REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

Stanowisko PO dotyczące budowy Mostu Północnego CD

# zagadka leśna

23.03.2006 10:07

zastanawia mnie dlaczego z waszych wypowiedzi przebijają sympatie skierowane do konkretnych partii, czy wy naprawdę jesteście na tyle naiwni by sądzić, że ludzie pchają się do ratusza Białołęki bo chcą czegoś pożytecznego dokonać? a no może i chcą, inaczej, na pewno by chcieli ale to jest przede wszystkim pomysł na załapanie się do jakiejś pracy, bez znaczenia jest to czy ktoś jest PiS-owcem czy Po-wcem czy z SLD, co to za różnica, ludzie występują pod flagami, które zapewniają im dotarcie jak najbliżej do władzy, spierają się, kłócą, wytykają sobie jakieś błędy, ale tylko po to żeby złapać ciepłą posadkę, zapewne istnieją nieliczni, wizjonerzy chcący zrobić coś konstruktywnego ale to są jednostki, małe pierwiastki, weźmy takiego np. Piotra Dąbrówka W. no kolega zagaił na temat mostu i po co? a no po to żeby w niekorzystnym świetle ukazać kaczyńskiego, który to nic nie zrobił a jeśli zrobił to na pewno źle i w związku z tym jedynym słusznym rozwiązaniem jest dojście do władzy PO (czy kogokolwiek innego) z nim w szeregu, po co te wszystkie wasze brednie, nie dość, że wasi przyjaciele w sejmie codziennie robią cyrk to jeszcze ich poplecznicy z niższej kasty, czyli wy właśnie, próbują agitować na forum białołęki, dajcie sobie spokój i pogadajcie o pogodzie a kłóćcie się gdzie indziej, może zorganizujcie sobie wieczorki taneczno-zapoznawcze i tam wywlekajcie swoje racje a nie na forum białołęki
dla rozluźnienia proponuję tematy:
1.Psie kupy pod roztapiającym się śniegiem
2.Gdzie jest Clio?
3.Co na to Matka Sławka?
4.Buty na korytarzach apartamentowców
5.Element napływowy przyczyną wzrostu bezrobocia miastowych
6.Gdzie jest wiosna?
7.Czy polska wyjdzie z grupy na mistrzostwach świata?
Proszę o wybór tematów i ustosunkowanie się do nich, muuahahahahaa

 Piotr Dąbrówka W.

23.03.2006 15:23

Witam
Niezmiernie się ciesze zagadko leśna (prawdziwa zagadka), że poruszyłaś temat po co ludzie pchają się do władzy.
Masz rację dużo racji, że dla znacznej grupy radnych jest to przede wszystkim pomysł na załapanie się do jakiejś pracy.
Wystraczy prześledzić oświadczenia majątkowe naszych dzielnicowych radnych by zobaczyć, że dieta to znaczna część ich dochodów - a praca zawodowa jeżeli taką wykonują związana jest z polityką (np. praca w urządzie marszałkowskim).
Oczywiście czym innym jest już zostanie Burmistrzem. To wymaga rezygnacji ze swojej pracy zawodowej.
Radnymi powinny być osoby o ustabilizowanej pozycji zawodwej dla których władza nie jest kluczem do awansu społecznego i finansowego. Ten postulat dotyczy wszystkich partii - niezależnie czy PIS, PO czy SLD.
Niestety w jednych partiach jest więcej, w innych mniej tego typu osób.
Masz jeszcze w jednym racje. Gdzie ta wiosna ?? :)

# zagadka leśna

23.03.2006 15:56

problem jest tylko w tym, że jeśli ktoś dopcha się już na stanowisko jego apetyt niepomiernie rośnie podsycany bezkarnością, szerokimi horyzontami i płynącymi zewsząd pokusami, błędne koło
osobiście wydaje mi się, że raczej zatarły się granice między liberałami, lewicowcami, prawicowcami, skrajnymi prawicowcami itd, itp
chyba, że ja nie wiem co to są ideały lewicowe , albo nie wiem kim są konserwatyści, albo liberalne poglądy są dla mnie niezrozumiałe
a co do wiosny... hmmmm

REKLAMA

 Piotr Dąbrówka W.

23.03.2006 23:39

Granice miedzy liberałami, lewicowymi, prawicowymi czy skarajnymi prawicowymi nie zatarły sie. Teraz najlepiej widać przepaść ideową w podejściu do gospodarki, wolności słowa itd itd pomiędzy poszczególnymi partiami.
Pokusy dotyczą wszystkich polityków - ludzie nieuczciwi znajdą się wszędzie. Trzeba sobie tylko umieć z nimi radzic i wyciągać wnioski.
Rozumiem niechęc do polityków i brak zaufania co do ich motywów. Trudno ją nie mieć po latach ostatnich rządów SLD i teraz PIS.
Poczekajmy a zobaczymy ile afer dotyczących obecnych władz wybuchnie po odejściu (mam nadzieję) obecnego układu władzy w Warszawie. Nawet wiernopodańcza postawa ministra "Zera" nie pomoże. Takich afer jak choćby - afera wagonowa nie da sie ukryć.

# NN

28.03.2006 18:50

Demokracja to trudna dziedzina, nauka trwa wyjątkowo długo.
Wniosek, że w okresie feudalizmu nie kradli, chyba nie da się obronić.
Co więcej łatwo byłoby udowodnić wniosek przeciwny.
No i co z tego wynika?
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe