REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

Szkoła przyjazna młodzieży niepełnosprawnej

# iwona

02.07.2004 17:29

CV liceum przy ul. Fleminga jako szkoła dająca szansę młodzieży niepełnosprawnej. Wszyscy chyba zapomnieli o szkolnictwie ponadgimnazjalnym młodzieży niepełnosprawnej z naszej gminy ,no pewnie po co ma się uczyć lepiej niech siedzi w domu.Szkoła podstawowa i gimnazjum są obowiązkowe [piękne budynki na ul.Strumykowej] , szkoła podstawowa nr344 w której raczej nikt nie zobaczy niepełnosprawnych, a jest w pełni do ich potrzeb dostosowana, windy, podjazdy, tylko dla kogo? Ponieważ szkoła średnia nie jest obowiązkowa nikt nie przywiązuje większej wagi do tego co dalej będzie z młodzieżą niepełnosprawną, nikt nawet nie zauważa tego problemu.Ale liceum takie jak im. Herberta daje taką szansę , właśnie moja niepełnosprawna córka jest uczennicą już drugiej klasy szkoły która przyjeła ją bardzo życzliwie i przyjażnie. Córka moja znalazła tu wielu przyjaciół, na co dzień spotyka się z życzliwością i zainteresowaniem ze strony pedagogów, przede wszystkim w tej właśnie szkole nie pozostaje anonimowa, ze swoimi problemami zawsze może zwrócić się do wychowawcy oraz pani dyrektor która chętnie rozmawia zarówno z uczniem jak i z rodzicem . Jako rodzic często byłam w szkole i nie dostrzegłam jakichkolwiek przejawów narkomanii o której tak głośno , zarówno w szkole jak i przed budynkiem jest spokój , ład i porządek. Oby więcej takich szkół jak to małe liceum które z życzliwością patrzy na młodzież niepełnosprawną, stwarzając możliwość i warunki dalszej ich edukacji. RODZIC.

# dafter

04.07.2004 17:15

Ukonczylem ta szkole i uwazam ze jest to wspaniale liceum. Panuje tu bardzo przyjazna atmosfera miedzy uczniami a wychowawcami. Slyszalem pogloski ze budynek CV liceum bedzie sie miescil w budynku ktory obecnie powstaje w parku przy ul. Picassa. Jestem z tego faktu bardzo zadowolony gdyz obceny budynek pozostawia wiele do zyczenia.

# ON

08.07.2004 23:09

To prawda.Potrzeba szkolnictwa dla ludzi którym los nie zawsze był łaskawy. Nie wierzycie? Przyjdzcie do Poradni Krasnal na Pancera - zobaczycie ile dzieci i młodziezy potrzebuje pomocy.

REKLAMA

Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe