REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

Stary Rok - podsumowania

# Piotrek z Odkrytej

31.12.2002 16:53

Na pewno w taki dzień jak ten nasuwają się nam różne wnioski i oceny mijającego roku. Mnie też tak naszło, więc Was pewnie też. Ja kilka m-cy temu dowiedziałem się, że na koniec roku stracę pracę, a więc od jutra jestem bezrobotnym. Poza tym był to naprawdę ciekawy rok (kolejny już), więc jestem pełen nadziei, że i 2003 będzie interesujący, a na pewno pełen nowych doświadczeń. A jaki był dla Was mijający 2002 rok ????

# jotes

31.12.2002 19:54

Piotrze.
Przedewszystkim życzę Tobie szybkiego znalezienia nowej lepszej pracy. Mnie rok minął szybko i bezboleśnie czego i Tobie życzę.
Pozdrawiam i do miłego.

# Seneka młodszy

02.01.2003 14:30

"Wszystko, co pewne, idzie ku gorszemu a cała reszta jest niepewna."

REKLAMA

# iwo-tomas

11.01.2003 22:28

znalazłam twój post dopiero dziś ale rok 2002 chciała bym wykreślić ze swojego życia i swoich bliskich . Do lipca było wspaniale, bardzo dobra praca, bajeczne wakacje nad Adriatykiem ze znajomymi, a po powrocie wiadro wody wypowiedzenie ja i mój brat oraz tata na zasiłku przedemetytalnym ( wszyscy w jednym miesiącu) w listopadzie smierć babci , w grudniu teściowej myslałam że to wszystkie przykrości, ale nie - nasi znajomi z którymi spędziliśmy wakacje jadąc na święta do rodziny mieli fatalny wypadek ona zginęłana miejscu, on po trepanacji czaszki nie odzyskał przytomności dziś dowiedziałam sie że przestał walczyć - zmarł , mimo starań lekarzy i naszych. Więc dla minie wypowiedź Seneki jest ptrorocza
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024