REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

Uśmiałem się czytając NB

# Bartek W.

16.10.2006 23:44

a konkretnie program dot. kultury dla Białołęki autorstwa p. Zasadzień. Nie wiem czy to demagogia, czy naiwność, czy niewiedza...
PO chyba straciła zdrowy rozsądek. Oj, trudno będzie,jeśli spotkamy się w Radzie.
Czy multipleksy nie mają własnych badań rynku albo zdolnych managarów. Jeśli nie - to może lepiej jeśli osoby pokorju p. Zasadzień zatrudnią się właśnie tam dla chwały sprzedawców kinematografii...
Zero komentarza.
Tak więc PO wybuduje centra kulturalno-gastronomiczno-filmowe. Chyba po to, żeby było duuużo śmieci i p. Jacek miał co robić. Ale, ale, obowiązkowo co tydzień w supermarkecie koncert we fraku.
Czy samorząd jest po to, by zajmować się biznesem. A może ktoś z PO ma
I nie mówię tutaj wcale o umiejętnym ściąganiu kapitału, mądrej polityce rozwijania infrastruktury kulturalno-rekreacyjnej. Ale ograniczenie i zawężenie jakie prezentuje p. Zasadzień jest żenujące.

 Matka_Sławka_z_Gdańska

18.10.2006 11:51

Fanie Maslakow, gdyby na odprawie po mszy zabrakowalo wam, tobie i miejscowym ultra katolickim faszystom, bohaterow na patronow ulic i placow, to Matka polecaja nowe gwiazdy wchodzace do Panteonu Narodowej Chwaly:
'' Za zabójstwo Michałka skazani zostali już: konkubent Barbary S. Robert K. - na 25 lat więzienia i jego kompan Daniel S. - na 15 lat więzienia. Do morderstwa doszło 19 stycznia 2001 r. Robert K. i Daniel S. najpierw odebrali dziecko z przedszkola, a później wrzucili je do lodowatej wody. Chłopiec tonąc miał krzyczeć do K.:
Tato, tato, ratuj!
Zwroc uwage fanie tutejszych wierzen zaprawionych octem, absolwencie miejscowej uczelni, w ktorej och..jalym erydytom prawa gaz uderza do lba i maja czelnosc zwac ja ''wyzsza'', ze nazwiska zwyklych bandytow sa lepiej chronione w naszej katolickiej ojczyznie , niz inne tajemnice ... tego gigantycznego blefu
Ha, ha, ha...
I usmiechnij sie sledziu do zycia ! Za 1700 zlotych wypada byc slodkim, a nie stac z zacisnietymi ustami i wypinac sie glupkowato ponad porecza przy schodach.

# Bartuś (słodki)

18.10.2006 17:08

Matkeczko, coś z Twoim wzrokiem nie tak. Przecież na focie się uśmiecham. No i w góle jestem taki sexy....... Dziwne, że Ciebie nie ruszam. Ale co zrobić, starość nie radość. A uczelnię niejedną kończyłem i nie tylko "tę naszą".

REKLAMA

Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA