REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

# rodzic

09.04.2012 10:27

To rodzic ma zapewnić dziecku opiekę po zajęciach szkolnych , a nie szkoła. Szkoła to nie Dom Opieki

# Rodzic

09.04.2012 10:35

Szkoła 114 zapewnia najlepszą opiekę, na nawyższym poziomie dzieciom. Nikt nie został bez opieki, odbywały się lekcje przed rekolekcjami, a po rekolekcjach to niech Pan sobie załatwi opłaci babcie bo szkoła to nie rodzic, nie będzie za Pana pielęgnować Pańskiego dziecka w wolne godziny. Dziecko pragnie być w domu z rodzicem, czeka na takie wolne dni. Ma Pan w sobie diabła, przeszkadzają Panu rekolekcje, a nie przeszkadza Panu jak dzieci jadą autobusem (z gruźlikami, w tłoku, z rozpuszczonymi niegrzecznymi dzieciakami,z którymi nauczyciel musi się użerać) na zajęcia,, za które jeszcze rodzic musi zapłacić. A kogo nie stać na wycieczki to musi iść na lekcje do szkoły za kare, że bieda w domu. Dziecko to nie jest Polski dziad, żeby wyciągało rękę po pieniądze na wycieczkę. Drobiazgi, Kościół Panu przeszkadza, głodnych dzieci to Pan nie widzi. Niech Pan odbierze dziecko spod Koscioła i zabierze do domu, załatwi opiekę, szkoła to nie przechowalnia dzieci. Ja musze zapłacic za wycieczke dla dziecka, a pan niech zapłaci za opiekę w domu nad własnym dzieckiem po rekolekcjach. Rodzic.

# nowodworzak

11.04.2012 21:54

Znalazłem ciekawą stronę oceniającą wyniki egzaminów i efektywność nauczania. Można tam porównać szkoły gimnazjalne i licea w całej Polsce, Warszawie, wybranej gminie. Białołęckie gimnazja w części humanistycznej są na poziomie Warszawy i większych różnic między nimi nie ma. Jeśli chodzi o nauki matematyczno-przyrodnicze to odstają szkoły Van Gogha i Kobiałka.
Dla ciekawych link:
http://matura.ewd.edu.pl

REKLAMA

# mama

17.04.2012 14:55

"Znalazłem ciekawą stronę oceniającą wyniki egzaminów i efektywność nauczania.
Dla ciekawych link:
http://matura.ewd.edu.pl"
może niedowidzę, ale nie potrafię na tej stronie znaleźć wyszukiwarki szkól tak jak kiedyś na www.wynikiegzaminow.pl

# teoteo

17.04.2012 15:34

Ponadto nie ma czegoś takiego jak bóg. Więc nie wiem czemu młodzież traci czas na zabobony.

# pikuś

17.04.2012 16:53

rekolekcje powinny trwać przez 5 dni każdego tygodnia - mielibyśmy młodzież wykształconą a nauczyciele jeszcze większą płatną" labę"

REKLAMA

# z Dąbrówki

18.04.2012 10:09

Wielkie problemy rodziców z religią

# Progresive

18.04.2012 17:03

Po prostu niepotrzebnie takie bzdurne rzeczy jak religia są w szkole!

# ktos

18.04.2012 17:52

Powiedz to swoim dziadkom

REKLAMA

# Progresive

19.04.2012 14:02

A co mają do tego dziadkowie, to nie oni urodzili moje dzieci.

# z Dąbrówki

19.04.2012 15:56

A Ciebie? Jest bardzo prawdopodobne, że ochrzcili (podobnie jak Ty dzieci) i bardzo chcieli wychować w wierze swoich przodków.

# Progresive

20.04.2012 08:44

Niestety zostałem ochrzczony bez mojej zgody. Ja nie popełniłem tego wobec swoich dzieci. Będą pełnoletnie i same podejmą decyzję czy chcą należeć do tej grupy czy innej. Czy jeżeli np. dziadkowie byli w SS to ja też mam być w SS, proponujesz jakieś dziedziczenie przynależności ideologicznej jak w Korei Północnej!

REKLAMA

Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy