REKLAMA

Forum › Bielany

REKLAMA

# stary_wojtek

29.06.2017 10:43

Super, na Bielanach w tej okolicy i tak jest za dużo miejsca parkingowych (więcej niż zero). Za to bloków mamy za mało, wincyj!

# rzyt piaski

29.06.2017 15:31

Mam nadzieję że pomysłodawców dopadnie świerzb pod pachami i paraliż rąk żeby nie mogli się podrapać.

# Nika

29.06.2017 21:31

Jestem za progami. Jak kultury nie można nauczyć to trzeba wymusić.

REKLAMA

# chomik

30.06.2017 00:53

Przejścia dla pieszych - OK, niech będą przewężenia.
Ale 12 progów to przesada. Proszę uwzględnić każdorazowe hamowanie + przyśpieszanie (bo tak najczęściej wszyscy jeżdżą, zamiast zachować stałą prędkość) i związane z tym zwiększenie emisji spalin i pyłu z tarcz hamulcowych.

# Kamilekxx

30.06.2017 13:15

12 progów to jakiś żart, moim zdaniem powinno być ich jeszcze więcej aby ta hołota nauczyła się przepisowo jeździć. A jak się wkurzę to sam kupie http://livedata.pl/w-jakim-celu-instaluje-sie-progi-na-parkingach/, aby tych buraków nauczyć jeździć.

# kirk

04.08.2017 10:33

Mieszkam w tej okolicy od 1972 r i niestety, jak nie jestem za ograniczeniami, tak tutaj zgadzam się w zupełności. Ludzie nie przestrzegają przepisów i inaczej nie wymusi się na nich bezpiecznego użytkowania dróg. Moja uwaga dotyczy również ruchu rowerowego jak i pieszego. Dodałbym, że potrzebne są na gwałt takie progi na uliczce dojazdowej do rampy Megasamu, bo jeździ tam całkiem sporo debili, którzy cisną swoje sztrucle ile tylko z nich wycisną jeszcze mogą. A przecież z za stojących licznie samochodów może w każdej chwili wyjść człowiek, lub zwierzę.
Wydaje mi się jedynie, że przy szerokości jezdni ul. Kochanowskiego jak i chodników błędem będzie przeniesienie ruchu rowerowego na jezdnię, bo raczej nie usprawni to ruchu.

REKLAMA

# zawilec

04.08.2017 10:36

Jak 180 zabiorą od września to dopiero będzie ograniczenie komunikacyjne.

# Aytek

23.01.2019 12:39

A gdzie jest ochrona środowiska , przez te progi na Kochanowskiego mamy więcej spalin bo każdy hamuje a potem dodaje gazu przez co osiedle się nasyca się ołowiem, samo zdrowie Pozdrawiam pomysłodawców tych beznadziejnych pomysłów drogowych

# Wiosenka

24.05.2019 21:12

Wiosna zapewni dobre wynagrodzenie i godne starzenie. Płaca minimalna powinna wynosić w Polsce 1000 euro.#wiosna @wiosnabiedronia @KGawkowski
https://imgbbb.com/image/emzjZ

REKLAMA

Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBielany

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024