REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

Stały dostę do Internetu

 siesiu

29.01.2003 08:16

Znalazłem dzisiaj ogłoszenie proponujące stały dostęp do Internetu. Opłata instalacyjna 359zł, miesięczna - 59 zł. Ofertę składa Jacek Maleszko - firma JMDI.
Czy ktoś z was słyszał o tym panu. Nie chciałbym obudzić się z ręką w nocniku za jakiś czas.
Byłbym wdzięczny za wiadomości.
Z góry dziękuję.

# Piotrek z Odkrytej

29.01.2003 09:41

Ja wyszedłem z założenia, że niekoniecznie to, co najtańsze musi być dobre. To jest mój sąd nie tylko w tej sprawie: oszczędność na wszystkim posuwa się czasem nawet poza granicę bylejakości. A w tych trudnych czasach kiedy oszczędza się na wszystkim nie zawsze oferta za niską cenę jest dobra. Abstrahując od moich poglądów, doradzałbym sprawdzenie co za te pieniądze można mieć, jaki jest dostęp (ISDN, modem), czy na pewno możesz korzystać z internetu 31 dni x 24 h w m-cu. Jeśli to dobra oferta, pewnie będę żałował, że podłączyłem się przez Aster City, ale trudno.

# Julka

29.01.2003 10:42

Piotrze ja jestem podłączona do Aster City i jestem zadowolona.Internet chodzi jak "burza"i jak narazie (odpukać)nie miałam z Aster kłopotów.Pozdrawiam

REKLAMA

 siesiu

29.01.2003 14:43

Dla mnie sprawa ceny jest drugorzędna. Po prostu nie znam faceta, który proponuje dostęp do internetu. Innych możliwości nie mam (Aster City, UPC), a ISDN jest może szybszy, ale płaci się za impulsy tak jak normalnie w TPSA.

# Piotrek z Odkrytej

29.01.2003 15:12

Ja jak do tej pory też nie żałuję - tylko parę razy zawieszał się modem, ale to już chyba przeszłość.

# kinio

01.02.2003 00:39

Ja też wybrałem Aster City (oferta zintegrowana - internet, telefon stacjonarny i TV kablowa). Jeśli chodzi o pierwsze dwa elementy, to mam wyłącznie dobre doświadczenia. Wszelkie problemy były rozwiązywane szybko i co ważne bezpłatnie. Natomiast to co po 1 stycznia 2003 wyprawia się z TVC to zupełny skandal. Doskonale rozumiem, że jest ustawa itd., ale całkowite wyłączenie trzynastu programów, w tym oglądanych przeze mnie regularnie od 1990 r. to już trochę za wiele. W miejsce skasowanych kanałów wspaniałomyślnie wprowadzili koreański (szkoda, że nie północno) Arirang, taką reklamówkę non-stop oraz rosyjski "RTR płanieta". Ten ostatni zastąpił niemiecki RTL, na którym oglądałem od niepamiętnych czasów wyścigi Formuły 1. Zapewne uważali, że RTL i RTR to tak podobne, przynajmniej fonetycznie, nazwy stacji, że widzowie się nie zorientują. Trochę się dziwię, że nikt dotąd nie poruszył tej sprawy. Macie wszyscy "Cyfrę", czy w ogóle nie oglądacie TV?

REKLAMA

 siesiu

01.02.2003 10:52

O UPC mimo wielu zastrzeżeń (brak stałego dostępu do internetu na naszym osiedlu) mogę powiedzieć tylko dobre rzeczy. Od 1 sytcznia mimo nowych uregulowań nie odłączyli żadnego programu. O ile się orientuję innej kablówce to się nie udało. Jeżeli chodzi o usługę Chello (internet) to nie wiem dlaczego ale jeszcze nie mają "możliwości technicznych". To samo z Aster City. Nie chcą podłączyć wieżowców przy Pajdaka. Tak więc jestem zmuszony podpisać umowę z mało znaną firmą JMDI. Mam nadzieję, że nie wyjdę jak "Zabłocki na mydle".

# demarti

01.02.2003 17:09

odradzam JMDI. Kumpel ma i ma straszne klopoty z transferem. Jezeli myslisz o sciaganiu czegos przez p2p - zapomnij. Poczta, www, ftp chodza moze niezle, ale reszta - coz... Ja polecam mimo wszystko TPSA i Neostrade Plus. Na razie u nas na osiedlu dostepna jest tylko w centrali 614xxxx, ale naprawde warto - zero awarii, predkosc taka jak oferuja ( 512 kbps ). Nie ma co narzekac, mimo uwag na dzialanie tej uslugi w kraju, u nas na Tarchominie jest naprawde super
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break