REKLAMA

Forum › Bielany

REKLAMA

# Agaf

03.04.2012 22:37

My w wyborach również podejmiemy odpowiednie decyzje kolego Lipiński

# Z Bielan

04.04.2012 10:08

Mam nadziej, że w końcu wyborcy pogonią to towarzystwo, a kolega Lipiński powędruje do pośredniaka poszukać pracy.

# obserwator.waw

05.08.2012 16:22

Sprawa jest wieloaspektowa i niełatwa. Ja uważam, że kierunek jest słuszny, ale pod warunkiem, ze zaoszczędzone pieniądze zostaną w danej szkole. Ale już wiadomo, że tak nie będzie. Rozumiem jednak rodziców, dla których 50% podwyżka to bardzo dużo. Pan Lipiński już wiele razy mówił o rzeczach, o których nie ma pojęcia. Nie wierzę w utrzymanie takich cen obiadów, bo już od lipca mamy podwyżki mediów. Ajent to nie instytucja charytatywna i musi na tym zarobić a nie dokładać do interesu.
Natomiast niepokoi sposób wprowadzenia całej reorganizacji. Metoda trochę stalinowska. Jeżeli o formie organizacji decyduje dyrektor szkoły, to czemu burmistrzowie nakazali taką zmianę w tak szybkim terminie?. Podobnych pytań nasuwa się jeszcze kilka ale po co je zadawać, jak pozostaną bez odpowiedzi. Ja odnoszę wrażenie, ze obecne władze dzielnicy uważają, że mają swój prywatny folwark w którym mogą robić co chcą. Tylko gdzie jest Ratusz że nie reaguje na te wszystkie nieprawidłowości??. Może po prostu stamtąd pochodzą te dyspozycje?

REKLAMA

Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBielany

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break