REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

Światła

# lolo

28.02.2003 15:54

Przypominam, że od dnia jutrzejszego można jeździć (w dzień) bez świateł mijania.

# figaro

28.02.2003 16:07

Dzięki

# LIGHT

28.02.2003 17:26

Jest to durny przepis, który robi z kierowców debili, gdyż to ustawa reguluje kiedy te światła mają być włączone, słońce,deszcz nie ważne-przepis ważny. Jadąc min. we Francji o tej porze roku w ciągu dnia przy dobrej widoczności inni kierowcy pukają się w czoło.

REKLAMA

# lizus

28.02.2003 17:35

light jesteś the best

# lampka

01.03.2003 00:16

Z czego robicie problem. Cały rok jeżdzę na światłach i nie sprawia mi to kłopotu. Na trasie poza miastem jest bezpieczniej. Proponuję zlekceważyc przepisy i jeżdzić 365 dni na światłach

 Przewoos

01.03.2003 08:55

LIGHT, pukij Ty się sam w czoło , tu jest Polska a nie Francja. France niech tam sobie jeżdzą jak chcą wg. własnych przepisów.

REKLAMA

# Duśka

01.03.2003 11:12

Popieram "lampkę". Powinno się jeździć cały rok na światłach. Dzięki temu sami jesteśmy bardziej widoczni i inne samochody też, a to też ma znaczenie jeśli chodzi o bezpieczeństwo na drodze. Czasami warto samemu pomyśleć, a nie sztywno trzymać się przepisu. Ja jeżdżę cały rok na światłach. Duśka

# Alf

01.03.2003 11:22

Polecam jazdę cały rok na światłach. Nasz samochód wydaje się dla innych kierowców być nieco bliżej (złudzenie optyczne) i jest szansa, że nacisną na pedał hamulca zamiast gazu przy wyprzedzaniu "na debila", tj. na trzeciego+
BTW, jeżdziłem po Francji dość sporo i dla mnie ich zachowania drogowe nie są w ogóle wzorem.

# JS

01.03.2003 16:41

Po pierwsze nie ma co brać przykładów z innych narodów bo co kraj to obyczaj, po drugie ja zasadniczo jestem za tym, żeby używać świateł i generalnie ich używam, tylko wolałbym nie dawać satysfakcji niebieskim jak mnie zhaltują 10 m od domu i wręczą kwitek na parę stów bo w środku słonecznego letniego dnia zapomniałem włączyć światełka, a oni wypełniają plan tygodniowy ze zbiórki na pobory budżetówki. Jeżeli już to wolę sam zadecydować kiedy włączę kiedy nie.

REKLAMA

# znawca

01.03.2003 19:27

Ja to najbardziej lubię jeździć bez świateł w nocy- ludzie co za uczucie pusta modlińska i sunie się taką nieoświetloną rakietą 180, a potem dłuugie! Tygrysy to lubią

# Julka

01.03.2003 20:03

Znawca, uważaj bo cię odstrzelą

# Kotka

04.03.2003 20:36

Znawca, zabierz mnie ze sobą na przejażdżkę!!! Szczególnie, jeśli to jakiś ładny nissanik... Ja też tak chcę!!!

REKLAMA

# a cat

04.03.2003 21:51

To się da załatwić- jeśli gustujesz trochę w modelach retro

# Kotka

05.03.2003 16:11

A cat, możesz się ty przestać wtrącać bez sensu?
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break