REKLAMA

Forum › Bemowo

REKLAMA

# ZelaznA

05.03.2018 08:57

"światła w rejonie przystanku "Białowiejska". Ruszający w dalszą drogę do Śródmieścia autobus 171 uderza przodem w 90-letniego mężczyznę, przechodzącego przez jezdnię. Pasażerowie i przechodnie udzielają pierwszej pomocy poszkodowanemu, który według kierowcy i świadków wszedł na czerwonym wprost pod autobus."
Przecież przystanek Białowiejska w kierunku Śródmieścia jest ZA światłami, a nie PRZED. Więc jakie "przechodzenie na czerwonym"?

# ktos

05.03.2018 09:13

Umiesz czytać ze zrozumieniem? Światła w rejonie przystanku to po pierwsze, po drugie zaraz masz nastepne światła przed przystankiem "Góralska".

# Czytelniczka

05.03.2018 12:26

Zauważono wzrost liczby wypadków z udziałem miejskich autobusów? Czyżby szykowano grunt pod rozwiązanie problemu poprzez likwidację komunikacji autobusowej na ulicy Górczewskiej?

REKLAMA

# Bemowianka

07.03.2018 22:00

Nowy plan wydaje się racjonalny. Obecna organizacja ruchu jest bardzo myląca i nieprzyjazna nawet dla mieszkańców bemowa. Parking wzdłuż ulicy nie zdał egzaminu. Myślę, że należy wyciągnąć odpowiednie wnioski planując organizację ruchu po zakończeniu budowy metra. Widać, że potrzebujemy szerokich ulic, a nie parkingów wzdłuż Górczewskiej. Jeszcze nie jest za późno.

# bemo2000

08.03.2018 06:17

Jak to mówią "ch......j" baletnicy to przeszkadza rąbek u spódnicy. Prawda jest taka, że kierowcy tam jeżdżący nie zwracają uwagi na znaki, a ci, którzy znają tam organizację, jeżdżą na "cwaniaka".... Typowe polskie zachowanie, a potem roszczenia, że wszyscy winni tylko nie ja....
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBemowo

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe