REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Forum Wola

REKLAMA

Sukienki na wesele

# LadyD

15.10.2019 13:01

Hej. Znacie może jakieś dobre sklepy z sukienkami wieczorowymi także dla Pań nieco większych gabarytów? Chodzi mi o coś w tym stylu - źródło. Najlepiej tylko sprawdzone marki, bo nie mam już za wiele czasu :D

# kataro

22.04.2020 08:05

Merg.pl Nie podpowiadam konkretnej sukienki, bo to chyba nie ma większego sensu, ale w rozsądnym budżecie gwarantuję, że znajdziecie naprawdę fajne rzeczy. I dużo mają takich sukienek, które na spokojnie będą służyć również na inne okazje. Tylko to musi być przemyślane ;-)

# ttrtr

12.06.2020 07:40

Sporo różnych ubrań na pewno znajdziesz w ofercie lejdi.pl. Z tego co wiem to sklep współpracuje z różnymi dostawcami i faktycznie dzięki temu ten wybór różnych produktów jest tam bardzo duży i każdy może szukać atrakcyjnych propozycji dla siebie, tak by mieć jednolitą ładną garderobę na różne okazje.

REKLAMA

# Aniate

21.04.2021 10:35

Jeśli szukacie dobrego gabinetu kosmetycznego na wesele to polecam https://wellmetime.com Jest to mobilny salon urody, więc jest pewność, że ich nie zamkną i wykonanie usługi będzie możliwe.

# rossa

22.06.2021 15:16

Jak nie masz za dużo czasu, to chyba najlepiej pojechać do którejś galerii handlowej. Przynajmniej od razu przymierzysz i będziesz wiedziała, że jest ok. Jak kupisz w necie, to jednak tej pewności nie ma.

 mazij

20.06.2022 14:13

Zobacz sobie na https://laberie.pl/sukienki-okazjonalne/sukienki-na-wesele/. Mają podany adres w Warszawie, więc może jest możliwość wstąpienia i przymierzenia, a jak nie to pewnie paczka i ewentualny zwrot szybko pójdzie. Ja polecam, bo warto ze względu na wygląd i porządne wykonanie.

REKLAMA

Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

REKLAMA

REKLAMA