REKLAMA

Forum › Bielany

REKLAMA

# stary zecer

22.12.2022 08:59

Udało się odświeżyć pismo? Szkoda, że nie udało się opanować podstaw typografii. Bękart w artykule taki, że oczy bolą.

# Chris

22.12.2022 11:04

Żenada. co to za demokracja, ze nie mozna tego towarzystawa rozgonić w trakcie kadencji i wybrać tych co zajmują się robotą czyli budową infrastruktury społecznej , ulic itd zamiast propagandą

# Ubek

23.12.2022 10:41

Kilkaset tysięcy idzie na tanią propagandę, a nauczyciele proszą uczniów o ryze papieru bo szkoła nieposiada. Żenada.

REKLAMA

# kichol

24.12.2022 09:51

Takie gazety powinny być ustawowo zakazane. Wywalanie pieniędzy w błoto i manipulowanie ludźmi za ich własne pieniądze. Chore.

# Jack Merc

25.12.2022 14:21

A ja proponuję zerknąć tu https://p1rfqa.webwave.dev
Łatwo i przyjemnie zarabia się. Może nie dużo ale zawsze coś

# Sai

28.12.2022 07:38

A ja mam pytanie,.... do komentujacych. Czytając teksty komentarzy też znalazłem kilka błędów. Jeżeli tak bardzo znacie się na prowadzeniu gazety i potraficie pisać dobre krytyczne teksty, to czemu nie zgłosicie się do Ratusza do pracy? Mocno wierzę, że gazeta dzięki waszej pracy i umiejętnościom na pewno będzie lepsza. Chętnie przeczytam dobry artykuł o dzielnicy.

REKLAMA

# Sai

28.12.2022 08:21

.... to cenzurowanie to ciekawa sprawa. Jeżeli Burmistrz zrobi cos pozytecznego to nie powinno się tego zauwazać bo ...? no własnie dlaczego ? Bielany to dzielnica specyficzna i powinna podkreślać swoją specyfikę jeszcze bardziej. Moim zdaniem zazielenianie, promowanie komunikacji zbiorowej jest jak najbardziej słuszne. .... mieszkam na Bielanach bo nie chciałem mieszkać na Ursynowie, Mokotowie lub wąwozach mieszkaniowych na Kabatach. Moim zdaniem spędzanie wolnego czasu w "zamieszkanym lesie" jest dobre dla zdrowia i samopoczucia.. :-) Drodzy współmieszkańcy,.... (zwłaszcza "nowi" z kwartału wzdłuż Nocznickiego) sadzcie drzewa, na Bielanach nigdy ich za wiele....

# tubylec

29.04.2023 20:32

Bielany nie mają logicznej sieci dróg rowerowych ,nadmiar słupków , a na placu Konfederacji nawet nie wymalowano ,,zebr'' na przejściach dla pieszych. Dzielnica licząca 140 tys. mieszkańców nie ma amfiteatru , ani też domu kultury z prawdziwego zdarzenia. Nawet w męskiej toalecie , na parterze urzędu dzielnicy brak chaczyków aby powiesić marynarkę .To jawne lekceważenie podatników ,którzy sponsorują tych urzędasów.
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBielany

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

City Break
City Break