REKLAMA

Forum › Targówek

REKLAMA

# chmiel75

21.05.2013 08:04

na przedostatnim zdjęciu widać bloki Toruńska 52 i Skrajna 1 ..widok jest z ul. Wysockiego

# spółdzielca

24.05.2013 23:00

Czy opracowanie wątku o ludności żydowskiej na Bródnie było warunkiem otrzymania grantu?.

# Staszek

25.05.2013 11:40

Bródno, Targówek, Zacisze są pełne działaczy Platformy Obywatelskiej na stanowiskach w urzędzie, spółkach miejskich, jednostkach podległych samorządowi. Czy Pan Bartosz Wieczorek nie jest dzielnicowym działaczem PO na Targówku?. Przez pół roku zebrał trochę zdjęć i znalazł 93 letnią mieszkankę Bródna, która mu przekazała cenne informacje o Żydach na Bródnie. Może na Bródnie mieszkały też przedstawiciele innych narodowości?. Tego nie powiedziała?. A szkoda, mogła coś powiedzieć ciekawego o Niemcach, Rosjanach, Cyganach, .... . Dobra robota Panie Bartoszu. Tak dalej.

REKLAMA

# Urodzony Na Bródnie

07.02.2014 19:10

Do spóldzielcy: jakbyś trochę znał historię Bródna to byś wiedział, że społeczność żdowska była nierozerwalnie związana z Bródnem. Nie wiem dlaczego nie miało być w tym miejscu o nich mowy? Dlatego, że wśród Polaków jest masa antysemitów takich jak Ty?
Człowieku przestań i się nie ośmieszaj....
Dzięki dla wszystkich, którzy w choć najmniejszym stopniu przyczyniają się do rozpowszechniania historii tego pięknego kawalka Warszawy o wielkich tradycjach.
PS
Sąsiedzie Chmielu75 miło cie widzieć w tym miejscu...

# lech42

15.09.2014 11:59

na oknickiej 18 w 1942 się urodziłem. obok w kościele przy cmentarzu byłem chrzczony!!!

# endiz

22.02.2015 23:30

Cudnym trafem jestem od 1969r mieszkańcem Bródna. Kochanego i zawsze wspominającego członkiem Zacnej i NAJwspanialszej dzielnicy Warszawy...

REKLAMA

# jeszcze raz

28.05.2015 20:56

Niedouki z TVN Warszawa napisały w dniu 28.05.2015 rewelacyjny artykuł pt.
"Autobusem na czerwonym. "Tacy ludzie są odpowiedzialni za pasażerów"", w którym poruszają naganne zachowanie kierowcy autobusu linii 227 przejeżdżającego bródnowskie skrzyżowanie Łabiszyńskiej z Kondratowicza na czerwonym świetle pisząc, że dzieje się to na Targówku.
Mój komentarz o treści:
"Oszusty, nie ściemniajcie, ze to na Targówku albo idźcie do szkoły poduczyć się geografii Warszawy.
Film jest z BRÓDNA< z BRÓDNA.
Zapamiętajcie niedouki z tvn warszawa".
został ocenzurowany i niedopuszczony do emisji.
Krasicki napisał kiedyś:
"Prawdziwa cnota krytyki się nie boi"
Jak jest z cnotą TVN Warszawa na pewno przekonali się ci, którym odmówiono ukazania się krytycznego komentarza pomimo, że nie zawierał on słów powszechnie uznanych za wulgarne.
ZA to TVN Warszawa chętnie publikuje komentarze, w których jest pełno obraźliwych "słoików" i innych różnych epitetów pomiędzy dyskutantami.

# Krasicki

29.05.2015 12:53

nareszcie po prawie całej dobie cenzorzy TVN Warszawa doszli do prawidłowych wniosków, że komentarz mój jest tylko krytyczny wobec nich co miało na celu uczulenie ich na prawidłowe pisanie cym okazali się być cnotliwi. i chwała im bo lepiej późno niż wcale jak mówi inne polskie przysłowie.
komentarz mój (jako Krasicki) został przez nich opublikowany 29.05.2015 o g.11.46

# kierowca MZA

31.05.2015 11:01

A propos artykułu, o którym napisał "jeszcze raz" i "Krasicki".
Mojego komentarza też nie zamieścili a brzmiał on tak:
"Rozkład Jazdy nie jest podstawowym wyznacznikiem jazdy.
PODSTAWA to PRZESTRZEGANIE PRZEPISÓW RUCHU DROGOWEGO przez KAŻDEGO UCZESTNIKA TEGO RUCHU a więc zarówno PIESZEGO jak tez KAŻDEGO KIEROWCĘ (równiez KOMUNIKACJI MIEJSKIEJ).
Żadne tłumaczenie "jechałem bo chciałem dowieźć pasażerów zgodnie z narzuconym mi przez ZTM rozkładem jazdy" NIE USPRAWIEDLIWIA ŁAMANIA PRZEPISÓW RUCHU DROGOWEGO szczególnie zaś NIE USPRAWIEDLIWIA KIEROWCY ZAWODOWEGO."
Uświadomienie tego prostego faktu jest wbrew polityce TVN Warszawa ?
Dziwne, bardzo dziwne.

REKLAMA

Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuTargówek

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break