REKLAMA

Forum › Bemowo

REKLAMA

# Księgowa

01.09.2014 17:45

Ludzie jaki to park, chyba dla psów?!!!
mieszkam na SP od zawsze i do tego niby parku strach chodzić, nawet w biały dzień. Jestem jak najbardziej za oddaniem terenu pod budowę nowych bloków, przynajmniej będzie bezpieczniej tamtędy chodzić do/z hali Wola.

# Bemowiak

09.09.2014 09:21

@Księgowa
Mieszkałem na SP wiele lat i nigdy nie miałem strachu jak tamtędy przechodziłem w stronę Hali. A lepiej chyba, żeby pozostał to teren zielony, uporządkowany i oświetlony a nie kolejne bloki otoczone płotem, bo jakby inaczej... A Pani Księgowa będzie wtedy narzekać, że musi do Hali chodzić naokoło, bo przejścia przez park wtedy na pewno nie będzie.

# Jadzia

09.09.2014 21:41

Bemowiak
tak, kiedyś też tamtędy chodziłam, lat temu ileś...
Pani Księgowa widzi nie wykorzystany, blokowany przez moherowe berety teren inwestycyjny. Z tęsknoty za małpim gajem proponuję emerytowanemu Bemowiakowi przenieść się z wielkiego miasta na wiochę i tym samym nie blokować jego rozbudowy.

REKLAMA

# Bemowiak

11.09.2014 10:25

@Jadzia
Komentujemy artykuł dotyczący parku a nie małpiego gaju i proszę mi wskazać, w którym miejscu coś takiego napisałem? Między uporządkowanym terenem zielonym? Proponuję czytać ze zrozumieniem. Musi Pani za tą wiochą chyba bardzo tęsknić, skoro park się Pani z nią kojarzy... Pani Księgowa też nic o żadnych beretach nie wspominała... Proponuje komentować merytorycznie a nie emocjonalnie. Merytorycznie jednak: Oczywiście, że można na tym terenie postawić kolejne osiedle bloków, które zapewne jak wszystkie teraz zostanie ogrodzone płotem, z ochroną itd. Jak Pani myśli - czy życie mieszkańców tej części Bemowa się poprawi? Będzie przejście do Hali? Terenów do budowy jest na Bemowie jeszcze sporo i niekoniecznie muszą one stać na tym terenie zielonym. Kiedy tam mieszkałem, to często po tym ternie chodziłem na spacery z rówieśnikami, a potem z dziećmi. Mi osobiście jest to obojętne ale dalej mieszkają tam moi rodzice, znajomi ale też i inni mieszkańcy dla których może to być jednak istotne, co mają dookoła bloki - czy park. Proszę tez pamiętać, że wzdłuż linii kolejowej planowana jest trasa N-S.

# mieszkanka

24.10.2014 08:50

ja mieszkam już obok tego parku 39 lat i nigdy nie bałam się tu spacerować. Pani księgowa chyba jest nie z tej dzielnicy. Jasne obstawmy się następnym ogrodzonym blokowiskiem i wąchajmy coraz więcej spalin. Park jest nadal w tym miejscu potrzebny tylko zadbany tak jak włodarze tej dzielnicy dbają o park Górczewska. Pani księgowa jak tak się boi nich chodzi naokoło i się przyzwyczaja do dalszej trasy.

# TRZY

30.10.2014 20:01

Jakie malowanie ławek? W tym Parku nie ma i nie było ławek.
Ten Park powinien zostać Parkiem Leśnym takim jak Lasek Bielański. Mieszkam 23 lata na SP i Park taki jest jedynym ratunkiem dla tej okolicy : ulice o dużym natężeniu ruchu, trasy tramwajowe, pociągi, tunele do lądowania samolotów i ciepłownia Wola (wszystko w okolicach SP i AK).
Chcemy trochę tlenu i ciszy, a nie następnego blokowiska i parkingów.
W 2013 w grudniu i lutym zgrabiono i wywieziono całą ściółkę (która nigdy wcześniej nie była grabiona) i dziwnym sposobem zniknęły wszystkie jeże, których było naprawdę dużo.

REKLAMA

# dwanaście

30.10.2014 20:02

Jakie malowanie ławek? W tym Parku nie ma i nie było ławek.
Ten Park powinien zostać Parkiem Leśnym takim jak Lasek Bielański. Mieszkam 23 lata na SP i Park taki jest jedynym ratunkiem dla tej okolicy : ulice o dużym natężeniu ruchu, trasy tramwajowe, pociągi, tunele do lądowania samolotów i ciepłownia Wola (wszystko w okolicach SP i AK).
Chcemy trochę tlenu i ciszy, a nie następnego blokowiska i parkingów.
W 2013 w grudniu i lutym zgrabiono i wywieziono całą ściółkę (która nigdy wcześniej nie była grabiona) i dziwnym sposobem zniknęły wszystkie jeże, których było naprawdę dużo.
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBemowo

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

City Break
City Break