REKLAMA

Forum › Warszawa

REKLAMA

Fizjoterapia i fizjoterapeuci

 fizjomed2022

15.03.2022 20:49

https://fizjomed-bielsko-broniewskiego.business.site/ obejmuje holistyczne podejście do zapobiegania, diagnozowania i leczenia
bólu, zaburzeń ruchu lub optymalizacji funkcji w celu poprawy zdrowia. Sercem zawodu
fizjoterapeuty jest zrozumienie, w jaki sposób i dlaczego ma miejsce ruch i funkcja.
Fizjoterapeuci pracują w wielu różnych środowiskach zdrowotnych, aby poprawić szeroki zakres
problemów fizycznych związanych z różnymi "układami" organizmu. W szczególności leczą
układ nerwowo-mięśniowy (mózg i układ nerwowy), mięśniowo-szkieletowy (tkanki miękkie,
stawy i kości ), układ sercowo -naczyniowy i oddechowy (serce i płuca oraz związaną z nimi
fizjologię).
Odwiedź naszą Klinikę Fizjoterapii w: Bielsko-Biała

# milenaros

23.08.2022 10:53

Mi się wydaje, że nadal jest wiele osób, które nie docenia korzyści płynących z zabiegów fizjoterapeutycznych a to duży błąd. Sam pobyt w szpitalu i leczenie to nie wszystko, także ćwiczenia i zabiegi po stanowią część powrotu do zdrowia. Dlatego warto zdecydować się na fizjoterapię kiedy sytuacja tego wymaga. Jeśli chodzi o specjalistów z Konina to wiele pozytywnych opinii słyszałam o tym miejscu https://rehclinic.pl . Można tu znaleźć doświadczonych fizjoterapeutów, którzy świadczą usługi dla dzieci i dorosłych

# Halinka54

26.08.2022 13:04

W warszawie jest specjalna klinika ortopedii, rehabilitacji i medycyny sportowej enel-sport i to aż dwie placówki. Tam jest wszystko tak na prawde są badania usg rtg rezonas, są konsultacje ze specjalistami mają też oczywiście rehabilitację nie tylko dla tych co po operacji. I dorośli i dzieci :) Mój syn zapalony biegacz tam się leczył miał operowane kolano u dr Jaroszewskiego. Kto oglada mecze ten wie że to jest ortopeda naszej kadry piłkarskiej taka ciekawostka

REKLAMA

# ArekArkadiuszArkowicz

25.10.2022 13:16

Warto wybierać się do fizjoterapeuty przynajmniej kilkukrotnie rocznie, w stylu "Kontroli" albo "przypomnienia", bo powiedzmy sobie szczerze... wiele osób pójdzie na zabiegi, one pomogą, będą pilnować swoich błędnych zachowań może przez tydzień i wrócą do starych nawyków, a problemy powrócą. Miałem tak wielokrotnie. mój bardzo zaufany fizjoterapeuta Karol Filip, na tym etapie kurował mnie już 4 różne okazje. Ale co człowiek nie zrobi dla zdrowia

# Kaja

09.11.2022 09:59

Pan Karol Filip zdecydowanie zasługuje na uznanie. Biegam zawodowo od kilkunastu lat, przez co zmagam sie często z problemami w kolanach. Natomiast pan Karol bezproblemowo potrafi zdiagnozować przyczynę bólu, bardzo polecam. Warto korzystac z wizyt nawet w celu kontrolnym, czy tez przy małych dolegliwościach.

# marek111

09.11.2022 10:34

Polecam także pana Karola Filipa, swietny fizjo!

REKLAMA

# adam789

09.11.2022 10:50

to prawda pan karol filip świetny gosć! miałm problem z nogą wiec bylem u niego na wizycie, ból ustąpił po tygodniu. polecam

# Heorcuk

12.12.2022 09:47

#adam789 napisał(a) 09.11.2022 10:50
to prawda pan karol filip świetny gosć! miałm problem z nogą wiec bylem u niego na wizycie, ból ustąpił po tygodniu. polecam

Po tygodniu to dość szybko :o

# Halincia

13.12.2022 09:45

#Heorcuk napisał(a) 12.12.2022 09:47
Po tygodniu to dość szybko :o
To zależy jaki był problem... Może potrzebowała po prostu potrzebowała się odblokować i uświadomić sobie, że nic ją nie boli. Albo faktycznie to nie było nic poważnego i tydzień wystarczył

REKLAMA

Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Najnowsze informacje w Pulsie Warszawy

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA