REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Forum Białołęka

REKLAMA

Szkółka roślin - jaka?

# angelui

21.11.2022 10:00

Cześć czy znacie jakąś szkółkę roślin gdzie będę mogła zamówić dużą ilość irg wertykalnych? potrzebujemy przygotować aranżację do ogrodu klienta i ma sporą skarpę, wymyślił sobie irgi bo widział u kogoś taką aranżację :)

RafaCoralowa

21.11.2022 15:31

Ja wgl pierwszy raz słyszę o czymś takim jak irgi ;)

# marionka

23.11.2022 17:38

no irgi są super do zadarniania to prawda, myślę że fajnie będzie to wyglądać - może coś online znajdź gdzie będziesz mieć dostawę kurierem? ej serio nie wiesz co to irgi :D nie martw się bo ja rok temu też nie wiedziałam haha :D obczaj na googlach jak to ładnie wygląda :D

REKLAMA

# antonówka

29.11.2022 07:53

Szkółka Bór kochana, zobacz na ich ofertę bo widziałam że mają irgi sama będę u nich zamawiać ale to na wiosnę bo jest jeszcze czas żeby je posadzić. Ale rozumiem że robisz dopiero projekt ogrodu i kosztorys tak?

RafaCoralowa

29.11.2022 15:50

A gdzie ta szkólka jest dokładnie?

# Tommo

30.11.2022 07:08

tak tak zanim dojdzie do sadzenia to jeszcze minie trochę dlatego własnie już robię rozeznanie żeby potem nie szukać na gwałt :D

REKLAMA

# antonówka

30.11.2022 07:09

powodzenia, na pewno będzie pięknie - jak już zrobisz koniecznie pochwal się tym projektem lub realizacją, jestem bardzo ciekawa :)
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

REKLAMA

REKLAMA