REKLAMA

Forum › Bielany

REKLAMA

# norn

15.04.2023 23:07

Owszem, miło, że myślą o energii i latarniach, ale o dziurach w drogach chyba się nie myśli... Powysadzało takie dziury, że ostatno coś mi odpadło na takiej dziurze, choć samochód jest zadbany. Skandal. Ciągle nowe dziury pojawiają się np. na Dzierżoniowskiej na Młocinach. Co tu oczekiwać jak samorządy dostają coraz mniej dotacji na drogi...

# Wwa

16.04.2023 10:58

Ale teraz będą bardziej widoczne z nowym oświetleniem ,może wtedy je zobaczą i naprawią .

# Kolo

16.04.2023 18:02

Nie dostają za mało poeniedzy tylko nie potrafią racjonalnie gospodarowac. Zamiast na głupoty czy ideologię warto pomyśleć o wydatkowaniu środków na cele istotne, w tym chodniki oraz ulice. Przypominam że Warszawa dysponuje budżetem na poziomie małego państwa i tylko przy odrobinie racjonalnego i gospodarskiego podejścia można zrobić cuda (a przynajmniej więcej niż obecnie). Ale skoro tak ludzie głosują to niech nie narzekają. Od wielu kadencji de facto wybierają tych samych, to czego tu oczekiwać. Przypomina mi to trochę rotacje jądrowe w biurze politycznym w czasach PRL. Czasy niby inne ale ludzie ci sami. Dokładnie jak w PRL.

REKLAMA

# chomik z Bajana

16.04.2023 22:52

Dziury niestety trzeba zgłaszać w aplikacji 19115. Kiedyś myślałem, że jest jakaś kontrola stanu technicznego bielańskich ulic i wszelkie problemy po jakimś czasie są naprawiane "z urzędu". Czekałem pół roku. Dopiero po dokonaniu zgłoszenia i upływie kolejnych 2 tygodni, dziura została naprawiona. Niestety, byle jak! Zastosowany asfalt już się wykrusza i za kilka miesięcy ponownie pojawi się dziura w tym samym miejscu. Oprócz tego, pojawią się też nowe...

# Wredny Kocur

20.04.2023 10:02

Czuję się zszokowany.
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBielany

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA