REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

światowida

# Kaśka

14.01.2003 19:47

Czy ktoś z Was wie jak dlaej pobiegnie ulica Światowida i gdzie będzie pętla???Wiem że mogę iśćdo Urzędu Gminy- ale nie mam specjalnie na to czasu

# Totem

15.01.2003 08:32

Nigdzie nic nie pobiegnie i nie będzie żadnej nowej pętli. Pani w Urzędzie Dzielnicy mi to powiedziała niedawno.

# asm

15.01.2003 10:22

A czy powiedziała dlaczego?

REKLAMA

# karolj

15.01.2003 10:31

Juz kiedys pisano w Echu ze zrezygnowano z planow przedluzenia swiatowida, poza tym pętla i tak miala zostac w tym samym miejscu. Jakis jeden autobus mial jechac dalej.
Z tego co wiem teraz ma byc polaczone swiatowida z odkryta pod lasem i obok osiedla akacje6 ma byc pętla jednego autobusu.

# totem

15.01.2003 11:17

Powiedziała, że plany Gminy poszły do kosza wraz z jej rozwiązaniem. Urząd miasta nie przydzielił środków na takie inwestycje. Rozmawiałem z nią w poniedziałek. Niewykluczone, że jak się zadzwoni do innej pani, to ta inna pani powie co innego

# Kaśka

15.01.2003 18:41

W takim razie- czy wiecie jak będzie skomunikowane z Centrum big osiedle J.W??? O ile wiem ulica ODkryta nigdy nnie spełni wymogów, aby jeżdziło nią tyle lini autobusowych ile Światowida.
PO prostu kupuję mieszkanie na Odkrytej i nie wiem czy za moment nie będę miszkała na autostradzie.Dajcie znak co z Odkrytą.

REKLAMA

Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break