REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

Szkółka roślin - jaka?

# angelui

21.11.2022 10:00

Cześć czy znacie jakąś szkółkę roślin gdzie będę mogła zamówić dużą ilość irg wertykalnych? potrzebujemy przygotować aranżację do ogrodu klienta i ma sporą skarpę, wymyślił sobie irgi bo widział u kogoś taką aranżację :)

 RafaCoralowa

21.11.2022 15:31

Ja wgl pierwszy raz słyszę o czymś takim jak irgi ;)

# marionka

23.11.2022 17:38

no irgi są super do zadarniania to prawda, myślę że fajnie będzie to wyglądać - może coś online znajdź gdzie będziesz mieć dostawę kurierem? ej serio nie wiesz co to irgi :D nie martw się bo ja rok temu też nie wiedziałam haha :D obczaj na googlach jak to ładnie wygląda :D

REKLAMA

# antonówka

29.11.2022 07:53

Szkółka Bór kochana, zobacz na ich ofertę bo widziałam że mają irgi sama będę u nich zamawiać ale to na wiosnę bo jest jeszcze czas żeby je posadzić. Ale rozumiem że robisz dopiero projekt ogrodu i kosztorys tak?

 RafaCoralowa

29.11.2022 15:50

A gdzie ta szkólka jest dokładnie?

# Tommo

30.11.2022 07:08

tak tak zanim dojdzie do sadzenia to jeszcze minie trochę dlatego własnie już robię rozeznanie żeby potem nie szukać na gwałt :D

REKLAMA

# antonówka

30.11.2022 07:09

powodzenia, na pewno będzie pięknie - jak już zrobisz koniecznie pochwal się tym projektem lub realizacją, jestem bardzo ciekawa :)

 Tobiasz

23.12.2022 23:03

Jeśli wiecie już, jakie konkretnie rośliny chcecie mieć w ogrodzie, to raczej nie powinno być problemu z dostawcą. Jeśli chodzi o irgi, to chyba w Szkółce Bór można się w nie zaopatrzyć. Najlepiej sama zdecyduj, co sprawdzi się u Ciebie na działce najlepiej

 Janik

27.12.2022 13:02

Przecież w okolicy jest sporo różnych szkółek, więc warto po prostu zorientować się, gdzie mają takie rośliny, jakie sobie wybraliście. Widziałem na stronie Szkółki Bór, że mają spory wybór iglaków, więc może faktycznie będzie to dobra opcja. Ktoś już u nich kupował i może podzielić się doświadczeniami?

REKLAMA

# cool

27.12.2022 23:39

really
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe