REKLAMA

Forum › Bielany

REKLAMA

# Schabowy z kapustą

15.12.2015 16:31

Panie autorze, niech się pan wyzbędzie tabloidowych nawyków i pisze dokładnie. My, ludzie z Bielan jesteśmy bardziej ogarnięci niż się panu wydaje. Oczekujemy rzetelności i odpowiedzialności za pisane słowo. 1. Dlaczego pan nie napisał, że w latach 60 i 70 XX wieku mieściła się tam kultowa kawiarnia "Zorza"? 2. Adres Jago (wg rejestracji firmy, bo ma sklepy) to jedno, ale wejście do ww barku proszę szanownego pana redaktora jest od strony ulicy Cegłowskiej. 3. Znów jest pan spóźniony z informacją, pisali o tym lokalu w "Naszych Bielanach" prawie rok temu.

# jd bielany

16.12.2015 09:42

Nie znam ani Pana "redaktora" ani oburzonego powyżej komentatora ale..mieszkam nad jago i zdazylo mi się może dwa razy zamówić obiad w tym barku.lubię dobra kuchnie, znam się ma jedzeniu i gotowaniu, a to co tam dostałam nic wspólnego z jedzeniem choćby średniej klasy nie miało.Pani miła,owszem.Jak wszystkie Panie ekspedientki w Jago ( w przeciwieństwie do szefowej i jej córek).
Ja jako "człowiek z Bielan" znam historie tego lokalu,natomiast myślę że nie ma to nic do rzeczy, a krytyka kulinarna,która przeprowadził Pan "redaktor" jest jak najbardziej uzasadniona.
A wejście jest faktycznie zwrócone ku Cegłowskiej ale też bym myślała ze adres jest Zjednoczonia.Czepiać się zawsze można ale bardziej cenie uzasadniona,zdrowa krytykę.
Pozdrawiam
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBielany

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024