REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

szkolenie z makijażu perfmanentnego

# weronika9899

12.06.2019 11:32

Cześć wszystkim. Planuję zrobić szkolenie z makijażu permanentnego. przejrzałam ofertu w internecie i jest tego sporo, ale jak wiadomo każda myszka swój ogonek chwali. mnie zależy żeby był solidny poziom, dobry papierek i praktyka. może ktoś z autopsji skończył takie szkolenie i się podzieli opinią ?? Pozdrawiam.

# Oferta pożyczkowa

12.06.2019 14:25

polojkab@seznam.czpolojkab@seznam.czWitam Pan / Pani Pożyczka oferuje przystępne oprocentowanie. Zostałeś odrzucony przez wiele banków Czy potrzebujesz sfinansować konsolidację zadłużenia? Czy potrzebujesz finansowania, aby pomóc Ci wrócić do swojej firmy? Dlatego pożyczam zainteresowanym stronom po akceptowalnej stopie procentowej. Jeśli jesteś zainteresowany kontaktem ze mną E-mail: polojkab@seznam.cz

# Irenagwizd

15.06.2019 22:58

W Legnicy jest szkoleniowiec Pani Anna Cwynar. Dobrze szkoli i robi dużo praktyki!

REKLAMA

# Aga_Wilk

12.09.2019 13:36

Ja to ostatnio uczę się http://www.neomakeup.pl/jak-konturowac-twarz. Na makijaż permanentny przyjdzie jeszcze pora.

# Nabídka úvěru

23.09.2019 23:44

Nabídka úvěru
Dobrý den, paní a mistr Poctivost a upřímnost jsou dvě věci, které chybí. Nabízím půjčky vážným lidem, kteří mi mohou platit úrokovou sazbu ve výąi 3% ročně. Moje úvěrové podmínky jsou velmi jasné a jednoduché. Děkujeme, že jste mi kontaktovali daląí informace PS: polojkab@seznam.cz

# Oliwiaao

20.04.2020 11:36

Ja spokojnie mogę polecić ten gabinet Nefretete na ul Żytniej. Pani Marta bardzo dobrze szkoli. Zna się na rzeczy, ma wiedzę i doświadczenie. Chętnie też doradziła mi jakiego sprzętu używać i na jakich materiałach pracować. Do tego wszystko w miłej atmosferze i bez pośpiechu wszystko cierpliwie tłumaczyła. Jak najbardziej polecam u niej szkolenia

REKLAMA

# Mariee

15.05.2020 20:07

Profesjonalne szkolenie zrobisz tutaj w Nouveau Contour. Jestem bardzo zadowolona ze szkolenia u nich, pełen profesjonalizm, super instruktorki, no i autorskie techniki takie jak np: nano ombre, nano lips, nano insta brows (nowa modna technika). Polecam, ja jestem zachwycona www.nouveaucontour.com.pl

# Wikka

28.05.2020 20:38

Zagadzam się z przedmówczynią. Jak ma być profesjonalna szkoła, mozna tu nawet dofinansowanie pozyskac na takie szkolenie to polecam właśnie Akademię Nouveau Contour. Rewelacyjnie szkolą, autorskimi metodami. Na prawdę wiele można się nauczyć

# kova

03.07.2020 10:38

Oferta pożyczki.
Witaj, Po tej pandemii wirusa koronawirusa, który prawie zdestabilizował światową gospodarkę, nadszedł czas, aby wstać finansowo. Jesteśmy bogatymi osobami, które pożyczają na całym świecie. W tym celu dysponujemy znacznym kapitałem, który zostanie wykorzystany na udzielenie pożyczek między osobami fizycznymi i firmami w perspektywie krótko-, średnio- i długoterminowej w wysokości od 3000 do 5 000 000 euro, dla wszystkich poważnych osób w potrzebie według stawki odsetki roczne w wysokości 2% niezależnie od kwoty. Aby uzyskać więcej informacji prosimy o kontakt mailowy: paolakova@post.cz

REKLAMA

# zdenekvanek

12.09.2020 22:54

Existuje mnoho lidí, kteří kvůli nedostatku finančních prostředků nejsou schopni vyřeąit některé naléhavé problémy nebo realizovat projekty schopné změnit běh jejich života. Abychom této vrstvě společnosti pomohli, nabízíme vąem zúčastněným stranám velmi výhodné nabídky úvěrů, které jim umožňují překonávat překážky jejich rozvoje. Úroková sazba je 2% a vklad je rozložen na několik měsíců. V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat. Děkuji. E-mail: zdenekvanek555@gmail.com

# Eliąka Němcová

30.09.2020 18:32

Uzyskaj pożyczkę w ciągu 24 godzin: eliska081957@gmail.com
Nazywam się Eliąka Němcová, certyfikowany, renomowany, legalny i akredytowany prywatny pożyczkodawca. Masz zły kredyt lub potrzebujesz pieniędzy na opłacenie rachunków i rozpoczęcie działalności? Jak pożyczki wahają się od 50 tysięcy do 45 milionów euro z rozsądną stopą procentową 2%. Aby uzyskać więcej informacji, skontaktuj się z: eliska081957@gmail.com

# Eli%u0105ka N%u011Bmcová

30.09.2020 18:53

Uzyskaj pożyczkę w ciągu 24 godzin: eliska081957@gmail.com
Nazywam się Eliąka Němcová, certyfikowany, renomowany, legalny i akredytowany prywatny pożyczkodawca. Masz zły kredyt lub potrzebujesz pieniędzy na opłacenie rachunków i rozpoczęcie działalności? Jak pożyczki wahają się od 50 tysięcy do 45 milionów euro z rozsądną stopą procentową 2%. Aby uzyskać więcej informacji, skontaktuj się z: eliska081957@gmail.com

REKLAMA

# Niezawodny kredyt finansowy

17.02.2021 23:17

Pożyczki finansowe niezawodnie dla Ciebie teraz do maksymalnej kwoty 30 000 000 CZK. Zawsze podpisujesz umowę na zatwierdzoną pożyczkę. To jest przepis bezpośredni. Bez zbędnych opłat z góry. Po prostu uczciwa i szybka akcja. Możliwość wykorzystania kredytu również na konsolidację swoich zobowiązań. Całkowicie bezpłatnie ocenię Twoją zdolność kredytową pod adresem e-mail: martinsterba555@gmail.com
Trwa cisza wyborcza. Dodawanie nowych wpisów zostało wstrzymane.

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy