REKLAMA

Forum › Warszawa

REKLAMA

Szukam fryzjera

# Frida

20.06.2014 20:00

Witam, zbliża się (wielkimi krokami) mój ślub i niestety okazało się, że kompletnie nie mogę się dogadać z moim fryzjerem, on sie upiera na fryzurę w której ja się czuje bardzo niekomfortowo. Musze to omówić (czym prędzej!) z kimś kto się zna na rzeczy i nie będzie mi wmawiał niczego, w sumie to przecież ja się mam dobrze czuć. w grę wchodzi też koloryzacja - chce popielaty blond, a mam jasno brązowe teraz. Przeglądałam trochę w internecie zdjęć pod katem moich włosów (mam krótkie włosy - takie do ramion) i w ten sposób natrafiłam na stronę Jean Louis David (http://www.jeanlouisdavid.pl/kolekcje/) - z tego co dedukuję mają sieć salonów, sporo z nich w stolicy, tylko mi chodzi o kogoś konkretnego, wiadomo że nie chce stawiać na przypadek. Kogo polecacie? Nie musi być oczywiście z tej sieci - proszę o szczegółowe namiary - gdzie i do kogo się udać. Z góry wielgaśne dzięki!
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

Najnowsze informacje w Pulsie Warszawy

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA