REKLAMA

Forum › Warszawa

REKLAMA

Szukam dobrego fizjoterapeuty

# TKamila

08.09.2014 19:57

Zna ktoś jakiegoś dobrego fizjoterapeutę? Potrzebuję pomocy, bo od jakiś dwóch tygodni dość mocno boli mnie kolano i nie wiemm co z tym zrobić :/ Najlepiej by było gdzieś w Śródmieściu. Będę wdzięczna za wszelkie informacje

# Marcela

10.09.2014 09:59

Witam,
Mogę polecić ci dobrego fizjoterapeute on mi zawsze pomaga z bólami kręgosłupa i kolan. Przyjeżdża do domu ze stołem rehabilitacyjny i całym sprzętem. Cena wizyty od 60 do 100 zl . kontakt Rafał Duda tel:667593397

# Nina88

13.09.2014 11:39

Dr. Czyżewska - przyjmuje w szpitalu sióstr elżbietanek. Szpital na Mokotowie, ale nie aż tak daleko i co najważniejsze - lekarze tam leczą, a nie wypisują recepty. Jeśli zależy Ci na zdrowiu, polecam Ci się tam udać.

REKLAMA

# PWeronika

14.10.2014 19:04

Jak coś mi dolega to zawszę idę do Arka Sosnowskiego- świetny terapeuta :) Przyjmuje w Fizjoklinice na Nowogrodzkiej, więc jak chcesz Śródmieście to proszę bardzo :)

# Zbyszek

01.12.2014 10:22

tak Fizjoklinika jest ok :)

# pysia1234

15.01.2016 16:18

Ja polecam fizjoterapię Warszawa. Więcej informacji na stronie www.fizjoterapia-warszawa.com i pod numerem 511322544

REKLAMA

# enma

18.01.2016 15:30

Ja mogę polecić dobrego fizjoterapeutę, mi pomogli. Tutaj namiary i można sprawdzić co gdzie i jak... fizjoterapia-edu.pl

# Wiesława

19.01.2016 08:22

Jeśli chodzi o jakiekolwiek terapie manualne to jak najbardziej mogę polecić te prowadzone w Centrum Fizjoterapii Edukacyjnej na TArgowej. Wspaniali ludzie, wychodzą z pomocą i to działa, mi pomogło z przewlekłym bólem...

# mążka

21.01.2016 08:36

Jak najbardziej podzielam zdanie przedmówców co do fizjoterapia-edu.pl Zdecydowałam się tam na terapię w modelu holistycznym, bardzo dokładnie wyjaśniono mi skąd w ogóle bierze się źródło bólu i jak tego unikać. Terapia z nauką.

REKLAMA

# wioska

22.01.2016 10:03

Jesli chodzi o mnie to ja pomoc uzyskałam u nich fizjoterapia-edu.pl, bardzo skuteczni, przynajmniej w mim przypadku.

# wieśka

22.01.2016 10:03

Jesli chodzi o mnie to ja pomoc uzyskałam u nich fizjoterapia-edu.pl, bardzo skuteczni, przynajmniej w mim przypadku.

# wieśka45

22.01.2016 10:04

Jesli chodzi o mnie to ja pomoc uzyskałam w Centrum Fizjoterapii Edukacyjnej, bardzo skuteczni, przynajmniej w mim przypadku.

REKLAMA

# olejna

25.01.2016 10:34

Jesli ktoś ma wątpliwości czy taki rodzaj terapii jest skuteczny to opierając się na własnym doświadczeniu mogę powiedzieć, że warto się na to zdecydować. W tym Centrum wiedzą co robią.

# issa

26.01.2016 08:27

U Anny Bogdańskiej znają się na rzeczy.

# fusa

27.01.2016 08:40

Dokładnie, też byłam na terapii w tym Centrum. Wspaniałe podejście do pacjenta, bardzo mi ulżyli w bólu.

REKLAMA

 Ksenia

27.01.2016 09:13

#fusa napisał(a) 27.01.2016 08:40
Dokładnie, też byłam na terapii w tym Centrum. Wspaniałe podejście do pacjenta, bardzo mi ulżyli w bólu.
potwierdzam opinie przedmowczyni, terapia w tamtym miejscu jest warta swieczki, kadra zna sie na swoim fachu a poza tym wiedza, jak wybadac, gdzie tkwi najwiekszy problem, nie kazdy to umie i przez to czasami mozna isc na jakis zabieg, a wyjsc jeszcze bardziej obalalym, tam z tym problemu na pewno nie ma, no i ceny sa relatywnie male, co pewnie tez ma znaczenie dla wiekszosci z nas

# buka

28.01.2016 11:44

Na mnie duże wrażenie zrobiła terapia oparta o model holistyczny.

# Dzus

02.08.2016 23:57

Jeżeli ciężko dorwać kogoś sensownego w swojej okolicy, to warto pomyśleć o turnusie rehabilitacyjnym/leczniczym. W murzasichle jest hotel kopieniec, który w takich usługach si specjalizuje i nie dosć, że mają rewelacyjny personel, to do tego hotel jest nowy i bardzo dobrze wyposażony jesli chodzi o gabinety - kawałek jest, ale moim zdaniem zdrowie najważniejsze

REKLAMA

# olek

04.11.2016 13:34

Jeśli ktoś z was będzie jeszcze szukał dobrego gabinetu rehabilitacji to polecam http://rehapro.com.pl/

# Fuxo

24.11.2016 00:14

Kopieniec jest faktycznie godny polecenia, chyba najlepsza opcja w tych okolicach. 4 gwizdki nie przez przypadek - jeśli chodzi o sam hotel. Natomiast bardzo dobre wyposażenie i perfekcyjny personel to kolejna kwestia. polecam sprawdzić, bo w takich miejscach bardzo dobrze wraca sie do zdrowia

# renia1

26.12.2016 17:02

A u neurologa byłeś? Jeśli nie, to w takim przypadku warto iść. Tutaj http://psychomedic.pl są namiary na świetnych specjalistów, którzy nie tylko mają odpowiednie kwalifikacje, ale również doświadczenie. Uważam, że jest to podstawa!

REKLAMA

# joasia887

12.06.2017 13:11

Ja ze swoimi dolegliwościami chodzę do pana Mateusza Wyszyńskiego. Teraz pracuje w Klinice Piękna Essence na Hożej. Dla mnie to super lokalizacja bo mam tam bardzo blisko po pracy. Pan Mateusz zawsze świetnie rozmasuje mi spięte plecy.

# kolooo

26.04.2018 15:31

Jestem pod wrażeniem tego jak pracuje doktor Rosadziński, nie ma tutaj przypadku w jego terapii, jest planowa, przemyślana, każda wizyta ma określony sens i cel, to jest miła odmiana po prawie roku leczenia w innym gabinecie, gdzie miałem poczucie, że fizjo do końca nie wie co robi...:(

# anty spam

26.04.2018 19:30

Szukam szm.at szepta.nych do marketingu sz.eptanego.
Czujesz, że jesteś szm.atą szep.taną ?, nie potrafisz robić nic innego ?
Będziesz pisać gowniane posty na zlecenie innych.
To praca dla ciebie !!!
Razem z mężem uważamy, że to doskonały czas dla sz.mat sz.eptanych.
Warto się teraz tym zainteresować.. ..

REKLAMA

# minion

29.12.2018 11:37

Mogę doradzić świetną klinikę ortopedyczną w Warszawie. Mianowicie Ortopedika https://ortopedika.pl/ znajduje się przy ulicy Modlińskiej, ale są jeszcze dwa miejsca w Warszawie gdzie można się umówić do tej kliniki. Mają wielu lekarzy, każdy z nich jest świetny. Ortopeda Warszawa czyli to centrum ortopedyczne jest naprawdę super.

# gsoc90

13.04.2021 11:28

polecam www.fizomedica.pl

# Franec

18.09.2021 15:10

Mi na ból pleców pomógł specjalny masaż jaki znalazłem w ofercie salonu https://app.wellmetime.com/pl/order/product/spine_pain_therapy/11-0-84-1, z którego żona korzysta, także polecam w przypadku bólu pleców skorzystać

# Marekin

25.10.2022 13:20

ja zamiast do jakichś bardzo rozdmuchanych salonów wolę odwiedzać bardziej prywatnych specjalistów. Polecam mgr. Karola Filipa, bardzo przyjemna atmosfera i oczywiście profesjonalne zabiegi

# Daria

09.11.2022 09:55

Jak fizjoterapeuta to tylko pan Karol Filip. Bardzo profesjonalnie podchodzi do zawodu. W moim przypadku już po pierwszym razie było widac różnicę.

# kkasia5

09.11.2022 10:41

Ja korzystam z usług od Karola Filipa, odkąd zmagam sie z bólem w stawie skokowym. Ma swietne podejscie do klienta i zna się na rzeczy. Może spróbuj się do niego umówic, coś ci na pewno pomoże :-)

# Falafel

09.12.2022 10:27

Widzę, że sporo z was poleca tego Karola Filipa... Może bym go sprawdził. Jakiś kontakt do niego albo adres kliniki?

# Renata

09.12.2022 13:29

Wystarczy wpisać w google mgr Karol Filip fizjoterapeuta i od razu Ci wyskoczy. Nie ma za co :D

# Karolinka$

12.12.2022 15:19

#Renata napisał(a) 09.12.2022 13:29
Wystarczy wpisać w google mgr Karol Filip fizjoterapeuta i od razu Ci wyskoczy. Nie ma za co :D

No mi wyskoczyło ale to nie zawsze pewnik. Niektóre osoby nie umieja sie w Internecie wyreklamować, albo w ogóle tego nie robią

# Halincia

13.12.2022 09:58

Ja z mężem włąśnie w taki sposób znaleźliśmy tego fizjoterapeutę. Szukaliśmy po prostu kogoś w naszym otoczeniu i super <3
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje

REKLAMA

City Break
City Break

Najnowsze informacje w Pulsie Warszawy

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy