REKLAMA

Forum › Bielany

REKLAMA

# stary_wojtek

29.06.2017 10:43

Super, na Bielanach w tej okolicy i tak jest za dużo miejsca parkingowych (więcej niż zero). Za to bloków mamy za mało, wincyj!

# rzyt piaski

29.06.2017 15:31

Mam nadzieję że pomysłodawców dopadnie świerzb pod pachami i paraliż rąk żeby nie mogli się podrapać.

# Nika

29.06.2017 21:31

Jestem za progami. Jak kultury nie można nauczyć to trzeba wymusić.

REKLAMA

# chomik

30.06.2017 00:53

Przejścia dla pieszych - OK, niech będą przewężenia.
Ale 12 progów to przesada. Proszę uwzględnić każdorazowe hamowanie + przyśpieszanie (bo tak najczęściej wszyscy jeżdżą, zamiast zachować stałą prędkość) i związane z tym zwiększenie emisji spalin i pyłu z tarcz hamulcowych.

# Kamilekxx

30.06.2017 13:15

12 progów to jakiś żart, moim zdaniem powinno być ich jeszcze więcej aby ta hołota nauczyła się przepisowo jeździć. A jak się wkurzę to sam kupie http://livedata.pl/w-jakim-celu-instaluje-sie-progi-na-parkingach/, aby tych buraków nauczyć jeździć.

# kirk

04.08.2017 10:33

Mieszkam w tej okolicy od 1972 r i niestety, jak nie jestem za ograniczeniami, tak tutaj zgadzam się w zupełności. Ludzie nie przestrzegają przepisów i inaczej nie wymusi się na nich bezpiecznego użytkowania dróg. Moja uwaga dotyczy również ruchu rowerowego jak i pieszego. Dodałbym, że potrzebne są na gwałt takie progi na uliczce dojazdowej do rampy Megasamu, bo jeździ tam całkiem sporo debili, którzy cisną swoje sztrucle ile tylko z nich wycisną jeszcze mogą. A przecież z za stojących licznie samochodów może w każdej chwili wyjść człowiek, lub zwierzę.
Wydaje mi się jedynie, że przy szerokości jezdni ul. Kochanowskiego jak i chodników błędem będzie przeniesienie ruchu rowerowego na jezdnię, bo raczej nie usprawni to ruchu.

REKLAMA

# zawilec

04.08.2017 10:36

Jak 180 zabiorą od września to dopiero będzie ograniczenie komunikacyjne.

# Aytek

23.01.2019 12:39

A gdzie jest ochrona środowiska , przez te progi na Kochanowskiego mamy więcej spalin bo każdy hamuje a potem dodaje gazu przez co osiedle się nasyca się ołowiem, samo zdrowie Pozdrawiam pomysłodawców tych beznadziejnych pomysłów drogowych

# Wiosenka

24.05.2019 21:12

Wiosna zapewni dobre wynagrodzenie i godne starzenie. Płaca minimalna powinna wynosić w Polsce 1000 euro.#wiosna @wiosnabiedronia @KGawkowski
https://imgbbb.com/image/emzjZ

REKLAMA

Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBielany

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA