REKLAMA

Forum › Bielany

REKLAMA

# Wredny Kocur

06.10.2020 00:33

Jakie odnowienie ekosystemu? Ekosystem ma się świetnie. Mamy kaczki i łyski, gdy dwa miesiące temu pierwszy raz w życiu z wędką zawędrowałem złowiłem 3 rybki. Na uj tam oczyszczać wodę, skoro rybkom w niej najwidoczniej dobrze, a kąpieliskiem to nigdy nie miało być i być nie powinno? Dno z butelek i syfu oczyścić, to rozumiem, postawić ławeczki w przesiekach i gra banjo. Co oni tam, bulwar chcą zrobić? Gdzie te kaczkowate mają się kryć jak powycinają chaszcze? I od kiedy "architekci krajobrazu od estetyki" wiedzą cokolwiek o miejscowych ekosystemach? wyp****!

# Pozytyw

06.10.2020 09:25

Też wydaje mi się, że zarybianie stawu nie ma sensu, jedynie rewitalizacja, bo zaraz przyjdzie dzban rybak i zacznie łowić :D Widzę, że nie tylko rybak a i specjalista do spraw środowiska i mowy ulicznej. Człowiek o wielu talentach niewątpliwie...
Wracając do tematu: super inicjatywa !!! Byle takich więcej. Żeby nie było za słodko - byle również nie wyszło jak w przypadku innych budżetów partycypacyjnych, które nie mogą znaleźć pozytywnego zakończenia od około 3 lat (patrz projekty przy Sokratesa).

# Wredny Kocur

07.10.2020 07:39

Nie zrozumiałeś mnie. Po prostu się boję, że zrobią tam bulwar.

REKLAMA

Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBielany

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024