REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

# berenson

20.09.2011 17:52

czy od 11 marca zorobiono coś w sprawie korekty założeń demograficznych Bialolęki

# karp

10.01.2012 06:34

Sam sobie Pan odpowiada pisząc "Obecnie we wschodniej części Białołęki zameldowa-nych jest ponad 20 tys. mieszkańców. Faktycznie mieszka tu ponad 50 tys. osób." Ludzie sami są sobie winni tak postępując. Nie zdziwiłbym się gdyby byli zameldowani w innej dzielnicy czy innym mieście, płacąc tam właśnie podatki. Sam mam sąsiada, który nie jest zameldowany w Warszawie nawet myślę że mieszka w nieodebranym domu (bo tak jest oczywiście taniej), a ma pretensję do całego świata. W takiej sytuacji nikt nie poprowadzi mediów czy naprawi drogi tylko dla jednego mieszkańca. Trzeba się "meldować", aby dać władzom podstawę do podejmowania właściwych decyzji i w ogóle mieć prawo głosu.

# SP Berensona

10.01.2012 10:55

Nie zmieniło sie nic i nie ma żadnych planów na zmianę, oprócz sygnalizacji świetlnej przy szkole na Ostródzkiej. 5 stycznia przed 8.00 na ul. Kąty Grodziskie przy przystanku autobusu 120 w stronę Olesina potrącony został uczeń szkoły podstawowej. Chłopiec przechodził przez ulicę z jednago przystanku na drugi. Czy wstrząśnienie mózgu 12-latka jest wystarczającym argumentem do działań czy musimy czekać na kolejne wypadki?

REKLAMA

# krzysiek

18.09.2012 10:36

jest jedna, dobra rada - przeprowadzamy się do innej dzielnicy, ale tam również się nie meldujemy !

# sympatyk

27.03.2013 21:05

Problem by zniknąl, gdyby Ratusz - Białołęka podzielił sie na na conajmniej dwa Ratusze np. Ratusz Białołęka Wschodnia (tutaj wchodziły by osiedla od Trasy Toruńskiej po Kobiałkę i Olesin a od zachodu Kanał Zerański), np. Białołeka Dworska (Choszczówka, Płudy, Szamocin, Żerań) i np. Białołęka Zachodnia (Tarchomin, Nowodwory, Henryków, Buchnik i inne). Wszystkie problemy Białołęki Wschodniej znikną raz na zawsze
Pozdrawiam z Bemowa

# roman

08.05.2014 18:39

są proste sposoby na to żeby ludzie zaczęli się chętnie meldować - dla niezameldowanych: komunikacja miejska o 50% droższa, przedszkola pełna opłata, wszystko do czego dopłaca gmina w szkołach i przedszkolach pokrywane z kieszeni "obcych" w 100% i przepis ogólnokrajowy o ubezpieczeniach samochodów - masz niską stawkę ubezpieczenia z rodzinnego Ciaputkowa a jeździsz po stolicy i tu spowodowałeś wypadek - dopłacasz ubezpieczenie do stawek warszawskich!

REKLAMA

# Józek

16.10.2014 10:50

Jeżeli zmiany w komunikacji we wsi Skarbka z Gór gmina Kąty Grodziskie powiat Białołęka będą zachodzić tak szybko jak pojawiają się te wpisy to nie wystarczy i stu lat. Dawniej jeździłem do G- su na rowerze przez las i przez zboże a teraz jak król moją 20-letnią b-mką śmigam robiąc slalom między wbitymi tuż przy asfalcie drewnianymi kołkami i resztą uboższych krewnych wieśniaków po Berensona! A w zimę będę jeszcze trenował poślizg niekontrolowany. Bo ja jestem teraz z miasta !!!!!

# Jacek

16.10.2014 13:14

Tu nie było lasu
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA