REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

tu 07

 07

02.02.2004 14:15

Vladymir! Zajrzyj koniecznie do GW: K. Wajda, 07 wciąż się zgłasza, s. 16- dzięki temu wiem, za co tak lubimy Borewicza... A mnie niedawno mało krew nie zalała, gdy miałam wątpliwą przyjemność gościć na komendzie na Cyryla w sprawie złożenia zeznań (okradli mnie i pobili w autobusie) i musiałam zrobić awanturę, żeby dużurny- flejtuch z brudnymi pazurami- łaskawie sobie przypomniał, że byłam umówiona (chciał mi wmówić, że to na pewno pomyłka, bo wszyscy już wyszli- godz. 16!!!SIC i spławić, żebym znów się tam ciągnęła). A w ogóle to co to za kraj, gdzie policja brata się z bandziorami i wkopuje w przestępstwa niewinnych ludzi (ostatni "Przekrój" itd.)?! No i w ogóle- GDZIE SIĘ PODZIAŁ BOREWICZ???!!! ODBIÓR

# Vladymir

03.02.2004 22:33

07 zgłoś się !!! Fajnie, że jesteś, od razu jakos milej na tym Forum. A artykół w GW czytałem, a jakże, od deski do deski. Nie muszę Ci wspominać nawet, że przez 21 zimowych sobót z wypiekami na twarzy siadałem przed TV o godz. 23.35 i odpalałem kanał WOT... ech, te czasy, te milicjantki z karmazynowymi ustami malowanymi szminkami z buraków made in DDR /do kupienia w Modzie Polskiej/, gdzie to się wszystko zapodziało... A to co piszesz o komedzie na Cyryla, to smutna teraźniejszość, za czasów Borewicza z pewnością tak nie było. Czy kupiłaś sobie futro ? Pamiętaj, co to może oznaczać ! Odbiór !!!!

# Czepialski

04.02.2004 13:57

Dla uczniów czytających to forum: pisze się "artykuł", a nie "artykół".

REKLAMA

# 0707

04.02.2004 14:47

Niestety Vladymir, spłacanie kredytu skutecznie ogranicza ostatnio moje inwestycje i wydatki we własną osobę, tj. kupno futra nie wchodzi w grę niestety... (pomijając inne aspekty, dla których obawiałabym się je nosić- pamiętam...), ale wpadł mi do głowy pewien pomysł tak na marginesie- nie zupełnie serio i niezbyt odkrywczy, ale może do przemyślenia. Może, skoro policja ma wa żniejsze sprawy na głowie, niż przejmowanie się losem nas, zwykłych szaraczków, którzy padamy ofiarą zwykłych ludzkich poczynań typu kradzieże, pobicia itp. (autopsja), założymy własną prywatna akcję "wczesnego ostrzegania" pod kryptonimem , np. "BOREWICZ- REAKTYWACJA", co? Przydałaby się ludziom choć namiastka poczucia, że ktoś czuwa nad ich bezpieczeństwem lub świadomość tego, jak można go choć częściowo uniknąć. Wczoraj np. w GW wspomnieli o nowym sposobie okradania zmotoryzowanych (właśnie na Białołęce) na tzw. przebitą oponę. Ludziska nawet nie pomyślą, żeby zamknąć auto podczas zmieniania opony i nawet się nie mogą połapać, kiedy zostali okradzeni (a to zwykły zchemat złodziei śledzących swoje niedoszłe ofiary). No, przepraszam za ten ton, ale ostatnie wydarzenia podziałały na mnie dość traumatycznie. Mam nadzieję, że humor mi wkrótce wróci. I ostatnie pytanie. CzY nie wiesz Vladymir o jakimkolwiek wydaniu "07" na DVD?- chętnie bym nabyła, gdyby się pokazało. To narazie. ODBIÓR!

# Vladymir

04.02.2004 23:04

Czepialski, masz rację, skleroza... ale nie polecaj tego forum dzieciom, zbyt dużo tutaj negatywnych treści... 07, pomysł dobry, ale w kapitaliźmie ktoś musi za ten pomysł zapłacić, więc kto ? Na DVD Borewicz nie jest nagrany, sprawdzałem nawet w TVP, po prostu, nikt nie wpadł na ten pomysł, a szkoda, bo kupiłbym za wszystkie pieniądze... Pozdrawiam Cię serdecznie, odbiór !!!

# anty-07!

06.02.2004 10:18

Widocznie nie zarabia tyle żeby starczyło mu na mydło.
Dyżurny nie umawia się z interesantami, on przyjmuje zawiadominia o popełnieniu przestępstwa.
I nie pisz bzdur że wszyscy wyszli, bo policja przyjmuje zgłoszenia całą dobę .

REKLAMA

# aza

06.02.2004 11:59

Niestety film ten nie zostanie wydany na DVD, bynajmniej nie w ciagu najblizszych dwoch lat. Powod - zbyt duza ogladalnosc w TV
Moze to brzmi gupio, ale takie jest uzasadnienie, jakie otrzymala pewna fima chcaca zakupic prawa dystrybucji filmu na DVD, czy tez innych nosnikach.
Wniosek nasuwa sie sam - na 100% pewny zarobek dla TVP. Przynajmniej na tym zarabiaja - pokrywaja straty z powodu braku wplywow za abonament telewizyjny.

 07

06.02.2004 13:04

Rzeczywiście- "bzdury"jak je określa anty-07 powinnam była ująć w cudzysłów, bo to był cytat z wypowiedzi szanownego dyżurnego, który taki kit próbował mi wcisnąć, a nie moje słowa- więc czytaj uważnie "anty 07". A swoją drogą to nie użalaj się nad jego płacą, bo porządnego człowieka, a tym bardziej, jeśli chce się uważać za "funkcjonarisza" powinno stać, by wyglądał przynajmniej czysto i schludnie- ale to tak na marginesie, bo na ten temat nie chce mi się już gadać, tym bardziej, jeśli ktoś chce bronić taki "gatunek"...
aza i Vladymir- dzięki za info. Lecę do pracki zarabiać moje "grube miliony", żeby nikt nie pomyślał, że nie stać mnie na mydło.

# anty-07!

06.02.2004 14:52

Masz 100% racji POWINNO!

REKLAMA

Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA