REKLAMA

Forum › Bielany

REKLAMA

# Wredny Kocur

06.10.2020 00:33

Jakie odnowienie ekosystemu? Ekosystem ma się świetnie. Mamy kaczki i łyski, gdy dwa miesiące temu pierwszy raz w życiu z wędką zawędrowałem złowiłem 3 rybki. Na uj tam oczyszczać wodę, skoro rybkom w niej najwidoczniej dobrze, a kąpieliskiem to nigdy nie miało być i być nie powinno? Dno z butelek i syfu oczyścić, to rozumiem, postawić ławeczki w przesiekach i gra banjo. Co oni tam, bulwar chcą zrobić? Gdzie te kaczkowate mają się kryć jak powycinają chaszcze? I od kiedy "architekci krajobrazu od estetyki" wiedzą cokolwiek o miejscowych ekosystemach? wyp****!

# Pozytyw

06.10.2020 09:25

Też wydaje mi się, że zarybianie stawu nie ma sensu, jedynie rewitalizacja, bo zaraz przyjdzie dzban rybak i zacznie łowić :D Widzę, że nie tylko rybak a i specjalista do spraw środowiska i mowy ulicznej. Człowiek o wielu talentach niewątpliwie...
Wracając do tematu: super inicjatywa !!! Byle takich więcej. Żeby nie było za słodko - byle również nie wyszło jak w przypadku innych budżetów partycypacyjnych, które nie mogą znaleźć pozytywnego zakończenia od około 3 lat (patrz projekty przy Sokratesa).

# Wredny Kocur

07.10.2020 07:39

Nie zrozumiałeś mnie. Po prostu się boję, że zrobią tam bulwar.

REKLAMA

Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBielany

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break