REKLAMA

Forum › Wawer

REKLAMA

Uczelnie z kierunkiem informatyka w Warszawie

# mirek443

13.11.2018 14:35

Jakie polecacie uczelnie z kierunku informatycznego w Warszawie ? Która według was jest najlepsza ?

 klara28

13.11.2018 18:28

Robię w domu remont i moim planem jest tak dobrać sprzęt, żeby zaoszczędzić jak najwięcej pieniędzy w przyszłości. Co polecacie?
Czy te porady są skuteczne? http://kontomiar.pl/

# maxx44

14.11.2018 10:47

Według mnie Warszawa jest w Polsce chyba najlepszym miejscem dla studenta, duże Polskie miasto, w końcu stolica z wieloma możliwościami po studiach. Polecam zajrzeć na portal http://www.uczelnie.pl/miasto/warszawa/ który świetnie opisuje możliwości jakie macie przed sobą !

REKLAMA

# klussspol

14.11.2018 13:50

Rzeczywiście w Warszawie jest co wybierać w zakresie uczelni, wybór bardzo duży. Taki ranking to niezłe rozeznanie !

# Bożenka

17.12.2018 15:33

Jeśli wybierasz się na studia informatyczne, to dobrze jest wybrać się na uczelnię która specjalizuje się właśnie w tym, a nie ma tysiąc kierunków naraz. Przynajmniej dotyczy to uczelni niepublicznych. Dlatego polecam ci Warszawską Wyższą Szkołę Informatyczną. Sama ukończyłam ja już kilka lat temu. Jeśli nic się nie zmieniło, to oferują tam naprawdę kawał porządnego przygotowania do pracy w tej dziedzinie w późniejszych latach. Wykładowcy byli świetnie dobrani i znali się na rzeczy. Nie było tam mnóstwa niepotrzebnych i zbędnych przedmiotów jak to bywa na publicznych uczelniach. Uczono mnie tego za co płaciłem, czyli informatyki. Choć uczelnia ta miała i swoje minusy jak każda, to żaden z nich nie był na tyle uciążliwy by zrezygnować ze studiów tam. Skończyłem je bez większego bólu, co nie oznacza jednak, że było łatwo. Nauka była na wysokim poziomie. Dużo wymagano od nas i rzetelnie sprawdzano naszą wiedzę, jednak mimo wszystko dobrze to wspominam. Też spróbuj, a nie będziesz żałować.

# Wokul80

10.10.2019 11:24

Na warszawskiej Pradze działa Wyższa Szkoła Menedżerska w Warszawie, która również kształci na kierunku http://wsm.warszawa.pl/kandydaci/wydzialy/wydzial-menedzerski/kierunki-studiow/informatyka#zainteresowania . Myślę, że warto rozważyć jej ofertę, również jeżeli jesteście spoza stolicy. Studenci mogą korzystać z akademików, w których znajduje się siłownia i sala fitness, natomiast na głównym kampusie jest nawet basen.

REKLAMA

Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuWawer

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA