REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

1000

# jote.s

13.01.2004 11:10

Znowu pada rekord tego Forum 1000 temarów

# nicka

13.01.2004 13:41

To budujące, ale jednocześnie skłaniające do smutnego wniosku, że jest coraz gorszy poziom wypowiedzi. Na początku było miło i kulturalnie nawet jeśli ktoś się nie zgadzał z innymi, a teraz jest chamsko i nieprzyjemnie, dlatego coraz rzadziej tu zaglądam.

# tomeks

13.01.2004 14:05

Bez przesady, chamstwa nie ma tak wiele. Co prawda są głupki typu Jurek Smoczyński, ale rzadko. Ja to forum lubię i odwiedzam.

REKLAMA

# mms

13.01.2004 16:19

To chyba tu nie zaglądałeś w czasie świątecznym, Tomeksie. Tragedia! A to nagonka na staruszki, a to na ludzi z Legionowa. I to naprawdę bardzo niekulturalne posty. Jurek Smoczyński jest przy nich niegroźnym żartownisiem... Ja się bardzo zniechęciłam

# Vladymir

13.01.2004 22:22

Nie tylko Ty.......

# Mieszkaniec

14.01.2004 12:35

To jest zaleta, a nie wada, że każdy pisze co chce. Bo "takie" są ludzie i ich problemy. I to jest interesujące.
Kto chce, może się odwrócić plecami do rzeczywistości.
Zniechęceni niech nie zniechęcają tym nieustającym lamentem.

REKLAMA

# aza

14.01.2004 14:46

jak milo poczytac, choc od pewnego czasu czynie to sporadycznie, ze JESZCZE wypowiada sie tutaj Vladymir... czasami mozna "poczytac" Duske, Kotkaa, Miszkanca, anty"wszystko" ;-)
lecz albo ja juz wypadlam z obiegu albo na prawde forum zeszlo troszku z tego dobrego prawidlowego toru.
pozdrawiam
aza z Dabrowki Wislanej

# aza

14.01.2004 14:54

Doroto od Michasia, sorry za "zapomnienie" :)
wypacz :)

# Duśka

14.01.2004 19:54

Dzieki, że mnie ktoś wspomniał z czułością. Postaram się częściej zabierać głos. Duśka

REKLAMA

 misso

14.01.2004 21:45

No właśnie, a co z tą książką kucharską???

# Dorota od Michasia

16.01.2004 16:13

Witaj Aza! Tak długo nie bylo Cię na forum, że myslałam, że zdradziłaś DW i wyniosłaś się na jakieś tfu, Kabaty! Co u Ciebie na DW? Czy kablówka i telefon działają? Pytam dlatego, że wczoraj nawiedziła nas panienka z Tepsy, pokazując wniosek Vladymira sprzed prawie 4 (czterech) lat o zalożenie telefonu na Buczynku. Z radością zawiadomiła, że wlasnie Tepsa będzie kłaść kable u nas, a może i dalej... Alem się wzruszyła... przecież 24.01 miną 3 (trzy) lata odkąd mamy Aster, chi chi chi... Ciekawe czy na DW znajdzie Tepsa jeleni? Pozdrawiam Dorota

# Vladymir

18.01.2004 21:52

HURRRRAAAAA !!!!!!!!!
Aza wróciła !!!!!!!!!!!
Za zdrowie wytęsknionej na tym Forum Azy wypiję dzisiaj z żonką winko do kolacji.
Adieu, praszczaj ! I bywaj tutaj częściej, to jakby powiew wiosny w te ołowiane, zimowe chmurzyska.

REKLAMA

 Gonzo-reaktywacja

18.01.2004 22:43

... a ja kurdelebele :)
myślicie, że mnie tu nie ma ... hahaha :)

# aza

22.01.2004 17:38

O, maaaaaaaaaamooooooooo ;-) a tom sie zarumienila ;-)
nie wiem czy Aza wrocila i na jak dlugo... no ale jestem, czytam, pisze, szkoda, ze z coraz mniejszym zaangazowaniem, a dokladniej czasem z niesmakiem... to juz nie to forum, choc "stare" ludziki wciaz takie same ;-) ech
Doroto - TPSA po czasie jaki daje wszystkim (wiekszosci) klientom zawitala do nas po 18 miesiacach od oddania do uzytku naszego osiedla. Niestety oczywiscie dla TPSA na osiedlu zadomowila sie pewna firma, lepsza czy gorsza, ale jak nie bylo wyboru... rozumiecie?! :) Wiec mamy telefon, kablowke i internet. Wszystko dziala. Nie sadze, abysmy teraz szturmowo napierali TPSA.
Choc zapewne znajdzie sie jakas osoba, ktora z sentymentu do staroci (tak jak ja do forum bialoleckiego :)) skorzysta z ich oferty.
Ja tam nie chce miec z nimi nic wspolnego! Zlodzieje, monopolisci.
A propos monopolu, bo tak jakos gladko przeszlam... ;-) swoj powrot do "sieci" uczcilam rakija, o maaaaamooooooooo :) gigant!
pozdrowionka takie, ze ech :))))))))))))))))))))))))))))

# Vladymir

22.01.2004 23:11

Aza, gigant to będzie, jak tę rakiję wypijemy razem z moją zoną, ale się cieszę, że wróciłaś na Forum. Hip Hip Hurra !!!! Aza jest z nami, a ja od razu zapomnialem, że za oknem jest brudna, szara zima... To dzięki Tobie Azo, żyj nam 100 lat bez ani jednej zimy.

REKLAMA

# aza

23.01.2004 12:20

Vladymir, a taki prawdziwy gigant bedzie, gdy te rakije wypijemy razem na DW ;-) (patrz watek o petli autobusowej, moj wpis, PS2)
Ja tez sie ciesze, ze wrocilam, ze zostalam tak cieplo, BA, GORACO, przyjeta. Dzis spadl snieg, ktory skutecznie przykryl uliczny brud :) To jest zaleta zimy - dla Nas staruszkow ;-), bo dzieci zapewne ciesza sie z zimy... ech, mlodosci...
A jak tam Wasz urwis Michas??

# Vladymir

23.01.2004 18:02

Zyje i ma sie dobrze, przedszkola jeszcze nie rozniósł, ale w lutym po raz pierwszy w zyciu idzie do teatru. Ciekawe, co z tego przeżycia wyniesie, bo, że krzesła i sprzęt nagłaśniający - to pewne.

# aza

06.02.2004 13:03

Twoje obawy sa uzasadnione - Twoje mieszkanko pamietam jest male, wiec gdzie pomiescisz krzesla i sprzet naglasniajacy?! ;-)
Jakby cosik - pamietaj o mnie - mebluje swoje mieszkanko pod wynajem ;-)

REKLAMA

Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje

REKLAMA

City Break
City Break

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024