REKLAMA

Forum › Bielany

REKLAMA

# lepsza strona bielan

25.03.2012 01:44

No przecie to jest wrzeciono, więc niech ci ludzie nie oczekują standardów i estetyki NORMALNEGO osiedla, bo na takim nie mieszkają.

# lokator

26.03.2012 12:01

Czego chcecie od tego osiedla zajrzyjcie na inne podwórka jakie sa niechlujne (same klepisko i nic więcej) mnie osobiście nie przeszkadza takie ogrodzenie z czasem na pewno wymienią, od razu Krakowa nie zbudowali...Zajrzyjcie wiosną jak wszystko kwitnie wtedy jest bardzo ładnie.
lokator

# Szeged

26.03.2012 22:33

Chciałem podziękować Pani Annie za artykuł , poruszony temat jest ważny dla nas lokatorów . Do tej pory nie mogliśmy dojść w tej sprawie do porozumienia z dyrekcją administracji a administratorka jest niewidoczna na tym terenie i nie widać jej działań . Administratorka powinna się stosować do obowiązujących przepisów a te mówią o zakazie grodzenia wewnątrz osiedlowych trawników , które powinny być ogólnie dostępne a nie tylko dla pani P.

REKLAMA

# Szegeda

26.03.2012 22:55

Psy na smyczy oczywiście ale czy dzieci także? Niech Pani adminstratorka odpowie na to pytanie. Przecież starsze dzieci bawią się poza ogrodzonym terenem i wielokrotnie kaleczą sie o zardzewiałe ryry i poszarpane parkany! Może czas na emeryture Pani administrator?

# Mieszkan

27.03.2012 16:19

Popieram akcję likwidacji odrzydliwych ogrodzeń!!!
Na wielu naszych osiedlach straszą mieszkańców ogrodzenia robione z odpadówi śmieci. Faktycznie wyląda to jak w głębokim PRL-u. Mam nadzieję, że likwidacja "powoli" nie będzie trwała kolejny rok.

# MAMBA

29.03.2012 13:52

mam dużego psa i musi on się wybiegać , wyprowadzam go dlatego bez smyczy i już były problemy bo sie poranił . Ludzie to jakieś ćwoki z wiochy się tego najechało i sie żondzą .

REKLAMA

# MAMBA

29.03.2012 13:54

mam dużego psa i musi on się wybiegać , wyprowadzam go dlatego bez smyczy i już były problemy bo się poranił . Ludzie to jakieś ćwoki z wiochy się tego najechało i się żądzą .

# maoam

29.03.2012 14:38

Mamba, do trzech razy sztuka - próbuj!

# MAMBA

30.03.2012 15:37

zlikwidowali dwie drapiące siatki a co z resztą , nie ma sił .

REKLAMA

Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBielany

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy