REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

knajpa "Wodnik Szuwarek" przy wale wiślanym

# krolewna_fiona

27.06.2004 17:38

Niedawno pojawił się tu wątek odnośnie nowego lokalu przy wale wiślanym na poziomie ulicy Grzymalitów. Donoszę że przybytek jest już otwarty i nazywa się "Wodnik Szuwarek" I być moze nawet miałabym ochotę wstąpić, ale puszczanie takiej muzyki jaka tam dziś leciała powinno być... niech zresztą każdy sam sprawdzi. Nie dość że jest to jakieś ordynarne hip-hopolo, to jeszce słychać je 3 ulice dalej. Coś czuję że mieszkańcy okolicznych bloków będą mieli ciekawe sąsiedztwo

# xyz"

28.06.2004 13:54

I do tego obsługa wyglądająca i rozmawiająca tak że odechciewa się pobytu w tym pięknie położonym przybytku

 Rudolf

03.07.2004 22:12

No ja musze stwierdzić że jest tam nawet całkiem przyjemnie. Muzyka gra nie za głośno(niestety radio Pogoda), kibelki troche daleko, ale poza tym wszystko jak narazie jest w porządku.W skali od 0 do 10 dał bym 6 bo jeszcze przydałoby sie pare udoskonaleń. Mają nawet przyzwoite ceny piwa 4-5 zł ale tylko 3 marki. Może z czasem wszystko ulegnie poprawie.

REKLAMA

# dafter

04.07.2004 18:05

dzis bylo radio zet. ten agregat czasem glosno huczy. obsluga mi s ie podoba tylko trawe powinni skosic i mrowki mnie troszke denerwowaly ale w koncu swojski klimat

# rtemolik

05.07.2004 11:41

W piątek była kultowa "Lista przebojów programu 3 - Marka N." Jak widać próbuja zachęcić wszystkich. Jest OK

# lechu

07.07.2004 00:36

mieszkam w pobliskim bloku i muzyka wogóle mi nie przeszkadza, atmosfera jest super, muzyka codziennie inna, piwko tanie i zimne, obsługa swojska, ogniska klimatyczne, w sumie fajne miejsce gdzie mozna wypocząć po cięzkim dniu pracy. I co najwazniejsze jest bezpiecznie i i całkiem spory plac zabaw . polecam !!!!!

REKLAMA

Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break