REKLAMA

Forum › Wola

REKLAMA

# były uczeń

24.05.2013 11:21

Zespół Szkół nr 24 im. Stefana Bryły nie Zespół Szkół nr 34 :)
Pozdrawiam

# słuchaczka CKU

24.05.2013 11:26

czy to zgodne z prawem ze obiekt wyremontowany za unienie pieniądze dla oświaty będzie używała sobie dowoli straz miejska ? jeśli tak to po jaka cholerę tworzy się sztuczny podział funduszy np. dla rolników , dla oświaty , dla powodzian ??? przecież i tak miasto i kochanai radni zrobia co chcą i dadza komu będą chcieli !!!1

# pp :)

24.05.2013 11:35

Nie ma się co dziwić. Chowa głowę w piasek bo chce jeszcze trochę popracować a została pozostawiona sama z problemem. Bez pieniędzy na przeprowadzkę i adaptację w "nowym" miejscu.

REKLAMA

# nikodemus

24.05.2013 12:54

sama chodzę tam do szkoły, i dla mnie to troche dziwne że "staż miejska" obejmie ten teren, na który szkola pracowała tak długo, inaczej to nazwę zabawili się kosztem uczniów i wykorzystali ich finansowo.

# Doria

24.05.2013 15:31

Najwięcej miasto by zaoszczędziło likwidując straż miejską!

# SMot4

24.05.2013 17:21

Oby stołówkę zostawili bo mnie się kebaby przejadły :(

REKLAMA

# Była uczennica

24.05.2013 21:16

To jedyna szkoła w Warszawie, która ma fantastycznych nauczycieli. Długo szukałam takiej szkoły.
Gdy uczyłam się w niej, to uczniowie sami remontowali klasy. Jakim prawem Straż Miejska ma zająć te mury?
Nie pozwólmy na to!

# Pabulon

24.05.2013 21:30

A mi skasowali szkołę na Świętojerskiej, też niby chcieli zminimalizować koszty złodzieje z PO.

# %u0105dam

25.05.2013 12:35

Ja to bym na to nie pozwolił ! ale to nie ode mnie zależy
Należało by zlikwidować straż miejską ! po co tylko mandaty wypisują !

REKLAMA

# Oburzony były uczeń!

25.05.2013 18:40

Co tu dużo mówić poszli na łatwiznę , zabierają świetne miejsce z możliwością do nauki by posadzić tam swoje cztery litery. Wygodnie jest iść na gotowe nie? Szkoła pozwoliła wielu uczniom między innymi mnie kształcić się i ją ukończyć. W czasie remontu były kiepskie warunki z myślą o przyszłych uczniach. A teraz straż zabiera budynek. Parking? Uczniom nie jest potrzebny? Wielu z nas pracuje ma swoje auta i też potrzebuje je postawić , na głowie? Miejsce jest po prostu rewelacyjne jeśli chodzi o szkołę Wieczorową. A Nauczyciele tworzą atmosferę dzięki której chce się do niej chodzić. Osobiście duże NIE jeśli chodzi o zmianę. Zlikwidować Straż Miejską tylko się obijają i zabierają co nie ich.
Nie dać się , Walczmy!

# słuchacz CKU

02.06.2013 12:14

Jestem słuchaczem CKU i jest to na prawdę nie pojęte co robią urzędnicy .
Unia ,która dała pieniądze na remont szkoły (i mówimy tu o kwocie 8 mln zł ) mają przeznaczyć budynek STRAŻY MIEJSKIEJ .
Tak jakby było mało budynków w warszawie ,gdzie by mogli wyremontować i dać strażnikom .
Pamiętajmy jednak ,że koszt przeniesienia szkoły wynosi około 60.000zł ,więc myślę że za takie pieniądze (lub ewentualnie nawet miasto by dołożyło parę tysięcy ) aby wyremontować inny budynek to byłaby lepsza inwestycja ,ponieważ unia nie straciła by tych pieniędzy ,które zainwestowała w CKU3 ( 8 mln zł ).
Więc myślę że przenoszenie uczniów ( około 1000 uczniów ) jest bezsensu .
A jeśli miasto(dzielnica) chcę zaoszczędzić maksymalnie to niech wyśle Strażników do kanałów , przynajmniej strażnicy będą mieli układ warszawski .

# Martynkaa

24.08.2013 19:58

Ja tam bardzo sie ciesze jestem zadowolona z naszego technikum <3

REKLAMA

# wieprz

03.11.2016 17:55

Wygonić straż miejską !!!, uczyłem się w tej szkole dawno temu kiedy był to zespół szkoł elektrycznych nr1 , miescilo sie technikum , liceum zawodowe, zwodówka, technikum dzienne na podbudowie zawodówki i szkoły dla pracujących. Bylo to dawno w latach 1985-1990 technikum 5-cio letnie. Żal patrzeć że taka szkoła przestała istnieć.
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuWola

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024