dwoistość myslenia. Miler mówi, że dzięki dotacjom na metero zabrano pieniądze ludziom kultury. Dlaczego więc zamierza podwyższyć VAT na prasę, ksiąźki itp. Dopiero ludzie przestana czytac i uczyc sie, bo nie będą mieli za co. Twoja wypowiedź to stek głupot i kretynizmów. Jeżeli stwierdzasz, ze trzeba rozwiązać problemy mieszkaniowe młodych to dlaczego podwyższacie VAT na usługi budowlane do 22 %. Jak zwykle od 50 lat co innego mówicie i co innego robicie, a bezmózgi kupuja wasza argumentację.

REKLAMA

# NN

26.01.2004 13:37

Nasuwa się pytanie: dlaczego SLD nie realizuje tego swojego świetnego programu, no dlaczego? A może ten program, to utopia?
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA