REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

# wyborca

14.07.2014 13:17

Gratuluję Panu, Panie radny Tumasz. Wszystkie zgłoszone przez Pana projekty (górka saneczkowa, chodniki w miejsce przedeptów i poprawa bezpieczeństwa dzieci na przejściu przy szkole 154) zostały zaakceptowane przez mieszkańców.
To pokazuje, że Pan jest blisko spraw mieszkańców na co dzień.

# 4567

14.07.2014 14:03

woda na młyn i fatamorgana

# podroznik

14.07.2014 15:51

To jest najlepsza miara tego, czy radni ze swoimi pomysłami są oderwani od rzeczywistości, czy wiedzą co w trawie piszczy. Radny Tumasz na pewno wie, czego chcą mieszkańcy. Ale to nie dziwne, skoro jest najaktywniejszym radnym w dzielnicy. Ciekawe, że inni radni nie chcą się pochwalić, czy zgłosili jakikolwiek projekt do budżetu partycypacyjnego?

REKLAMA

# Renata

14.07.2014 15:57

#podroznik napisał(a) 14.07.2014 15:51
To jest najlepsza miara tego, czy radni ze swoimi pomysłami są oderwani od rzeczywistości, czy wiedzą co w trawie piszczy. Radny Tumasz na pewno wie, czego chcą mieszkańcy. Ale to nie dziwne, skoro jest najaktywniejszym radnym w dzielnicy. Ciekawe, że inni radni nie chcą się pochwalić, czy zgłosili jakikolwiek projekt do budżetu partycypacyjnego?

Budżet partycypacyjny nie ma służyć temu, żeby radni mieli kolejną szufladkę w budżecie dzielnicy do swojej dyspozycji. Radni mają budżet ogólny. Budżet partycypacyjny jest dla mieszkańców.

 tarantula01

14.07.2014 22:51

Dziękuję za głosy mieszkańców, dzięki którym wszystkie zgłoszone przeze mnie projekty zostaną zrealizowane. Dodam, że przejście dla pieszych przez ul. Światowida już zostało lepiej oznakowane. Równolegle z wnioskiem do budżetu obywatelskiego, pisałem w tej http://radny.com.pl/dok2kadencja/int2kadencja/int2_485-swia140325przejscie-sp154.pdf i http://radny.com.pl/dok2kadencja/int2kadencja/int2_485-swia140422przejscie-sp154_zdm.jpg, a niedawno zostało wdrożone.
Pozdrawiam
Wojciech Tumasz
PS. Nie wszystko mogę przeforsować i dlatego składałem wnioski do budżetu, który finalnie ukształtowany został przez głosowanie mieszkańców. Jeszcze raz dziękuję

 tarantula01

14.07.2014 22:51

Dziękuję za głosy mieszkańców, dzięki którym wszystkie zgłoszone przeze mnie projekty zostaną zrealizowane. Dodam, że przejście dla pieszych przez ul. Światowida już zostało lepiej oznakowane. Równolegle z wnioskiem do budżetu obywatelskiego, pisałem w tej http://radny.com.pl/dok2kadencja/int2kadencja/int2_485-swia140325przejscie-sp154.pdf i http://radny.com.pl/dok2kadencja/int2kadencja/int2_485-swia140422przejscie-sp154_zdm.jpg, a niedawno zostało wdrożone.
Pozdrawiam
Wojciech Tumasz
PS. Nie wszystko mogę przeforsować i dlatego składałem wnioski do budżetu, który finalnie ukształtowany został przez głosowanie mieszkańców. Jeszcze raz dziękuję

REKLAMA

# Lopez

15.07.2014 08:00

To może udało by się jeszcze jakoś poprzeć chodnik pomiędzy ulicą Botewa, a nowo budowaną szkołą przy ulicy Ceramicznej. Projekt został zgłoszony w ramamch budżetu partycypacyjnego, ale niestety nie został wybrany wystarczającą ilością głosów, lecz jest bradzo potrzebny do zrealizowania, ponieważ do szkoły nie ma w obecnej chwili jak dojść z okolic ulic Światowida, Botewa, Myśliborskiej itp. oprócz drogi "na około" przez ulicę Ceramiczną.

# toja

29.07.2014 08:20

przepraszam ale za co dziękuje się p. Tumaszowi i za co składa podziękowanie p, Tumasz - przecież to mieszkańcy wybierali projekty
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024