REKLAMA

Forum › Bemowo

REKLAMA

# bemowianka

30.01.2014 10:08

czyli od września będą tylko pierwsze klasy w tej szkole?
Co ze starszymi klasami? Dzieci mieszkają tuż obok szkoły, a będą chodzić kawał drogi do przepełnionej szkoły???

# bemowianka

30.01.2014 11:37

1. Co z przedszkolem przy szkole przy ulicy Zachodzącego Słońca? Kiedy zostanie otwarte? Czy będzie do niego w marcu systemowa rekrutacja warszawska? Czy może jakaś inna w późniejszym terminie, tj. do przedszkola przy ul. Kaliskiego?
2. Czy na ulicy Żołnierzy Wyklętych powstaną przejścia z sygnalizacją świetlną, a ulica zostanie doświetlona, bo obecnie po zmroku jest tam ciemno i niebezpiecznie?
3. Czy w szkole będzie świetlica, czynna przynajmniej do 17:30, tak by rodzice zdołali bez pomocy opiekunek odebrać dzieci?
4. Skąd liczba 500-600 uczniów w O i I klasie? Ta szkołą była planowana zgodnie z tym co do tej pory mówił samorząd na 1000 dzieci a nie na 1750-2100 (tak jak policzyć 6 klas + "O". A może ma mieć 2000 uczniów i ktoś stara się przemilczeć, że ma być to super moloch?
5. Czy dzieci z poza rejonu będą mogły do niej chodzić?
6. Do kogo maja się zgłaszać rodzice dzieci z obwodu tej szkoły jako do dyrektora placówki? np. w celu zapisania dziecka do szkoły (rekrutacja kwiecień 2014)odroczenia obowiązku szkolnego (trzeba to załatwić do końca marca 2014 roku aby zostać w przedszkolu)?

# bemowianka

30.01.2014 11:40

p.s.
nie chcę być złośliwa, trzymam kciuki za tę szkołę, pytania same się cisną na usta :-)

REKLAMA

# asai1978

30.01.2014 14:26

Myślałam, że to będzie szkoła pełna młodych nauczycieli. To miał być jej atut. Nowi z poza układów. Takich co to jeszcze im się chce.
Pomysł Pana burmistrza ze starą, doświadczoną kadrą (po 2 osoby z każdej istniejącej na Bemowie szkoły) nie podoba mi się wcale.
Boję się, że przyjdą przepraszam "najmniej potrzebne jednostki", bo żaden dyrektor szkoły nie pozbędzie się dobrych nauczycieli. Panie nauczycielki co już będąc na emeryturze nie są do ruszenia gdzie-indziej. Osoby konfliktowe, bez podejścia do dzieci, które się nie sprawdziły lub mają problemy z rodzicami. To chyba najgorszy scenariusz.

# stts

30.01.2014 17:11

@bemowianka, tyle masz pytań, czemu nie zadasz ich bezpośredni burmistrzowi? Tutaj jest formularz: http://www.bemowo.waw.pl/burmistrz/ Tam może uzyskasz odpowiedź a już na pewno najszybszą, wątpię by ktoś z urzędu czytał te komentarze a tym bardziej w nich odpowiadał na pytania.

# bemowianka

30.01.2014 20:31

zadaję i nie dostaję odpowiedzi :(

REKLAMA

# eRDe

06.02.2014 12:04

#stts napisał(a) 30.01.2014 17:11
Tam może uzyskasz odpowiedź

Z dużym naciskiem na słowo "może":))

# stts

08.02.2014 12:07

Zawsze można bezpośrednio się spotkać, komuś nie podobały się słupki na Szobera i dostał się do wiceburmistrza ;)

# bozena

12.03.2014 11:23

Ja pisałam do burmistrza to w ogóle się nie odezwał.Jestem młodym nauczycielem i z chęcią bym pracowała w tej szkole.

REKLAMA

Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBemowo

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA