REKLAMA

Forum › Bielany

REKLAMA

# ???

26.10.2020 10:10

"opublikowanego przez TOK FM wewnętrznego pisma wynika, że radcy prawni i lekarze obawiają się, że prawo może zacząć działać wstecz"
A co na to Radio Erewań ?

# KochamPIS

26.10.2020 10:11

KAŻDY PROWOKATOR LUB SZALENIEC, KTÓRY ODWAŻY SIĘ PODNIEŚĆ RĘKĘ PRZECIW WŁADZY PISOWSKIEJ, NIECH BĘDZIE PEWNY, ŻE MU TĘ RĘKĘ WŁADZA PISOWSKA ODRĄBIE W INTERESIE KLASY ROBOTNICZEJ, CHŁOPSTWA PRACUJĄCEGO I INTELIGENCJI. CHWAŁA PIS PO WSZE CZASY

# mmmieszkaniec

26.10.2020 12:49

...kiedyś była komuna i PRL. Przeminęło...Teraz będzie coś "lepszego" bo "dobra zmiana" myśli za nas, wychowuje nam dzieci i wie co dla nas najlepsze? Taka polska sztuczna inteligencja żoliborska...Też przeminie...

REKLAMA

# Tak będzie

26.10.2020 19:19

#mmmieszkaniec napisał(a) 26.10.2020 12:49
Też przeminie...
Po czym nastanie nowy wspaniały świat, bez religii, narodów, granic. I ani się spostrzeżemy, jak ten świat okaże się jednym gigantycznym gułagiem w którym największą zbrodnią będzie próba skorzystania z wolności słowa.

# Ale urwał!

27.10.2020 16:09

#??? napisał(a) 26.10.2020 10:10
"opublikowanego przez TOK FM wewnętrznego pisma wynika, że radcy prawni i lekarze obawiają się, że prawo może zacząć działać wstecz"
A co na to Radio Erewań ?
RYNSZ-TOK.FM

# cozakraj

11.05.2021 03:01

Każda kobieta powinna mieć wybór, teraz to już w ogóle w Polsce jest tragedia z ustawą antyaborcyjną. Swego czasu stałam przed trudną decyzją, przykro mi, że w kraju w którym żyję nie otrzymałam pomocy, a otrzymałam ją w czeskiej https://klinikastonava.cz/

REKLAMA

# Klaudia80

04.09.2021 15:27

Szkoda, że u nas nie ma takiego prawa jak w Czechach, tam jest rozsądnie, do 12 tygodni można legalnie usunąć ciążę. Moja znajoma korzystała z pomocy kliniki ginekologicznej

# Kamilla

04.09.2021 15:29

#Klaudia80 napisał(a) 04.09.2021 15:27
Szkoda, że u nas nie ma takiego prawa jak w Czechach, tam jest rozsądnie, do 12 tygodni można legalnie usunąć ciążę. Moja znajoma korzystała z pomocy kliniki ginekologicznej https://aborcja.cz/

Też tam uzyskałam pomoc, bardzo empatyczni lekarze tam pracują
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBielany

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break