REKLAMA

Forum › Warszawa

REKLAMA

Szukam dobrego fizjoterapeuty

# TKamila

08.09.2014 19:57

Zna ktoś jakiegoś dobrego fizjoterapeutę? Potrzebuję pomocy, bo od jakiś dwóch tygodni dość mocno boli mnie kolano i nie wiemm co z tym zrobić :/ Najlepiej by było gdzieś w Śródmieściu. Będę wdzięczna za wszelkie informacje

# Marcela

10.09.2014 09:59

Witam,
Mogę polecić ci dobrego fizjoterapeute on mi zawsze pomaga z bólami kręgosłupa i kolan. Przyjeżdża do domu ze stołem rehabilitacyjny i całym sprzętem. Cena wizyty od 60 do 100 zl . kontakt Rafał Duda tel:667593397

# Nina88

13.09.2014 11:39

Dr. Czyżewska - przyjmuje w szpitalu sióstr elżbietanek. Szpital na Mokotowie, ale nie aż tak daleko i co najważniejsze - lekarze tam leczą, a nie wypisują recepty. Jeśli zależy Ci na zdrowiu, polecam Ci się tam udać.

REKLAMA

# PWeronika

14.10.2014 19:04

Jak coś mi dolega to zawszę idę do Arka Sosnowskiego- świetny terapeuta :) Przyjmuje w Fizjoklinice na Nowogrodzkiej, więc jak chcesz Śródmieście to proszę bardzo :)

# Zbyszek

01.12.2014 10:22

tak Fizjoklinika jest ok :)

# pysia1234

15.01.2016 16:18

Ja polecam fizjoterapię Warszawa. Więcej informacji na stronie www.fizjoterapia-warszawa.com i pod numerem 511322544

REKLAMA

# enma

18.01.2016 15:30

Ja mogę polecić dobrego fizjoterapeutę, mi pomogli. Tutaj namiary i można sprawdzić co gdzie i jak... fizjoterapia-edu.pl

# Wiesława

19.01.2016 08:22

Jeśli chodzi o jakiekolwiek terapie manualne to jak najbardziej mogę polecić te prowadzone w Centrum Fizjoterapii Edukacyjnej na TArgowej. Wspaniali ludzie, wychodzą z pomocą i to działa, mi pomogło z przewlekłym bólem...

# mążka

21.01.2016 08:36

Jak najbardziej podzielam zdanie przedmówców co do fizjoterapia-edu.pl Zdecydowałam się tam na terapię w modelu holistycznym, bardzo dokładnie wyjaśniono mi skąd w ogóle bierze się źródło bólu i jak tego unikać. Terapia z nauką.

REKLAMA

# wioska

22.01.2016 10:03

Jesli chodzi o mnie to ja pomoc uzyskałam u nich fizjoterapia-edu.pl, bardzo skuteczni, przynajmniej w mim przypadku.

# wieśka

22.01.2016 10:03

Jesli chodzi o mnie to ja pomoc uzyskałam u nich fizjoterapia-edu.pl, bardzo skuteczni, przynajmniej w mim przypadku.

# wieśka45

22.01.2016 10:04

Jesli chodzi o mnie to ja pomoc uzyskałam w Centrum Fizjoterapii Edukacyjnej, bardzo skuteczni, przynajmniej w mim przypadku.

REKLAMA

# olejna

25.01.2016 10:34

Jesli ktoś ma wątpliwości czy taki rodzaj terapii jest skuteczny to opierając się na własnym doświadczeniu mogę powiedzieć, że warto się na to zdecydować. W tym Centrum wiedzą co robią.

# issa

26.01.2016 08:27

U Anny Bogdańskiej znają się na rzeczy.

# fusa

27.01.2016 08:40

Dokładnie, też byłam na terapii w tym Centrum. Wspaniałe podejście do pacjenta, bardzo mi ulżyli w bólu.

REKLAMA

 Ksenia

27.01.2016 09:13

#fusa napisał(a) 27.01.2016 08:40
Dokładnie, też byłam na terapii w tym Centrum. Wspaniałe podejście do pacjenta, bardzo mi ulżyli w bólu.
potwierdzam opinie przedmowczyni, terapia w tamtym miejscu jest warta swieczki, kadra zna sie na swoim fachu a poza tym wiedza, jak wybadac, gdzie tkwi najwiekszy problem, nie kazdy to umie i przez to czasami mozna isc na jakis zabieg, a wyjsc jeszcze bardziej obalalym, tam z tym problemu na pewno nie ma, no i ceny sa relatywnie male, co pewnie tez ma znaczenie dla wiekszosci z nas

# buka

28.01.2016 11:44

Na mnie duże wrażenie zrobiła terapia oparta o model holistyczny.

# Dzus

02.08.2016 23:57

Jeżeli ciężko dorwać kogoś sensownego w swojej okolicy, to warto pomyśleć o turnusie rehabilitacyjnym/leczniczym. W murzasichle jest hotel kopieniec, który w takich usługach si specjalizuje i nie dosć, że mają rewelacyjny personel, to do tego hotel jest nowy i bardzo dobrze wyposażony jesli chodzi o gabinety - kawałek jest, ale moim zdaniem zdrowie najważniejsze

# olek

04.11.2016 13:34

Jeśli ktoś z was będzie jeszcze szukał dobrego gabinetu rehabilitacji to polecam http://rehapro.com.pl/

# Fuxo

24.11.2016 00:14

Kopieniec jest faktycznie godny polecenia, chyba najlepsza opcja w tych okolicach. 4 gwizdki nie przez przypadek - jeśli chodzi o sam hotel. Natomiast bardzo dobre wyposażenie i perfekcyjny personel to kolejna kwestia. polecam sprawdzić, bo w takich miejscach bardzo dobrze wraca sie do zdrowia

# renia1

26.12.2016 17:02

A u neurologa byłeś? Jeśli nie, to w takim przypadku warto iść. Tutaj http://psychomedic.pl są namiary na świetnych specjalistów, którzy nie tylko mają odpowiednie kwalifikacje, ale również doświadczenie. Uważam, że jest to podstawa!

# joasia887

12.06.2017 13:11

Ja ze swoimi dolegliwościami chodzę do pana Mateusza Wyszyńskiego. Teraz pracuje w Klinice Piękna Essence na Hożej. Dla mnie to super lokalizacja bo mam tam bardzo blisko po pracy. Pan Mateusz zawsze świetnie rozmasuje mi spięte plecy.

# kolooo

26.04.2018 15:31

Jestem pod wrażeniem tego jak pracuje doktor Rosadziński, nie ma tutaj przypadku w jego terapii, jest planowa, przemyślana, każda wizyta ma określony sens i cel, to jest miła odmiana po prawie roku leczenia w innym gabinecie, gdzie miałem poczucie, że fizjo do końca nie wie co robi...:(

# anty spam

26.04.2018 19:30

Szukam szm.at szepta.nych do marketingu sz.eptanego.
Czujesz, że jesteś szm.atą szep.taną ?, nie potrafisz robić nic innego ?
Będziesz pisać gowniane posty na zlecenie innych.
To praca dla ciebie !!!
Razem z mężem uważamy, że to doskonały czas dla sz.mat sz.eptanych.
Warto się teraz tym zainteresować.. ..

# minion

29.12.2018 11:37

Mogę doradzić świetną klinikę ortopedyczną w Warszawie. Mianowicie Ortopedika https://ortopedika.pl/ znajduje się przy ulicy Modlińskiej, ale są jeszcze dwa miejsca w Warszawie gdzie można się umówić do tej kliniki. Mają wielu lekarzy, każdy z nich jest świetny. Ortopeda Warszawa czyli to centrum ortopedyczne jest naprawdę super.

# gsoc90

13.04.2021 11:28

polecam www.fizomedica.pl

# Franec

18.09.2021 15:10

Mi na ból pleców pomógł specjalny masaż jaki znalazłem w ofercie salonu https://app.wellmetime.com/pl/order/product/spine_pain_therapy/11-0-84-1, z którego żona korzysta, także polecam w przypadku bólu pleców skorzystać

# Marekin

25.10.2022 13:20

ja zamiast do jakichś bardzo rozdmuchanych salonów wolę odwiedzać bardziej prywatnych specjalistów. Polecam mgr. Karola Filipa, bardzo przyjemna atmosfera i oczywiście profesjonalne zabiegi

# Daria

09.11.2022 09:55

Jak fizjoterapeuta to tylko pan Karol Filip. Bardzo profesjonalnie podchodzi do zawodu. W moim przypadku już po pierwszym razie było widac różnicę.

# kkasia5

09.11.2022 10:41

Ja korzystam z usług od Karola Filipa, odkąd zmagam sie z bólem w stawie skokowym. Ma swietne podejscie do klienta i zna się na rzeczy. Może spróbuj się do niego umówic, coś ci na pewno pomoże :-)

# Falafel

09.12.2022 10:27

Widzę, że sporo z was poleca tego Karola Filipa... Może bym go sprawdził. Jakiś kontakt do niego albo adres kliniki?

# Renata

09.12.2022 13:29

Wystarczy wpisać w google mgr Karol Filip fizjoterapeuta i od razu Ci wyskoczy. Nie ma za co :D

# Karolinka$

12.12.2022 15:19

#Renata napisał(a) 09.12.2022 13:29
Wystarczy wpisać w google mgr Karol Filip fizjoterapeuta i od razu Ci wyskoczy. Nie ma za co :D

No mi wyskoczyło ale to nie zawsze pewnik. Niektóre osoby nie umieja sie w Internecie wyreklamować, albo w ogóle tego nie robią

# Halincia

13.12.2022 09:58

Ja z mężem włąśnie w taki sposób znaleźliśmy tego fizjoterapeutę. Szukaliśmy po prostu kogoś w naszym otoczeniu i super <3
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

Najnowsze informacje w Pulsie Warszawy

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

City Break
City Break

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe