REKLAMA

Forum › Bemowo

REKLAMA

# ZelaznA

05.03.2018 08:57

"światła w rejonie przystanku "Białowiejska". Ruszający w dalszą drogę do Śródmieścia autobus 171 uderza przodem w 90-letniego mężczyznę, przechodzącego przez jezdnię. Pasażerowie i przechodnie udzielają pierwszej pomocy poszkodowanemu, który według kierowcy i świadków wszedł na czerwonym wprost pod autobus."
Przecież przystanek Białowiejska w kierunku Śródmieścia jest ZA światłami, a nie PRZED. Więc jakie "przechodzenie na czerwonym"?

# ktos

05.03.2018 09:13

Umiesz czytać ze zrozumieniem? Światła w rejonie przystanku to po pierwsze, po drugie zaraz masz nastepne światła przed przystankiem "Góralska".

# Czytelniczka

05.03.2018 12:26

Zauważono wzrost liczby wypadków z udziałem miejskich autobusów? Czyżby szykowano grunt pod rozwiązanie problemu poprzez likwidację komunikacji autobusowej na ulicy Górczewskiej?

REKLAMA

# Bemowianka

07.03.2018 22:00

Nowy plan wydaje się racjonalny. Obecna organizacja ruchu jest bardzo myląca i nieprzyjazna nawet dla mieszkańców bemowa. Parking wzdłuż ulicy nie zdał egzaminu. Myślę, że należy wyciągnąć odpowiednie wnioski planując organizację ruchu po zakończeniu budowy metra. Widać, że potrzebujemy szerokich ulic, a nie parkingów wzdłuż Górczewskiej. Jeszcze nie jest za późno.

# bemo2000

08.03.2018 06:17

Jak to mówią "ch......j" baletnicy to przeszkadza rąbek u spódnicy. Prawda jest taka, że kierowcy tam jeżdżący nie zwracają uwagi na znaki, a ci, którzy znają tam organizację, jeżdżą na "cwaniaka".... Typowe polskie zachowanie, a potem roszczenia, że wszyscy winni tylko nie ja....
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBemowo

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA