REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

STEFAN ZAWADZKI BURMISTRZEM !!!!!!

# ERAZMA I PANCERA

25.10.2006 20:36

Lepszy od Marka Fronczaka i całej obecnej ekipy.

# koleś od kielicha

25.10.2006 20:39

A Pisała stara Zawadzka. Kurwa te 1,7 tys. miesięcznie przydały się. Wiecie, ile Stefek potrafi wychlać co miesiąc?

# bredi

25.10.2006 20:59

Fronczak radny -to pomylka .No ale takich mają w Gospodarności.Jego umiejętności może przebic jeszcze lepsza ze Stefanika Jadzia tez kandydatka na wczasy w siodle.Nie znam nazwiska.
Bo niestety to jest tak że łapią kogo popadnie.Tak na marginesie to jakie mają kwalifikacje by reprezentować wyborców.

REKLAMA

# Janek z Erazma

25.10.2006 21:12

Bredi"" i "koleś od kielicha" to PO i inni zazdrośnicy,którzy tylko szczekać umieją.

# Sympatyczka

25.10.2006 21:16

Stefan Zawadzki to urodzony i bezinteresowny społecznik. Działacz Agape a także potrafi pomagać biednym.

# Sympatyczka

25.10.2006 21:17

Stefan Zawadzki to urodzony i bezinteresowny społecznik. Działacz Agape a także potrafi pomagać biednym.

REKLAMA

# Marcin

25.10.2006 21:37

Agape popiera Stefana Zawadzkiego i Pana Włodkowskiego.

# Joker

25.10.2006 22:32

..a co na to sekretarz Filipowicz?? to w Agape nie podpisywaliście lojalki żeby Misia wepchnąć??

# Emi

26.10.2006 05:45

O podpisywaniu lojalki było głośno już w I kadencji za Gospodarności.

REKLAMA

# hosa..

26.10.2006 10:54

Czy sympatyczka byla na prochach że musiała sobie dwa razy do gara włożyć to co chciała napisać.
Na marginesie działań Agape,Awetek... potrzeba trochę czasu by oglosić ze to święta ziemia .Moment ten może nastąpić po zjawieniu się proroka Kaznowskiego

# ANTYDZIEWULSKA

26.10.2006 13:20

Stefek Zawadzki to jest bardzo dobra kandytura,lepszy od Dziewulskiej i Włodkowskiego.Nie krętaczy jak ta "wspaniała"dwójka.A" Emi" ,niech nie wypisuje bzdur o lojalkach

# Włodkowski

26.10.2006 16:49

No, Pani Anty-Dziewulska. Przesadziłaś Pani.
Stawiać mnie na jednej szali z P. Dziewulską, obecnie Koleżanką z listy?
No nie, tego nie zdzie...!
Jak to się mogło stać? Czy naród głuchy i ślepy?
Mnie? Mnie?
Mnie nędznego i niegodnego na równi z Panią Anną Radną?
Nie, kochani, tak dłużej być nie może! Przywołuję do rozsądku! I zauważam, że dzieli nas jedna pozycja. Miejsce 4 jest aż o 2 oddalone od drugiego. Proszę CZYTAĆ listy. Ze zrozumieniem.
Pani Anno, przepraszam najmocniej.

REKLAMA

# PIOTREK

27.10.2006 22:10

TY TAK PISZESZ WOŁODIA, SORRY MISS ANN, A DUCHU PEWNIE TROSZKĘ INACZEJ, PRAWDA?
NO POWIEDZ PRAWDĘ, BĄDŹ UCZCIWY, PRZYNAJMNIEJ NA RAZIE TAKIE ZDANIE PANUJE O TOBIE, ALE JAK TAM WLEZIESZ, TO PEWNIE SIE ZMIENI. CHOCIAŻ MOGĘ SIE MYLIĆ, BO ROSNĘ.

# Włodkowski

27.10.2006 22:18

Sorry, ale nie zrozumiałem: jakie zdanie o mnie panuje?
***
Na wszelki wypadek tłumaczę (oględnie) sens, niczym znana Matka, tym razem ja WYJAŚNIAM sens ukryty mych słów:
należy treść potraktować z przymrużeniem oka. Co widać wówczas? No, co???
Podobnie zresztą jest z tekstem "Kandyduję i niczego nie obiecuję", ktory stał się bohaterem artykułu mego zacnego kolegi K. Madeja.
***
Już mówiłem i pisałem wielokrotnie, że nie jestem człowiekiem niczyim... To, że kandyduję z listy Gospodarności nie oznacza, że bije pokłony przed wszystkimi pomysłami liderów i nie mówię o błędach ugrupowania.
Przede wszystkim jestem "człowiekiem Fundacji AVE" i owego społecznikowskiego stylu, który wielu w ciągu ostatnich 10 lat poznało, wielu doświadczyło, a wielu o nim poczytało sobie nie tylko w Aveciarzu....

# PIOTREK

27.10.2006 22:28

NO SKORO SIĘ BYĆ MOŻE SIĘ ZMIENI, TO ZNACZY, ŻE DOBRE ZDANIE PANUJE NA TWÓJ TEMAT.

REKLAMA

# sekretarz_Filipowicz

28.10.2006 07:00

Do Jokera
Stefan Zawadzki nie zakładał klubu.
Do Marcina
Na jakiej podstawie twierdzisz, że AGAPE popiera Stefana Zawadzkiego?
Do wszystkich forumowiczów
Michał Filipowicz jest współzałożycielem klubu i organizatoem rozgrywek piłkarskiego PUCHARU LATA od roku 2005.

# antystefan

28.10.2006 19:28

Tak więc się Stefan podłożył. Oj, Stefan, przyszły forumowy burmistrzu... Czy Tadeusz i Smok wiedzą co wypisujesz na forum?
***
dla jasności: nie lubię chołoty, alkoholików i chamstwo-cwaniactwa w Radzei (czyli STEFANA).
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA