REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

Szkolenie otwarte z pierwszej pomocy u dzieci

 domrozwojumaluch

17.09.2014 13:23

Chciałam serdecznie Państwa zaprosić na szkolenie z zakresu pierwszej pomocy przedmedycznej u dzieci i dorosłych. Serdecznie polecam wzięcie udziału w tym szkoleniu, ponieważ wiem, zarówno jako osoba pracująca z dziećmi, ale również jako mama jaki lęk powoduje w nas myśl, że nasze dziecko się zakrztusi, oparzy lub przestanie oddychać a my będziemy bezradni. Sama brałam już udział w tym szkoleniu (tak jak i cały personel DRM) i wiem że po nim poczułam się pewniejsza i spokojniejsza.
Kilka informacji logistycznych:
KIEDY: 04 października 2014 roku
O KTÓREJ: 09:00 - 15:00
GDZIE: Dom Rozwoju Malucha Promyczek przy ul. Białołęckiej 259
KOSZT: 70 zł od osoby, w przypadku większej ilości osób z jednej rodziny 50 zł od osoby
ZAPISY: W DRM do 26 września 2014 rok (również mailowo: kontakt@domrozwojumalucha.pl)
Szkolenie przeprowadza firma Noel-Med. Zgodnie z wytycznymi Polskiej Rady Resustytacji.
Szkolenie potwierdzone certyfikatem
W szkoleniu udział mogą wziąć osoby nie związane z DRM ;)
Przy okazji będzie można zwiedzić Dom Rozwoju Malucha Promyczek
Osobiście polecam i zapraszam,
Ania Korzeniewska

# Kadejalda

25.07.2019 10:40

A ja zastanawiam się nad tym, by wybrać się do http://drivingacademy.pl/ . Podobno tam również mają szkolenia z pierwszej pomocy.
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA