REKLAMA

Forum › Warszawa

REKLAMA

studia online

 ruszti

28.05.2017 20:09

Ktoś może studiuje online? Jak wyglądają takie studia i gdzie szukać takich kierunków?

# Marcinkowski

13.06.2017 12:31

Wystarczy że wpiszesz w google "studia online". Ja akurat wybrałem Akademię Polonijną z Częstochowy bo patrzyłem na ceny i nie jest drogo. W dodatku udało mi się załapać na stypendium, więc tym bardziej nie wychodzi strasznie drogo. Materiały świetnie przygotowane, jest z czego się uczyć. Kontakt z wykładowcami jest też spoko. Świetna taka opcja nie chodzić a się uczyć.

# gosc

23.06.2017 14:48

akurat WSB ma ciekawszą ofertę co do studiów w trybie online sama jestem ciekawa jak to u nich wygląda ale moim zdaniem warto z niej skorzystać.

REKLAMA

# natka

15.08.2017 14:38

#gosc napisał(a) 23.06.2017 14:48
akurat WSB ma ciekawszą ofertę co do studiów w trybie online sama jestem ciekawa jak to u nich wygląda ale moim zdaniem warto z niej skorzystać.

To studia i czy II stopnia?

 oewsb

19.08.2017 20:04

Natka wspomniane studia online to studia II stopnia. Można je podjąć wyłącznie na kierunku zarządzanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie internetowej Wyższej Szkoły Bankowej.
Pozdrawiam, Andrzej Czarnecki
Online Ekspert WSB

# szmata szeptana

21.08.2017 09:41

"Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur. Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est laborum.",,..

REKLAMA

# gosc

05.09.2017 20:38

jak widzę w ofercie WSB jest wiele ciekawych kierunków na przykład studia magisterskie Zarządzanie jakością która obecnie na topie.

# Karolciax

05.09.2017 20:50

Super szmato szeptana

 oewsb

07.09.2017 19:55

#gosc napisał(a) 05.09.2017 20:38
jak widzę w ofercie WSB jest wiele ciekawych kierunków na przykład studia magisterskie Zarządzanie jakością która obecnie na topie.

W ofercie studiów II stopnia można znaleźć wiele interesujących kierunków. Studia można podjąć na standardowych studiach, online oraz połączonych z podyplomowymi. Zachęcam do przejrzenia naszej oferty na stronie wsb.pl/kandydaci/studia-ii-stopnia Dodam, że do 19 września można liczyć na 700 zł oszczędności: 300 zł dzięki zniżce w czesnym rozliczanej w ciągu dwóch lat studiów - 300 zł mniej za pierwszy rok studiów i 300 zł mniej za drugi oraz 400 zł dzięki zwolnieniu z opłaty wpisowej.
Pozdrawiam, Andrzej Czarnecki
Online Ekspert WSB

REKLAMA

# Ruby

07.09.2017 20:39

To gówwwnno wymaga szmacianej reklamy, wstyd

# Januszek09

11.09.2017 08:08

Hej, aktualnie zacząłem drugi kierunek studiów licencjackich, ale jestem już po licencjacie z zarządzania i chciałbym się ewentualnie dowiedzieć na jakiej uczelni można studiować w systemie online magisterkę z tego zarządzania. Słyszałem, słyszałem że na WSB maja teraz promocje wiec rozważam tą opcje - ale czy można tam w takim systemie ?

# szmata szeptana

11.09.2017 11:24

Szukam szmat szeptanych do marketingu szeptanego.
Czujesz, że jesteś szmatą szeptaną ?, nie potrafisz robić nic innego ?
Będziesz pisać gowniane posty na zlecenie innych.
To praca dla ciebie !!!
Razem z mężem uważamy, że to doskonały czas dla szmat szeptanych.
Warto się teraz tym zainteresować.. ... ..

REKLAMA

# Lidka

11.09.2017 15:04

Zależy na jakiej uczelni, ale nie są jakieś super hiper ciężkie. Jednak uczyć się trzeba więc jak ktoś myśli, że pójdzie na studia online i będzie sobie bimbał, to nie bardzo :)
Ja studiuję na Akademii Polonijnej z Częstochowy prawo w biznesie i jestem zadowolona z wyboru.

# szmata szeptana

11.09.2017 15:40

Szukam szmat szeptanych do marketingu szeptanego.
Czujesz, że jesteś szmatą szeptaną ?, nie potrafisz robić nic innego ?
Będziesz pisać gowniane posty na zlecenie innych.
To praca dla ciebie !!!
Razem z mężem uważamy, że to doskonały czas dla szmat szeptanych.
Warto się teraz tym zainteresować.. ... ....

# jensen

24.11.2017 16:36

Studiowanie w systemie online jest przede wszystkim udogodnieniem dla studenta, również finansowym, bo jest tańsze niż studia tradycyjne. Studiujesz z wykorzystaniem platformy e-learningowej, na której znajdują się wykłady, ćwiczenia, testy, zamiast więc jeździć na uczelnię, możesz z częścią materiału popracować o dowolnej porze w domu, pociągu czy gdzie tam Ci pasuje, np. obejrzeć wykład lub rozwiązywać zadania. Ja bym Ci radził wybrać uczelnię, która ma duże doświadczenie w prowadzeniu studiów online, jednym z prekursorów takiego rozwiązania jest np. Uczelnia Korczaka. Unikałbym uczelni, które niedawno zaczęły zajmować się tym tematem albo traktują go jako skromny dodatek do oferty lub ciekawostkę.

REKLAMA

# Branichu.jecki

24.11.2017 18:39

Nie polecam nikomu to syf najgorszy

# tralala

19.12.2017 22:18

#Branichu.jecki napisał(a) 24.11.2017 18:39
Nie polecam nikomu to syf najgorszy

#Branichu.jecki napisał(a) 24.11.2017 18:39
Nie polecam nikomu to syf najgorszy

#Branichu.jecki napisał(a) 24.11.2017 18:39
Nie polecam nikomu to syf najgorszy

A ty znów tu, syfie najgorszy? :D

# przykre to.

20.12.2017 09:52

To bardzo przykre i smutne, że ludzie muszą uciekać się do zarobkowania w tak podły i poniżający sposób.
Nigdy nie widzieli na oczy danej firmy czy produktu, a polecają, wychwalają.
Jak to łatwo się zeszma.cić dla paru srebrników, żałosne. ' ..

REKLAMA

# Studia online

07.06.2018 14:37

A patrzyłeś może na ofertę Akademii Polonijnej? http://ap.edu.pl uwierzcie mi mają świetną ofertę a realizacja na najwyższym poziomie. Dodatkowo cały czas usprawniają ten tok nauczania. Ja jestem bardzo zadowolony z tych studiów i dyplom już otrzymałem normalnie pracując. Tylko pamiętaj, że jednak będziesz musiał sam więcej czasu poświęcić na naukę.

# anty spoamer

08.06.2018 10:16

a cymbałki po wiela tera chodzom???

 Kasia L

08.06.2018 11:34

Łatwo jest to wszystko znaleźć na necie. Moja koleżanka studiowała w ten sposób (niestety nie pamiętam gdzie) i nie narzekała.

REKLAMA

# anty spoamer

08.06.2018 12:02

a cymbałki po wiela tera chodzom??? .

# Kolinski

24.10.2020 14:14

W czasie pandemii to aktualnie jedyna możliwa metoda studiowania. Wszystkie uczelnie musiały "Przesiąść się" na zdalne nauczanie a nie wszystkie są do tego dobrze przygotowane i nie wszystkie mają wypracowane skuteczne i sprawnie działające narzędzia. Pewnie za wyjątkiem Polskiego Uniwersytetu wirtualnego z Łodzi, bo PUW prowadzi wiele różnych kierunków wirtualnie od kilkunastu lat.

# maita

26.03.2021 16:16

Tak naprawdę to ja też myślę o studiowaniu. Wydaje mi się, że to jest dla mnie odpowiedni sposób na to, żeby w końcu poczuć się kimś lepszym. Nie, żeby się wywyższać, ale też i mieć pewny fach w ręku. Stąd u mnie zainteresowanie takimi https://ficomum.org/studia/ studiami. Wy też się na coś poważniejszego kierujecie?

REKLAMA

# ovae

16.04.2021 12:17

Nie mam pewności, ale wydaje mi się, że ja również będę miała za sobą ciekawe studia. Mam na myśli to, że zamierzam iść na https://mum.edu.pl . Raz, że widzę, iż jest zapotrzebowanie na fachowców, dwa, że po prostu lubię pracować z ludźmi. Mogę się nawet dla nich poświęcić.

# liko

19.04.2021 20:38

http://www.wszp.edu.plPolecam Zarządzanie w WSZP w Warszawie, to rozwiązanie dla tych, którzy chcą pracować i studiować jednocześnie z każdego zakątka w Polsce i na Świecie, Uczelnia istnieje od 2001 roku. www.wszp.edu.pl
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

City Break
City Break

Najnowsze informacje w Pulsie Warszawy

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy